Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi modeli vealt tabanında kac buhar deligi var
  • DELONGHİ VVX340 BUHAR KAZANLI ÜTÜ (56 adet buhar deliği)

KOLAY KULLANIM
    Buhar kazanı açma kapama düğmesi ve buhar hazır ışığı
    GÜVENLİ
    Buhar kazanı güvenlik kilidi ile Maksimum güvenlik sağlayan tasarım
    DİKEY KONUM
    Dikey konumda kullanım özelliği
    1 Litre buhar kazanı kapasitesi ile 2 saat aralıksız ütüleme
    De’Longhi patentli,paslanmaz çelik buhar kazanı dizaynı sayesinde musluk suyu kullanma imkanı.
    Buhar üretimi : 70 g/dk.
    Profesyonel sonuçlar için 3,5-bar buhar basıncı
    Güvenlik kilidi
    “Buhar hazır” ve “güç açık” ışığı
    Güvenli termostat
    Paslanmaz çelik tek parça tasarım sayesinde kolay ütüleme
    Dönebilen buhar kontrol ayar düğmesi
    Sürekli buhar çıkışı
    Dikey ütüleme
    Ayarlanabilir termostat
    Ütü Boyutları: (mm):278x117x143
    Buhar Kazanı Boyutları(mm):368x208x170
    Ağırlık:4,4 kg.

http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pCategoryId=3090&pSubCategoryId=3092&pBrandId=449192&pInstanceId=609494
    burd fiyatı havale ile 110 tl

ben ütüyü fındıkzade esse outletten almıştım 150 tl ye çok memnunum.
    Tavsiye ederim.

• cok sağolasın normal bi ütü aldık vallah aslında cok istiyorduk buhar kazanlı almayı fakat biraz acele ettik philips 4411 140 tl 3 taksit fena sayılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa71 -- 1 Mart 2009; 22:29:13 >
  • TEFAL PROGRAM 8 POWER JEANS 500

Bu Ütüyü tavsiye ederim buhar gücü gayet yeterli ve plastik aksam sağlam 8 aydır kullanıyoruz ilk günkü performansından hiç kaybı olmadı
  • Arkadaşlar yorumları okudum. Bana öyle bir ütü lazımki malum özellikle pantolon ütülerken veya herhangi bir kumaş ... kumaş parlamasın. Kumaşı parlatmayan tabana sahip bir ütü var mı veya bunun için tabanın teflon veya başka bişey olması mı gerekiyor?
  • çelik abanlı olmayanlar parlatmaz sanırım tefal philips vs bunların tabanları çelik değil

tabii pahalı olanları
  • Arzum Diva modelini almıştım netten, şu ana kadar parlama vs yaptığını görmedim ama yapmıyor diye net birşey söyleyemem. Fiyat-Performans bakımından gayet memnunum,Arzum'un kendi bayilerinde 110-120 tl iken netten 75 TL'ye almıştım. Tavsiye edebilirim özellikle bekarlar için fazlasıyla işinizi görüyor.... 3 mt kablosu olunca da her yerden ütü yaparken tv izleme şansınız doğuyor :))
  • arkadaşlar tefal yerine kesinlikle phillips der misiniz?
  • Additional parameter(s)
    --------------------------
    model_category : HOUSEHOLD_PRODUCTS_GR
    model_number : GC4620/02
    title : MR
    middle_name : Sioux
    telephone_alternative: 90

Comment / Question
    selamlar piyasada gc4620i şeklinde ütünüz satılmakta fakat web sitenizde göremedim. gc4620 de ionic buhar teknolojisi var mı yok mu. teşekkürler.

Privacy
    The customer does not want to receive any personalized information.

Sayın Sioux;

Tuketici Danisma Merkezi’mize gondermis oldugunuz e-mail icin tesekkur ederiz.

Belirtmis oldugunuz urun GC4620 olarak su an tum bayilerimizde pazarlanmaktadir.
    Belirtmis oldugunuz urun Azur Ionic Buharlı Utu olarak gecmektedir. Urun hakkında detaylı bilgi icin

http://www.p4c.philips.com/files/g/gc4620_02/gc4620_02_pss_tur.pdf

ziyaret edebilirsiniz.

Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz.
    Bilgilerinize sunarız.

Saygilarimizla

Turk Philips T. A.S.
    Tuketici Danısma Merkezi
    0800 261 33 02 pbx

şimdi bu nasıl bir cevap ya? Maili yazan bile bilmiyor ne yazdığını. ama ionıic diye geçmektedir diyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: burak_okan

arkadaşlar tefal yerine kesinlikle phillips der misiniz?

Ben kendi deneyimlerime göre 4640i derim. Tefal de var bu da.
  • Ütü almaya karar verdik. Bu hafta almamız lazımmış.
    Eşim daha önce bir kaç kez kullandığı philips istedi.
    4430 ya da 4630'da karar kıldık. 4430 gerçi pek bulunmuyor.

Bu ütüleri uygun fiyata satan yerler biliyor musunuz? Uygun fiyat derken, hepsiburada fiyatının altında.

Ye hepsiburada'dan alacağım 4430 alacağım 230'a ya da 309'a electroworld'den 4630. %25 puan veriyor., 233'e geliyor.

Bu fiyatların altında var mı bildiğiniz satan yer?
  • Philips'in GC7330 modeli çok iyi. Uygun fiyatlı bulabileceğim bir yer arıyorum ben de. Acaba spot satış yapan yerlerde bulunur mu bu tarz ütülerden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjk_fan

Ütü almaya karar verdik. Bu hafta almamız lazımmış.
    Eşim daha önce bir kaç kez kullandığı philips istedi.
    4430 ya da 4630'da karar kıldık. 4430 gerçi pek bulunmuyor.

Bu ütüleri uygun fiyata satan yerler biliyor musunuz? Uygun fiyat derken, hepsiburada fiyatının altında.

Ye hepsiburada'dan alacağım 4430 alacağım 230'a ya da 309'a electroworld'den 4630. %25 puan veriyor., 233'e geliyor.

Bu fiyatların altında var mı bildiğiniz satan yer?

hbdeki kampanyayla kardeşime 4630 almıştım 210 idi ve 155e gelmişti

309 çok para bu ütü için açıkçası

• quote:

Orjinalden alıntı: burak_okan

arkadaşlar tefal yerine kesinlikle phillips der misiniz?

hayır öyle bişey diyemem ben şahsen

son 2 ütümüz tefal ve hiçbi şikayetim yokşun kazanlısını kullanıyoruz

kazanlılarda hiç düşünmeden tefal derim

ama tefalin powerjens serileri çok kaba ve 500deki ayar düğmesi çok rahatsız ettiği için kardeşime 4630 aldık ve oda güzel alet

sonuçta her iki markada kalitelidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

Philips'in GC7330 modeli çok iyi. Uygun fiyatlı bulabileceğim bir yer arıyorum ben de. Acaba spot satış yapan yerlerde bulunur mu bu tarz ütülerden.

bulunabilir ama en uygun internette oluyor yine

ew deki %25 puandan belki ucuza düşürebilirsin oırayada bi bak istersen

bende TEFAL GV-8330 nin bi önceki serisi var çok memnunuz bunada bi bak derim

http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pTopCategoryId=3000&pCategoryId=3090&pSubCategoryId=3090&pBrandId=1245&pInstanceId=105746&ref=akakce&v=1.24.2

• Bizdede Braun prostyle var. Gerçekten çok iyi bir ütü. Koruyucu ek tabanı var. Ayrıca kendi sinifindaki utuler arasinda max. Buhar çıkışı en yuksek olan modellerden biri. Eğer uygun bulursaniz kesinlikle oneririm.
  • delongiler çelik tabanlı oluğu için direk elemiştim ben
  • benim iş yerinde tefal program 8 power jeans 300 modelı var en ıyısı olarak ...ayrıca kendı evımızde bızde bu model utuyu kullanıyoruz.3 yıl oldu .hatta o zamanlar 100 gram buhar verıyordu sımdı degıstırmısler 120 gram buhar verıyor...2400 watt ısıtma gucu var ayrıca seramık taban ve de kaygandır yapısma yapmaz...kumasın cınsıne gore de ısısını buharını ayarlama ozellıgı vardır.arastırmanızı tavsıye ederım.hepsıburada.com kullanıcıları da ıyı yorumlarda bulunmus .
    fıyatı da 150 tl bence arastırmaya degecek bır urun
    iş yerım yenıbosna da .ısteyenler urunu gelıp ınceleyebılırler,
    anlasmalı oldugum surat kargo ile Turkıyenın her yerıne urun gonderebılırız.

iletişim bilgileri için pm atarsanız yardımcı olurum ...
    burada tel nosu yazmak yasakmıs. iletişim bilgilerime aşağıdaki linkten de bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_30497231/mpage_1/key_//tm.htm#30497231
    herkese keyıflı gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuranspot -- 18 Mart 2009; 23:45:46 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.