Şimdi Ara

PDOXUSRS.NET BU DOSYA SİLİNMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • RESİMDE DOSYA NE İŞE YARIYOR NORMAL MODDA SİLİNMİYOR GÜVENLİ MODDA SİLİYORUM NORMAL
    MODA GEÇİNCE TEKRAR GELİYOR
    İİ FORUMLAR

PDOXUSRS.NET BU DOSYA SİLİNMİYOR

• Bir programın dosyasıdır büyük ihtimal.Anti-virüs programı virüs mü diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@ldırg@n

Bir programın dosyasıdır büyük ihtimal.Anti-virüs programı virüs mü diyor.

hayır kav 7 ile tarattım virüs yok diyor
  • başka bi fikri olan yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sbtbilgisayar

başka bi fikri olan yokmu

benim var birincisi burası networkla ilgili bir bölüm ikincisi kullanmış olduğun bir programın kalıntısı ayrıca o virüs değil ve yine ayrıca eğer seni çok rahatsız ettiyse aynısını rarlayıp yedekle bir köşede dursun onuda ordan sil ilerde bir hatayla karşılaştığın zaman tekrar yerine koyarsın ki büyük ihtimalle son zamanlarda yüklediğin bir program yada eklenti ile ilgili başka bir kaç yerde de araştırma yaparsan virüs olmadığını anlayacaksın kolay gelsin
  • Burası network bölümü ama seni açtığın konunun bu bölümle alakası yok. Bu konuya dikkat eder isen daha iyi olur kanaatindeyim.
  • Selam,

Arkadaşların dediği gibi burası yeri değil ama yinede çok küçük bir açıklama yapacağım PDOXUSRS.NET dosyası Paradox veri tabanı kullanan bir program ile birlikte sistemine yüklenmiştir. Yüklediğin bu program her çalıştığında otomatik olarak C:/ sürücüsü altında oluşturulur.
  • büyük ihtimalle delphi ile yapılmış bir programındır. çünkü ben veri tabanlı bir program yaptım ve programı açınca o dosya yükleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.