Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu almayi dusunuyorum. Su an ps3 te indirimde. Tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda alicaktim. Ancak 1 ve 2 daha guzelmis. Sizce onlari mi oynamaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu baya bir bütçe ayrılmasına rağmen serinin (bana göre) en kötü oyunu. Önceki oyunlarındaki atmosferi vermiyor. Oyunda çok gereksiz değişiklere gidilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezzi

Aslinda alicaktim. Ancak 1 ve 2 daha guzelmis. Sizce onlari mi oynamaliyim

Eğer grafik takıntın yoksa kesinlikle 1 ve 2 yi oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nexos

quote:

Orijinalden alıntı: mezzi

Aslinda alicaktim. Ancak 1 ve 2 daha guzelmis. Sizce onlari mi oynamaliyim

Eğer grafik takıntın yoksa kesinlikle 1 ve 2 yi oyna.

bilgi için teşekkürler..
  • Multiplayer nasıl oynanıyor bu.Multiplayer tıklıyorum oyun listesi diyorum.Tek başıma ben varım oyuncu.Bekliyorum öylece.Sunucular yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Multiplayer nasıl oynanıyor bu.Multiplayer tıklıyorum oyun listesi diyorum.Tek başıma ben varım oyuncu.Bekliyorum öylece.Sunucular yok mu?

Oyuna türkçe yama yaptın mı ?
  • quote:

quote:

Multiplayer nasıl oynanıyor bu.Multiplayer tıklıyorum oyun listesi diyorum.Tek başıma ben varım oyuncu.Bekliyorum öylece.Sunucular yok mu?

evet yaptım
  • Hatırladığım kadarıyla 2 yıl önce oynamıştım. 1-2 yi oynamadım. Bu oyunu için bence gayet başarılıydı. Grafikler güzeldi, aksiyonu boldu. Oynamayanlara tavsiye ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

evet yaptım

Kardeş oyunu silip yeniden kurman gerekebilir. Çünkü Türkçe yamayla multiplayer oynanmıyor diye biliyorum. Nedenini bilmiyorum. Bende Türkçe yama yapmadan önce çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Bende bir arkadaştan duydum fakat denemedim. İstersen sen bir dene.

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet yaptım

Kardeş oyunu silip yeniden kurman gerekebilir. Çünkü Türkçe yamayla multiplayer oynanmıyor diye biliyorum. Nedenini bilmiyorum. Bende Türkçe yama yapmadan önce çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Bende bir arkadaştan duydum fakat denemedim. İstersen sen bir dene.

Türkçe yamayı kaldır desem düzelir mi?Senaryo modunu türkçe yamayla bitirip tükçe yamayı kaldırım deneyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet yaptım

Türkçe yamayı kaldır desem düzelir mi?Senaryo modunu türkçe yamayla bitirip tükçe yamayı kaldırım deneyeceğim.

Sen bir yamayı silip dene olmazsa oyunu yeniden kurmayı dene. Ben sana başka tavsiye veremem çünkü benim bilgimde kısıtlı.

• MMTC kullanıcısına yanıt
    yalnız mona 3.oyunda yok

• Arkadaşlar oyunu daha yenı actım 1 sahneden sonra ılkkez kontrol edıcem karakterı bırkac el ates ettım yere dustum kalkmıyor karakter ne yapmam lazım bugmu bu arastırdımda cozumu nedır bunun bulamadım yardımcı olurmusunuz ?
  • AMD Radeon HD6570 1gb 128 bit ile very high ayarlarda oynuyorum rockstar iyi optimize etmiş oyunu.
  • max payne serisi bitti mi..4 gelir mi acaba :D
  • arkdaşlar bu oyunu almak istiyorum.orjinal olacak en uygun nerede bulabilirim.
  • Fosilleşmiş ilk mesaj ve başlık güncellendi

Eski ilk mesaj:

[size=3]ilk TRAILER:http://bolumsonucanavari.com/Haberler-En_Sonunda_Max_Payne_3ten_ilk_Video_Yayinlandi-19702.htm

Yıllardır beklediğimiz haber sonunda geldi. Rockstar Max Payne 3'ün PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için hazırlanmakta olduğunu ve kış aylarında (2009 sonu) piyasada olacağını açıkladı.

Rockstar Vancouver tarafından hazırlanma olan yeni bölüm hakkında Rockstar'ın büyük şefi Sam Houser: "Bu yeni oyunla birlike Max'in hayatında yeni bir bölüm açıyoruz. Daha yaşlı, hayatından bezmiş ve alaycı bir Max ile karşılaşacaksınız oyunda" diyor ve NYPD'den ayrıldıktan sonra hayatı kötüden betere doğru giden Max'in tek başına şiddet dolu şehirde gerçeği arama çabalarına tanık olacağımızı belirtiyor.

Bu senenin en büyük sürprizi olarak nitelendirebileceğimiz Max Payne 3'ün, Rockstar'ın elinde güzel bir dönüş yapacağını tahmin ediyoruz.

TRGAMER

[size=3]Rockstar bombayi patlatti

Geliştiren:Rockstar Vancouver
    Tür:TPS
    Platformlar:Xbox 360, Ps3 ve Pc
    Çıkış tarihi:2009

Ünlü aksiyon oyunu Max Payne 3, oyunu geliştirecek olan Rockstar Vancouver tarafından duyuruldu.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=60990

[Kunye=199-4]

• beyler oyunu steam'den aldım.
    sorunsuz oynarken bi anda siyah ekran vermeye başladı, görev yöneticisinden kapatıp açıyodum, ozaman yine 10-15 dk arayla siyah ekran veriyodu.
    şimdiyse daha oyunun ana menusune gelmeden siyah ekran kalıyor. win10 kullanıyorum. var mıdır bi çözümü? oyunda sarmıştı baya oynıyamazsam kötü olucak.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.