Şimdi Ara

Netten video izlerken takılıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
84.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizede oluyor mu bazen Youtubatan yada başka yerden video seyrederken 3.saniyede takılıyor nedne oluyor bu her zaman olmuyor ama nasıl düzeltebiliriz bunu ?

• video donuyorsa durdur orda o çubuk dolana kadar bekle sonra aç donmaz
  • Bu siteye göre de farklılık gösterir. Bir sitede durdura durdura izlediğim bir videoyu başka bir sitede gayet akıcı izleyebiliyorum.
  • Opera mi kullaniyorsun?
  • ben firefox kullanıyorım ve arkadaşın dediği gibi 3. veya 5. saniyede donuyor video cubuğu tamamen doluyor ama nafile, tıklayınca 3 saniye daha gidiyor sonra yine donuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspoor -- 6 Ağustos 2008; 15:30:53 >
  • bunun nedeni nedir arkadaşlar bendede yapıyor.
  • Bunun sebebi büyük ihtimalle değişik yollardan Youtube'a erişmeniz. Youtube yasağı kalktığında, yasak esnasında uyguladığınız tüm işlemleri iptal edin. O zaman sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Bunun sebebi büyük ihtimalle değişik yollardan Youtube'a erişmeniz. Youtube yasağı kalktığında, yasak esnasında uyguladığınız tüm işlemleri iptal edin. O zaman sorunsuz izleyebilirsiniz.

teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizg

bunun nedeni nedir arkadaşlar bendede yapıyor.

1-internet altyapısının berbat olduğunun göstergesidir.
    2- birde bununüstüne youtubeye yasak yollarla girme eklenince çekilmez olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 23 Ağustos 2008; 14:18:55 >
  • opera kullanıyorum bendede oluyor bazen kapatıp açınca düzeliyor
  • arkadaşım aynı sorun bendede vardı eğer diğer tüm video sitelerinde de aynı sorunla karşılaşıyorsan firefox'un eklentisi var onu yükle sorunun hallolacaktır buyur link

http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx indir kur bende sorun çözüldü ayrıca sorunun herşeye rağmen devam ederse aşağıdaki linklere uğra dosyaları yükle ama sorun bende eklentiden kaynaklanıyordu kolay gelsin

http://get.adobe.com/shockwave/

http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

ama sorunun netin yavaş olması ise bunları hiç deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kare_-_as -- 23 Ağustos 2008; 20:49:03 >

• tüh eleman uzaklaştırılmış ya sonradan fark ettim tamda sorununa çözüm bulmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kare_-_as -- 23 Ağustos 2008; 20:46:41 >
  • dostum çözüm nedir?aynı sorunu şu an bende yaşıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: kare_-_as

tüh eleman uzaklaştırılmış ya sonradan fark ettim tamda sorununa çözüm bulmuştum
  • Bu sorunla karşılaşanlar aşağıdaki linkten flash ın son sürümünü indirsinler.

Tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

Bu sorunla karşılaşanlar aşağıdaki linkten flash ın son sürümünü indirsinler.

Tıkla

bende açıcakmış gibi video yükleme işareti dönüyor , donüyor ,reset atıyor senin önerdiğin programı yükledimhala olmadı.

• yeni konu acmıyım aynı sorun bendede var burda dediklerini yaptım olmadı adobe nin sitesinden flaş şı defalarca indirdim oda olmadı mozilla çok kasıyo ama kasmadı zamanda yapıyo ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

yeni konu acmıyım aynı sorun bendede var burda dediklerini yaptım olmadı adobe nin sitesinden flaş şı defalarca indirdim oda olmadı mozilla çok kasıyo ama kasmadı zamanda yapıyo ne yapmalıyım

Aynen ya
  • arkadaslar benim pcde de problem var, video izlerken takılıyor..cpu kullanım durumuna baktım..işlemci yetersiz fotografta gorundugu gibi :)

Netten video izlerken takılıyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.