Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kir-pi , P0yrazz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
14.913
Cevap
452
Favori
2.680.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mielenin kalitesini daha ucuza başka markalarda bulamazsınız bana göre. Kendim electrolux kullanıyorum ama miele başka.
    Bütçeniz uygunsa miele alın. Tek dezavantajı, büyük şehirde değilseniz servisi sıkıntı olur. Bir de garanti harici arıza yaparsa size pahalıya patlar. Yedek parçaları pahalıymış epey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    kurutma makinesi için 2500 max. Ama bizim evdeki çamaşır m. ile birlikte olmazsa da yenisi lazımsa 4000, max 4500 e çıkabiliriz.

• brnur B kullanıcısına yanıt
    Miele'nin kazanı bambaşka! Makina 8 aydır hergün en az 1 kez çalışmıştır diyebilirim, 4-5 kez çalıştığıda oldu. Yıpranma, solma, küçülme adına en ufak sıkıntı yaşamadık

• Bir kaç gündür makine araştırıyorum sonunda ısı pompalı en uygun fiyat ve en kaliteli servis ağını sağlaması nedeniyle arçelik grubundan almaya karar verdim. Şu cihazı düşünüyorum. Grundig GDH 80 1290 lira civarına rahatlıkla bulunuyor.8 kg A+ enerji sınıfı yıllık tüketimi 297 kWh olan bir ürün.
    Beko D 80 HP Bu ürün de aynısının biraz gelişmişi, Beko versiyonu bu 1669 lira yine 8kg ve A++ ve yıllık enerji sarfiyatı 230 kWh.

Grundig'in bu ürününü deneyen kullanan, öneren var mıdır? Hangisini tavsiye edersiniz ve farka değer mi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: u7110

Bimeksten 19 eylülde teşhir ürünü olan Electrolux EDH3684PW3 1400 tlye birde 140 tllik bipara hediyesiyle aldim cuma günü kurulacak, yaklaşık 6 senedir hoower kullaniyordum kurutmamaya ve çok gürültülü çalışmaya başladı bakalım bu nasıl çıkacak

arkadaşlar aldığım makineyi 23 eylülde kullanmaya başladım ve 7 ekimde sürekli "su haznesi dolu " ledi yanıp kurutmayı durdurmaya başladı 10 ekimde servis geldi ben böyle rezillik görmedim elecrolux servis uğur derin dondurucu aracıyla geldi makineyi açıp boş çalıstırdı ve birşey yok diyip gitti, 10 dk sonra nemli bornoz koyup çalıştırdım ve yine arızalandı hemen servisi arayıp tekrar gelinmesini istedim yarın tekrar gelelim dediler ama saat belli değil gün içinde neyse tekrar işten izin kullanıp beklemeye başladım ve saat öğleden sonra 13.45 te servisi aradım nezaman gelirler diye ablamız bize "bugün maalesef çok dolu sizi yarı için programa aldık " diyince sigortalar attı...
    bugün gelip sabah 11 de makineyi alıp gittiler gelen arkadaşlara diyorum servis formu vermiycekmisiniz? " yok abi sonra " diyip gittiler.
    Şimdi bakalım ne zaman gelecek makine bekle dur, ben bu makinden acayip soğudum nerdeyse hiç kullanamadım yasal olarak ne yapabilirim?
    electrolux gibi bir markanın sokak arası bir sıradan tamirciyi servis olarak ataması,arıza için aradığınızda hiç bir ses kayıdının ve belgenin tutulmaması gerçekten hayret verici

• u7110 kullanıcısına yanıt
    yasal olarak, ilk 6 ay içinde çıkan arızalarda,

tamir ettirme,
    değişim
    para iadesi

yapabiliyorsunuz. Ama, bu yasaları kim uyguluyor ki? Hiçbir marka değişim ya da para iadesine yanaşmıyor. Tamir ederler, verirler size. Biraz ısrar ederseniz de, verin mahkemeye derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpol

Arkadaşlar Bosch WTY 88860 TR hakkında bilginiz var mı? bende bunu almayı düşünüyorum.
    A+++ bir makina olması ve çok sesiz olması yurt dışı montaj olması daha önceki ç.makinam ve
    bulaşık makinamdan çok memnun olmam bu ürünü tercih etmemi sağlıyor.

Ç. Makinam Bosch olduğu için ara aparat parası almadan üstüne monte ediyormuş servis ne diyorsunuz?

Merhaba,

Bahsettiğiniz ürünü aldınız mı acaba?
  • Merhabalar,

Yaklaşık 10 aydan bu yana kurutma makinası araştırıyordum, kararsız kaldığımdan ve her aldığım şeyi çokca araştırıp aldığımdan dolayı bekledim, acelem olmadığından dolayı.

Bosch WTY88860TR markayı alacaktım ama arçelik bayisine bir uğradım canlı canlı bakayım diye, kondanserinin temizliği çok pratik geldi bana, diğer özellikleri de bosch ile kafa kafaya olduğundan geçen Pazar günü 2170 TL ye 12 Taksit ile aldım, + 4 yıllık garantiyi de 150 TL ye eklettirdim, toplamı 12' ye böldürttüm, ödeyeceğim kısmetse yavaş yavaş.

Diyeceğim şu ki, kondenserinin temizliği zor değilmiş arkadaşlar anlatılana göre, ben hep kendi kendini temizlediğine göre demekki meşakatli bir şey bir kez para vereyim uğraşmayayım diye düşünüyordum, alacaklara tavsiyem gidip bayilerine bir inceleyin, eleman tanıtsın size öyle alın, netten araştırıp karşılaştırmak her zaman iyidir ama ürünü görmek iyi oluyor karar verirken. Zaman kazanırsınız.

Herkese alacakları makinelerini iyi günlerde kullanmasını diliyorum.

• canvara kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, Arçelikten aldığınız makine de fiyat avantajı yokmuş açıkçası.
    Çünkü Siemens grubunda o fiyatlara A++ ürün alınabiliyor.

Kendini temizleme olayı pratikte olsa her kurutmadan sonra bayanlar bununla uğraşmak istemeyeceklerdir ve aynı bedel ödendikten sonra bu konfora sahip makine de alınabilir açıkçası.

İyi günlerde kullanın ürününüzü.
  • yusuftaner kullanıcısına yanıt
    valla hocam 4 yıl kullandım çamaşırların ve kıyafetlerin ebesini belledi (DYC 8913BX) geçen ayda kurutmamaya başlayınca electrolux aldım oda 10 günde bozuldu sıfır makine şansıma sçiim
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Tüm beyaz eşyalarınız grundig 3 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
    Kurutma makineniz beko 80hp. 1 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
    Makine işini gayet güzel yapıyor. Bende çok araştırdım buralarda ama hiç gerek yokmuş. 7 yıl garanti yaptırıp keyfinize bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

Tüm beyaz eşyalarınız grundig 3 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
    Kurutma makineniz beko 80hp. 1 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
    Makine işini gayet güzel yapıyor. Bende çok araştırdım buralarda ama hiç gerek yokmuş. 7 yıl garanti yaptırıp keyfinize bakın.

cevabınız için teşekkür ederim.

beko d 80 hp modelini gg de 1400 + 150 çek + 100 maxipuan ile kısmetse pazar günü alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu fiyata bu makine alınır mı?

http://www.hepsiburada.com/beko/kurutma-makineleri-c-153223
  • Arkadaşlar 1500 tl civarında kurutma makinası bakıyorum
    Media markt da hoover dnh d 913 1399 tl
    Beko d80 yada Arçelik 3880 birbirine yakın makineler sanırım
    Ne önerirsiniz yada farklı öneriniz varmı

• Hoover siparişini verdim.İnşallah memnun kalırız.Gg den mediamark tan aldım.1399 tl-100 tl bonus verdi,1299 a geldi bana

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Kurutmalı çamaşır makinelerinden memnun olmayanlar vardı forumda hooverin. Umarım siz memnun kalırsınız.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    İkisi bir arada olunca memnuniyetsizlik çoğu markada mevcut.Umarım kurutma makinası iyi çıkar.Biranda verdim siparişi gitti.Bunda biraz Arçelik ve Beko'nun cahil satıcılarınında etkisi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Hayırlısı olsun, Arçelikten aldığınız makine de fiyat avantajı yokmuş açıkçası.
    Çünkü Siemens grubunda o fiyatlara A++ ürün alınabiliyor.

Kendini temizleme olayı pratikte olsa her kurutmadan sonra bayanlar bununla uğraşmak istemeyeceklerdir ve aynı bedel ödendikten sonra bu konfora sahip makine de alınabilir açıkçası.

İyi günlerde kullanın ürününüzü.

Teşekkürler, kullanım ömrü 10 yıl yazıyor umarım öyle de olacaktır.

Ürün enerjisi yıllık 176 kw gibi bir şey yani A+++ yazıyor üzerinde, o nedenle aldım.

İlk kurutmamı yaptım, gömleklerim ve bir kaç pantalon da atıp 'Gömlek' modunda çalıştırdım. Sonuç kupkuru çıktı, giyip bir küçülme var mı diye de kontrol ettim :)
    Beni tatmin etti gerçekten. Alacaklara tavsiye edebilirim ama tam edebilmem için kullandıkça yazarım arada henüz ilk kurutma.

Alttaki kondanseri için ise makina üzerinde her 3 kurutmadan sonra temizleyin yazıyor. Tamamdır çıkarıp ince filtreyi suyun altına tutmak o kadar zor olmayacak bence.

Teşekkürler

• canvara kullanıcısına yanıt
    Kullanımda sizin için bir sorun yoksa zaten sorun yok demektir ;)

İyi günlerde kullanın.
  • Isı pompalı, en az 7 kglık, en az A sınıfı, servisi iyi en uygun ürünü alacağım diye yola çıktım.

Aldığım ürün; ısı pompalı, 8 kg, A++, arçelik servis ağı ve fiyatını da
    1400 TL - 150 TL indirim çeki - 100 lira maxipuan ile 1150 liraya mal ederek 6 taksitle bu üründen aldım. Beko D 80 HP

10 günlük çamaşır birikti, yıkattırmadım. Makine geldiği gibi denemeye geçeceğim, hanım ile beraber deneyince yorumlarımızı yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.