Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar max payne 3 ü yüklerken aygıt hazır değil error hata alıyorum nasıl çözücem lütfen yardım.
  • oyun acilmiyor arkadaslar. playmaxpayne3 e tikliyorum aninda maxpayne3 has stopped working diyor. ne yapmam lazim
  • Neyse sorunu cozdum. Ve oyunun optimizasyonu muhtesem. Multiplayerinda bir el attim. Gecti girmek istemedim single a. Oyunda ''koşma'' yokmu shift e bastığım zaman bi halt yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oyun du bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: icazet

merhaba max payne 3 reloaded sürümünü indirdim kurdum bütün pactlarını yaptım crack attım tr yama filan yapmadım oyuna giriyorum oynuyorum sorun yok gibi yanlız sadece w+spaceye basınca adam yerde kalıyor silah için f ye bastıgım zaman agır çekimde gösteriyor delirdim ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim..

Bu sorun ile ilgili bende yardım bekliyorum acill. uğraştım o kadar düzeltemedim bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako06

quote:

Orijinalden alıntı: icazet

merhaba max payne 3 reloaded sürümünü indirdim kurdum bütün pactlarını yaptım crack attım tr yama filan yapmadım oyuna giriyorum oynuyorum sorun yok gibi yanlız sadece w+spaceye basınca adam yerde kalıyor silah için f ye bastıgım zaman agır çekimde gösteriyor delirdim ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim..

Bu sorun ile ilgili bende yardım bekliyorum acill. uğraştım o kadar düzeltemedim bi türlü

Oyunun patchlerini kurun. Sorun çözülecektir.
  • oyunda chapter 4 teyim ve oyun gayet basarili. cut scenelerin uzun olmasindan cok bazi yerlerde gereksiz cut scene lar var mesela merdiven cikarken niye cut scene koyuyolar anlamadim.

• Fabiananin olmesine cok uzuldum ya niye olduruyorlar simdi final nasil olacak cok merak etmis durumdayim.

vede turkce yapa yukleyince multiplayer oynanmiyor malesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

oyunda chapter 4 teyim ve oyun gayet basarili. cut scenelerin uzun olmasindan cok bazi yerlerde gereksiz cut scene lar var mesela merdiven cikarken niye cut scene koyuyolar anlamadim.

Arkadaşım ben oyunu internetten indirdim black box sürümü olanı fakat kuramadım oyunu açarken no connection hatası veriyor internetten araştırdım fakat çözemedim biri yardımcı olursa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RosweL 61

quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

oyunda chapter 4 teyim ve oyun gayet basarili. cut scenelerin uzun olmasindan cok bazi yerlerde gereksiz cut scene lar var mesela merdiven cikarken niye cut scene koyuyolar anlamadim.

Arkadaşım ben oyunu internetten indirdim black box sürümü olanı fakat kuramadım oyunu açarken no connection hatası veriyor internetten araştırdım fakat çözemedim biri yardımcı olursa çok sevinirim

korsan hakkinda bilgim yok ama oyun bende neredeyse orjinal olarak calismiyordu
  • Bir bilgisi olan var mı
  • arkadaşlar oyunun simegeye tıklıyorum update ediyor sonra officeline mode diyor tıklıyorum hiç bir şey olduğu yok bunu nasıl çözebilirim
  • brace yourselves TRIPPLE XP HAFTASONU IS COMING evet arkadaşlar 4.legendi açtığım sırada gelen bu haberle titredim.. crew da sağlam allahtan abur cuburu depola yardır babam yardır

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/50031/rockstar-multiplayer-memorial-day-weekend-with-3xp#7822741
  • sa ARKADAŞLAR OYUNU GUZELCE KURDUM ETTIM OYUN ISNTALIZGDE TAKILI KALIYOR YARDIM LUTFEN
  • Arkadaşlar bende tam bi hafta boyunca inmesini bekledim oyunun fakat her forumdaki konuyu okudum sildim baştan kurdum farklı crackler denedim reloeded sürümünü indirdim oyunun oyuna girerken loadingde kalıyor kaç kere home tuşuna basmama rağmen hiç bir şey çıkmıyor lütfen yardımcı olun bana yalvarıyorum boşuna gitmesin bütün hafta beklemem yalvarıyorum
  • Oyunu orjinal aldım Steam üzerinden.. Social club denen meret yüzünden orjinal oyunu oynamadan sileceğim valla ya.. benden social club accountu ve şifresi istiyor.. bende GTA4 oynarken aldığım kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum.. Giriş yapıyor.. ondan sonra altta aktivasyon gerekli diye bir yazı beliriyor.. başka birşey gelmiyor.. social clubdan çıkmak için esc diyor esc ye basıyorum.. MAX PAYNE yazılı siyah ekrana geçiyor.. altta ENTER işareti çıkıyor basıyorum yine aynı social club k. adı şifre ekranı.. yazıp giriyorum.. bekliyorum.. yine yok yine yok.. yine yok.. O kadar ağır küfürler ettim ki , bilgisayar ekranı tükrüğe boğldu.. nedir bu saçma sapan social club denen illet.. GTA gibi giriş ekrannda ofline oynamak istiyorum seçeneği koysalar ölürler mi.. Rockstar dedik ağzımıza etti ya.. 36 GB oyun indir.. bir acc-şifre olayı yüzünden darmadağın ol.. off offfff.............................................

• Bu aktivasyon yapamamak ve boş boş 35 GB lık oyuna bakmak ne kötü birşey.. oyunu orjinal aldık ama nafile.. oynayamıyoruz...
  • Yav delirecem hangi versiyon denediysem oynayamadım şu oyunu ne lanetli oyunmuş. Reloaded'ınkini denedim olmadı, başka versiyon denedim gene olmadı. En son Blackbox'ınkini indirdim gene oynayamıyorum.

Normal simgeden girerken launcher'ı kullanarak gir diyor ordan girerken de açıyor updateler çıkıyor tam o sırada çalışmayı durduruyor. Yönetici olarak çalıştırınca falan da değişmiyor gene aynı.

Ne yapmam lazım oynayabilmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

Yav delirecem hangi versiyon denediysem oynayamadım şu oyunu ne lanetli oyunmuş. Reloaded'ınkini denedim olmadı, başka versiyon denedim gene olmadı. En son Blackbox'ınkini indirdim gene oynayamıyorum.

Normal simgeden girerken launcher'ı kullanarak gir diyor ordan girerken de açıyor updateler çıkıyor tam o sırada çalışmayı durduruyor. Yönetici olarak çalıştırınca falan da değişmiyor gene aynı.

Oyunu update yapmadan açmayı deneyin tabi bu esnadada ağ bağlantınızı kesin Offline mode dan oyunu çalıştırın. Ben bu olaylara dayanamayıp kampanyalardan 10 dolara satın aldım hocam en olmadı öyle yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

Yav delirecem hangi versiyon denediysem oynayamadım şu oyunu ne lanetli oyunmuş. Reloaded'ınkini denedim olmadı, başka versiyon denedim gene olmadı. En son Blackbox'ınkini indirdim gene oynayamıyorum.

Oyunu update yapmadan açmayı deneyin tabi bu esnadada ağ bağlantınızı kesin Offline mode dan oyunu çalıştırın. Ben bu olaylara dayanamayıp kampanyalardan 10 dolara satın aldım hocam en olmadı öyle yapın

10 dolara bulsam alırım. Dediğiniz gibi modemi kapayıp açtım oyun açıldı ancak giriş ekranında loading.. de kalıyor.

Ne lanet oyunmuş yahu bu kadar uğraştıran oyun daha görmedim, inadına almayacağım valla orjinal. Normal oyunlarda cracki yaparsın girer oynarsın.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.