Şimdi Ara

Kendi ayarını yapmak için LPG software

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
33.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BRC (plug& drive, fast ,my07)Zavoli (4.6);Landi,OMVL,Tartarini,Atiker'in LPG Software'lerini buldum
    AEB kullanan firmaların yazılımları birbirine uyumlumudur örneğin bir tartarini veya Bigas yazılımı zavoli'ye uyarmı

Zavoli alisei 4.7 versiyonu yada en yenisi hangisi ise onu arıyorum
    Elinde bu versiyon bulunan arkadaş varmı?

elimde aşağıdaki markalarla ilgili yazılımlarda var ama çoğu işime yaramıyor
    Akme
    Autronic
    Bigas
    Bingo
    BRC (cała rodzina)
    Diego
    DT Gas System
    Easy Jet II
    Elpigaz stella_elisa
    Elpigaz leonardo
    Emmegas ICS-03
    Esgi
    GPGA Instal Gaz
    Landi
    Landirenzo Omegas
    LO-Gas
    Lovato
    Maxilambda
    Mistral
    Nicolaus
    OMVL
    Orion
    Razmus
    SEG
    Sirocco
    Stag
    Tartarini
    Voila Plus
    Zenith

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_i_t -- 7 Ağustos 2008; 7:52:08 >

• aradığım program bunun yeni versiyonu

• Burası türkiye insanlar her işten para kazanmanın yolunu arıyorlar..kimse vatandaşı düşünmüyor
    Sanırım çok zor o programı vermezler.. fakat diğer yabancı ülkelerde kitlerin programlarını Dönüşüm yaptıkları yer veriyor dıye ıntenretten okumuştum..
    Bizim ülkemizde çok zor
  • kablo bağlantı şeması

• atikerin soket şeması ne şekilde bilgisi olan varmı??
  • usta slm kolay gelsın bende bu mevcut umarım ısıne yarar

zavoli

http://rapidshare.com/files/141910214/Zavoli_AliseiN_FULL.rar.htmlEcu
  • Burada ne lazımsa hemen ardından ürün isminde Nick alınıyor.
  • amerika herzaman yeniden keşvedilmek istenmiştir
    arzu ettiginiz data kablolarını 3k elektronik bayilerinden temin edebilirsiniz üstelik maledemiyeceginiz fiyat ve kalitede
  • Bütün markalar için kablo üretimimiz mevcut.
    Türk Malı 1. Kalite usb kablolarımız hemde en uygun fiyata.
    Online atış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umera -- 22 Şubat 2015; 7:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umera

Online satış yapıyor musunuz?
    İlla ki bayiye mi gitmemiz lazım?
    Ankara ve boluda ki bayileriniz kimler?
    Tşk.

Google'a 3k elektronik yazarsanız siteleri çıkıyor, telefonla iletişime geçip Banka hesap numarasına gerekli ödemeyi yapınca, kablonuz faturasıyla beraber aynı gün kargolanıyor.. Ben bu şekilde aldım,
    "3K ya güven gerisini merak etme sen :)"
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umera -- 19 Haziran 2012; 17:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3K

amerika herzaman yeniden keşvedilmek istenmiştir
    arzu ettiginiz data kablolarını 3k elektronik bayilerinden temin edebilirsiniz üstelik maledemiyeceginiz fiyat ve kalitede

sayın 3k sektörün en önemli bel kemiğidir .bir nevi ayakta durmasını sağlayan rolü vardır.vede ürünleri gerçekten de kalitelidir biz kefiliz .

• quote:

Orijinalden alıntı: cancin965

quote:

Orijinalden alıntı: umera

Online satış yapıyor musunuz?
    İlla ki bayiye mi gitmemiz lazım?
    Ankara ve boluda ki bayileriniz kimler?
    Tşk.

Google'a 3k elektronik yazarsanız siteleri çıkıyor, telefonla iletişime geçip Banka hesap numarasına gerekli ödemeyi yapınca, kablonuz faturasıyla beraber aynı gün kargolanıyor.. Ben bu şekilde aldım,
    "3K ya güven gerisini merak etme sen :)"

Aradım milano yokmuş :)
  • Atiker'in yazılımını nerde bulabilirim?. İmzanızdaki siteyi de araştırdım fakat bulamadım...
  • Atiker'in yazılımını nerde bulabilirim?. İmzanızdaki siteyi de araştırdım fakat bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbil7

Atiker'in yazılımını nerde bulabilirim?. İmzanızdaki siteyi de araştırdım fakat bulamadım...

http://www.atiker.com.tr/yazilim.asp
  • bize güvenen tüm dostlarımıza teşekkür ederim bizler her haman bu güven ortamanı bozmamak gayreti ile ile çalışmalarımıza devam ediyoruz .
    milanonun yeni versiyon kablosu portveyimize katılmıştır.
    atikerin data kablosunu bizden alabilir yazılımını atiker sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz
  • gligaMesH ve 3K çok teşekkür ederim dostlar. Sitesinden dağıtılabileceği hiç aklıma gelmemişti ... :
  • arkadaşlar atikerin baglantı uçlarını bilen varmı yardımcı olursanız sevirim...
  • atikerin bağlantı uçlarını söylemek günahmı acaba kimse cevap vermiyorda??? yoksa bilen kimse yokmu????
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.