DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]
3.906
Cevap
12
Favori
238.362
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 sonraki >>>
Giriş
      4032 Mesaj
      29 Kasım 2012 23:08:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Rayden_

Dostum o sorunu özelliklerinden sp 3 uyumluluğuna getirip yönetici olarak çalıştırdığımda çözdüm ben.

Arkadaşlar bende de bir sorun var. Oyun orjinal fakat girdikten sonra initializing yazısında takılıyor. Social Club ekranı gelmiyor, nasıl çözebilirim?

home tusuna bas

• Binbaşı
      1687 Mesaj
      04 Aralık 2012 23:32:10
      Beyler oyunun Blackbox versiyonunu indirdim, hatta direk 3 dvd'li olarak aldım

gsrl.dll dosyası eksik hatası verdi açmaya çalışınca
      virüs programı zaten kullanmıyorum
      güvenlik duvarım kapalı

internetten buldum o dll'yi klasöre attım
      10 saniye sonra klasörden siliniyor

virüs programı yokken ve güvenlik duvarı kapalıyken nasıl bu dosyayı siliyor anlamıyorum

yardım edebilecek var mı?

Trequartista10.com İtalyan ve Dünya futbolunda taraftarın sesi
    • Yarbay
      7120 Mesaj
      12 Aralık 2012 23:22:27
      bu oyun halen düzgün çalışmıyor mu??iki kere indirdim çalışmıyordu...

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      20 Aralık 2012 17:25:49
      Konuyu bir kac sayfa okudum. Bazı arkadaslar belli başlı 1-2 hata ile karşılaşmış. ( oyun icinde donma veya loading ekranın da kalma gibi ) bu hatalar oyuna has hatalar mı yoksa sadece korsan oyunda karşımıza çıkan bir sıkıntı mı ? Orijinal oyunda bir sıkıntı oluyor mu ? Oyun indirimde malum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

AMD PHENOM II BLACK EDITION x4 3,0 GHz, 3,4 TURBO CORE | ASUS M4A87TD | ASUS HD 6870 DIRECTCU 1 GB | 4 GB KINGTONS HYPERX | WD CAVIER BLUE 500GB | CREATIVE X-Fı TITANIUM | LOGITECH X540 5+1
    • Yüzbaşı
      839 Mesaj
      20 Aralık 2012 17:35:31
      beyler oyun indirimde şu an alıyım mı

▓►ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü◄▓
      Armin Van Buuren-Hardwell-Martin Garrix

Game Of Thrones,Spartacus,Person of Interest,The Walking Dead,Prison Break,Arrow,South Park,Shameless,Breaking Bad,Da Vinci's Demons,Family Guy,House of Cards,True Detective,Fargo,The Flash,Gotham,Sherlock,Daredevil,Sense8,Band of Brothers
    • Teğmen
      192 Mesaj
      20 Aralık 2012 22:43:05
      arkadaslar oyunu playstoreden 30 mye 12 taksitli aldım key yazılı ben hangi sitete girip aktivleştirip dosyayı indircem

• Binbaşı
      1482 Mesaj
      21 Aralık 2012 19:29:55
      Oyun gereksinimleri gerçekten çok

TUPAC
    • Yarbay
      2654 Mesaj
      21 Aralık 2012 23:22:36
      Oyun muhteşem tek kelimeyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 23 Aralık 2012; 9:30:36 >

ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
    • Teğmen
      102 Mesaj
      22 Aralık 2012 17:51:54
      quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal

Bu hatayı alanlar DNS i otomatik yaparak halledebilirler.

• Yüzbaşı
      839 Mesaj
      26 Aralık 2012 18:39:43
      beyler multi isimlerinizi yazında birlikte oynuyalım

▓►ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü◄▓
      Armin Van Buuren-Hardwell-Martin Garrix

Game Of Thrones,Spartacus,Person of Interest,The Walking Dead,Prison Break,Arrow,South Park,Shameless,Breaking Bad,Da Vinci's Demons,Family Guy,House of Cards,True Detective,Fargo,The Flash,Gotham,Sherlock,Daredevil,Sense8,Band of Brothers
    • Yarbay
      3812 Mesaj
      29 Aralık 2012 23:58:18

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

Black Friday 2016 : Kasım 25

Black Friday 2017 : Kasım 24

Black Friday 2018 : Kasım 23
    • Binbaşı
      1905 Mesaj
      31 Aralık 2012 14:50:12
      oyunu biraz önce bitirdim senaryolar sadece bana mı sıkıcı geldi anlamadım

en çok para kazandıran iş değil, beyindir.
    • Çavuş
      60 Mesaj
      01 Ocak 2013 18:58:12
      Ben multiplayerda 2 gün önceye kadar başkalarının oyununa giriyordum. Artık nedense başkalarının oyunlarına giremiyorum. Oyun modu seçince kendi oyunumu kuruyorum. Kimse de oyuna girmiyor. 2 gündür multiplayer oynayamıyorum ve daha çok sürecek gibi. Steamden onardım ancak değişen bişey olmadı. Çözümü var mı bunun?

• Yarbay
      2654 Mesaj
      01 Ocak 2013 19:09:15
      quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

Patch yaparsan sorun ortadan kalkar.

ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
    • Yüzbaşı
      391 Mesaj
      01 Ocak 2013 19:30:35
      Loadingte takılıp hata verme sorununu hala çözebilmiş değilim yardım edebilecek varmı?(oyun orjinal)

• Yarbay
      3812 Mesaj
      01 Ocak 2013 19:40:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Alıntıları Göster

Patch linki alabilir miyim hocam ?ama burdan ama özelden farketmez.

Black Friday 2016 : Kasım 25

Black Friday 2017 : Kasım 24

Black Friday 2018 : Kasım 23
    • Binbaşı
      1714 Mesaj
      01 Ocak 2013 20:17:55
      Oyunu bitirdim . Adam öldürmekten bıktım arkadaş ne çok insan öldürtüyorlar insana . Sıkıyor bir süre sonra

| Intel® Core™ i5-2300 3.1 GHz 6MB 1155p | ASUS P8Z77-V LE Intel Z77 Soket 1155 DDR3 | Kingston DDR3 1333 MHz 8x4 32GB Ram | Asus R7 370 STRIX GAMING 4GB GDDR5 256BIT |
      | Toshiba 3.5" 1TB SATA3 HDD | 2x WD Green 3.5" 2TB SATA3 HDD | Akasa Viper PWM Fan 2x 12CM - 4x 14CM | Akasa Flexa P5 PWM Çoklayıcı | Corsair Carbide 400R MidT ATX Kasa |
      | Samsung 240GB 850 EVO SSD | Necron Spidy 850VA UPS | High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply | Avermedia Trinity TV Kartı | LG DVD RW |
    • Çavuş
      60 Mesaj
      03 Ocak 2013 15:51:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Degrave

Ben multiplayerda 2 gün önceye kadar başkalarının oyununa giriyordum. Artık nedense başkalarının oyunlarına giremiyorum. Oyun modu seçince kendi oyunumu kuruyorum. Kimse de oyuna girmiyor. 2 gündür multiplayer oynayamıyorum ve daha çok sürecek gibi. Steamden onardım ancak değişen bişey olmadı. Çözümü var mı bunun?

hala aynı problemi yaşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      03 Ocak 2013 16:03:56
      gta 5 şimdi bu oyunun motoru ile mi yapılıyor :S

• Teğmen
      102 Mesaj
      04 Ocak 2013 18:40:58
      oyun güzel de adam niye zıplamıyo onu anlamış değilim evet zıplama var ama saldırmalı o :D

• Yarbay
      2568 Mesaj
      04 Ocak 2013 21:32:07
      quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

bu sorun bende de var, yaptıklarım sırasıyla

mamundadan indirdim
      kurdum
      kendi patch yaptı launcherdan
      ilacını attım
      profil dosyalarını belgelerim/rockstar games e attım
      güvenlik duvarından engelledim
      türkçe yamayı kurdum

sorun nerede?

• Yarbay
      4032 Mesaj
      10 Ocak 2013 13:18:04
      oyunun multisi sanırım boş.kimse yok görünürlerde

• Yarbay
      6333 Mesaj
      13 Ocak 2013 11:05:49
      oyunu steamdan aldım yükledim
      w7 64 bit işletim sistemi
      max payne 3 initializing de kalıyor
      sorun nedir?

• Yarbay
      6333 Mesaj
      13 Ocak 2013 12:39:07
      çözdüm

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Max Payne 3\MP3_Installers klasöründeki vcredist_x86 uygulama dosyasını çalıştırıp uninstal yaptım ve MaxPayne3 exe uygulama dosyasını yönetici olarak Windows Server 2008 (Service Pack 1) uyumluluk modunda çalıştırdım.

• Çavuş
      59 Mesaj
      19 Ocak 2013 00:45:07
      yahu arkadaşlar bu oyunu internet olmadan offline mod da çalıştıramıyor muyuz?
      2 gündür kafayı yedirecek bana, offline moda tıklıyorum kullanıcı adı istediği ekran geliyor hesap açtım ama sing in dediğimde internete bağlanın diyor bağlı olduğum halde home tuşu felan hiç bir şey işe yaramıyor,tüm yüklemeleri yaptım ama sonuç sıfır ne yapabilirim.
      hadi bu sorunu hallettik de oynamak için ille de net bağlantısı mı gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortes35 -- 19 Ocak 2013; 0:46:19 >

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      22 Ocak 2013 10:19:25
      Oyunu orijinal edinen arkadaşlar; ben multiplayera tıkladığımda hiç bir değişim olmuyor yani multiplayer moduna girmiyor sadece hikaye ve diğer single modları oynayabiliyorum sizde durum nedir?

• Çavuş
      93 Mesaj
      22 Ocak 2013 12:17:29
      Grafikler fena değil

• Binbaşı
      1482 Mesaj
      22 Ocak 2013 13:53:37
      Çıktı çıkmasınada işte

TUPAC
    • Yarbay
      2654 Mesaj
      22 Ocak 2013 16:16:24
      quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

gta 5 şimdi bu oyunun motoru ile mi yapılıyor :S

Evet, muhteşem bir oyun çıkacak bence karşımıza. GTA IV'te RAGE ile yapılmıştı.

• Teğmen
      232 Mesaj
      24 Ocak 2013 12:49:20
      arkadaşlar bu oyunu v 1.0.0.29 da oynuyordum. ama şimdi update etti v 1.0.0.113 oldu. activate code istiyor oyuna almıyor. offline olarak da almıyor. ne yapmam gerekiyor.

• Yarbay
      5513 Mesaj
      27 Ocak 2013 22:56:01
      i5 amd radeon 6650 6gb ddr 3 ramle bu oyunu oynayabilir miyim.Yardımcı olursanız sevinirim

• Yüzbaşı
      323 Mesaj
      30 Ocak 2013 19:17:10
      Oyunun multiplayerinde hala oyuncu var mı ?

• Er
      8 Mesaj
      01 Şubat 2013 00:44:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Slippery one Sabun

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Arkadaşlar 9.cu bölümün sonundayim sanırım.
      polisler gittikten sonra lastiklerin içinde bizim kankiyi yakiyor bitane elaman.
      Sonra onunla kavga ediyoruz ama orayı bi türlü geçemedim.

sag tuş + Sol tuş + F (ki "F" basiyorum bi türlü işe yaramiyor hızlı hızlıda yaptigimda olmuyor)
      kaç kere denedim sadece 1 kez "F" tuşuna bastiktan sonra geçtim sonra sanırım Sol Ctrl geliyor.
      Bunu nasıl geçicem bilemedim çok hızlı veya oyun algılayamiyor sanki tuşa bastıgımı nasıl hallecem bunu

Neyse Kendi mesajıma Cevap vereyim kendim halledip geçtim o bölümü.
      Sadece Basmamızı istenilen tuş yanıp söndükten sonra , sakin bir şekilde basmamiz gerekiyor
      Biraz zor oldu ama kendi kendime çözdüm olayı

süpersiniz yaw walla kafayı yiyecektim en az 20 defa öldüm adam satırı kafama saplaya saplaya satır manyaaa oldum

• Çavuş
      46 Mesaj
      01 Şubat 2013 01:23:17
      Dün Steam den Max Payne 3 keyi aldım.30GB indirdikten sonra oyunu açtım ilk önce Multiplayerı denemek istedim team deathmatch a tıkladım hiç bir yükleme yapmadan lobby e attı beni ne gelen var ne giden epey bekledim hiçbir şey olmadı çıktım oyundan hatayı araştırdım Rockstar bu hatayı alanlara port açmaları gerektiğini söylemiş.Port hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben epey bir araştırma sonunda port açmayı başardım.Oyuna tekrar girdim team deatmatch oynamayı denedim ve bir odaya bağlanmayı başardım.Epey oynadıktan sonra diğer oyun türlerini denemek team deathmatch dan çıkıp Gang Wars a girdim fakat yine boş lobby e atıyordu beni çıkıp girdim oyuna bu sefer bağlandı gang wars oynayabildim.Diğer oyun türlerini denemek için yine çıktım fakat ne yaparsam yapayım diğer oyun türlerine bağlanamadım.Team deathmatch a da nadir Gang wars'a da artık neredeyse hiç bağlanamıyorum yani port açma işi de pek işe yaramadı.Her şeyi denedim düzeltmek için ama sorun hala devam ediyor.İnternette bir çok insanın aynı hata ile karşılaştığını gördüm ve Rockstar bunu hiç takmadan sorunun oyuncularda olduğunu öne sürmüş.Diğer multiplayer oyunlarda hiçbir sorun yaşamamak sadece Max Payne 3 de hata yaşamak hatanın benden kaynaklandığını inandırmıyor.Rockstars'a yinede ticket attım hata için ama pek umursayacaklarını düşünmüyorum.

Ve bundan sonra hiçbir Rockstar oyunu almayı da düşünmüyorum..

Edit:Girmeyi başardığım oyunların yarısında da 20 saniye sonra bağlantı hatası deyip oyundan menuye gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilevel -- 1 Şubat 2013; 3:02:11 >

• Yarbay
      7120 Mesaj
      01 Şubat 2013 01:36:40
      arkadaşlar halen düzgün çalışmıyor mu bu oyun??indirenler için tabii..

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Yarbay
      11250 Mesaj
      01 Şubat 2013 04:37:40
      Arkadaşlar oyunu ilk çıktığı zaman almıştım ayarları DX11 yaptığım zaman oyun restart atmak istiyordu ayarlamak için tamam dediğim zaman DX9 oluyordu tekrar bu sorun bir kaç kişide daha vardı şu an bu sorun düzeldi mi acaba PC oynayamamak içime kaldı ona göre tekrar satın alacağım.

STEAM ID
      ORIGIN:Bandoper
      uPlay: Bandoper32
      PSN:bandoper
    • Yüzbaşı
      265 Mesaj
      01 Şubat 2013 10:08:03
      Eski Max Payne oyunlarından bambaşka bir oyun olmuş.Güzel bir oyun ama max payne ile alakası yok bence..

İyiler ilk görüşte tanınmaz
    • Teğmen
      227 Mesaj
      01 Şubat 2013 16:14:21
      quote:

Alıntıları Göster

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez.
    • Yarbay
      2654 Mesaj
      01 Şubat 2013 17:12:54
      quote:

Orijinalden alıntı: konays

Alıntıları Göster

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

Geliyor bro özelden.

• Çavuş
      46 Mesaj
      01 Şubat 2013 21:50:56
      quote:

Orijinalden alıntı: hilevel

Dün Steam den Max Payne 3 keyi aldım.30GB indirdikten sonra oyunu açtım ilk önce Multiplayerı denemek istedim team deathmatch a tıkladım hiç bir yükleme yapmadan lobby e attı beni ne gelen var ne giden epey bekledim hiçbir şey olmadı çıktım oyundan hatayı araştırdım Rockstar bu hatayı alanlara port açmaları gerektiğini söylemiş.Port hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben epey bir araştırma sonunda port açmayı başardım.Oyuna tekrar girdim team deatmatch oynamayı denedim ve bir odaya bağlanmayı başardım.Epey oynadıktan sonra diğer oyun türlerini denemek team deathmatch dan çıkıp Gang Wars a girdim fakat yine boş lobby e atıyordu beni çıkıp girdim oyuna bu sefer bağlandı gang wars oynayabildim.Diğer oyun türlerini denemek için yine çıktım fakat ne yaparsam yapayım diğer oyun türlerine bağlanamadım.Team deathmatch a da nadir Gang wars'a da artık neredeyse hiç bağlanamıyorum yani port açma işi de pek işe yaramadı.Her şeyi denedim düzeltmek için ama sorun hala devam ediyor.İnternette bir çok insanın aynı hata ile karşılaştığını gördüm ve Rockstar bunu hiç takmadan sorunun oyuncularda olduğunu öne sürmüş.Diğer multiplayer oyunlarda hiçbir sorun yaşamamak sadece Max Payne 3 de hata yaşamak hatanın benden kaynaklandığını inandırmıyor.Rockstars'a yinede ticket attım hata için ama pek umursayacaklarını düşünmüyorum.

Ve bundan sonra hiçbir Rockstar oyunu almayı da düşünmüyorum..

Edit:Girmeyi başardığım oyunların yarısında da 20 saniye sonra bağlantı hatası deyip oyundan menuye gönderiyor

Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilevel -- 1 Şubat 2013; 21:51:19 >

• Teğmen
      155 Mesaj
      03 Şubat 2013 02:17:14
      quote:

Alıntıları Göster

Geliyor bro özelden.

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

İşlemci : AMD FX X6 6350 3.9GHz \\\/\\\ Ekran Kartı : Powercolor R7 265 \\\/\\\ Bellek : Crucial 4GB DDR3 1600MHz CL8 \\\/\\\ HDD : Toshiba 500GB 7200Rpm \\\/\\\ Anakart : ASUS M5A97 LE 2133MHz \\\/\\\ Kasa : Cooler Master RC-430 \\\/\\\ Monitor : BenQ RL2240HE
    • Teğmen
      227 Mesaj
      04 Şubat 2013 20:59:46
      quote:

Orijinalden alıntı: JrDante

Alıntıları Göster

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

geliyor pm den bro

Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez.
    • Yüzbaşı
      744 Mesaj
      04 Şubat 2013 23:15:37
      Arkadaşlar 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum oyunu orjinal aldım şimdiye kadar oynuyordum ne olduysa bu iki günde oldu multiplayerdan çıkarken ekran donuyor ve ctrl+alt+del ile açınca programı kapat sekmesi çıkıyor denemediğim yöntem kalmadı lütfen yardım edin dostlar!!!!

• Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Şubat 2013 15:35:05
      bitane ps3 alıp kurtulun şu dertlerden ya onlarca sayfa pc hatası topici olmuş.

ps3'te multide 40lvl oldum oyuna ilk çıktığı zamanlar eski max payne hayranı olduğum için burun kıvırmıştım meğerse henüz oyunu anlayabilicek kapesitede değilmişim. alıyorum deathmatcte mona'yı 1.oyundaki max payne'i (evet hepsi var) akıyorum yani

enjoy your animus
      psn:bhdrr
    • Yüzbaşı
      594 Mesaj
      15 Şubat 2013 01:25:26
      büyük uğraslar sonunda kurdum açtım oynadım oraya kadar eyvallah fakat o kadar bölüm geçtim oyunu kaydetmiyor continue kısmı açık değil bölüm seçimi kısmında ise 2 bölümden fazla yok kayıt sorununu nasıl aşıcaz konuyu biraz hortlatmıs olcam ama kusura bakmayın

• Binbaşı
      1599 Mesaj
      15 Şubat 2013 14:18:29
      bende oyunu bu gün orjinal olarak satın aldım ama multiplayer kısmında hiç oyuncu bulamadım arada tek tük şansa 4-5 kişi denk geliyo bana o kadar max payne 3 ün multiplayer oynayan insan mı yok yoksa bendemi bir sorun var

Asus Z170 Pro Gaming - Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz - Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm / 2x Noctua NF12 - Gigabyte Gtx 1070 Gaming 8G - Gskill 16GB DDR4 2800 Mhz CL15 - COOLER MASTER HAF 912 PLUS -Samsung 850 Evo 250GB SSD - Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor - WD 1TB
      Logitech RGB G910 Orion Spark - Bloody TL8 Multi Core - Logitech G930
    • Yüzbaşı
      602 Mesaj
      15 Şubat 2013 23:09:16
      quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaşlar bende şu an sanırım marceloydu araba lastiklerinin içinde yakıyorlardı elinde pala olan biriyle tam kapışmak üzereyken oyun donup kalıyor şimdiye kadar herhangi bi kasma ve donma olmamıştı 2 seferdir aynı yerde bu sorunu yaşıyorum acab neden olabilir?

Orjinal al bişeycik kalmaz.

Tanıyan tanır. 2010 üyesiyim. Zamanında çok güzel zaman geçirdik. Efsane muhabbetler, konular, sayısız şey.. Ancak yeni üyelerden sonra konu dışında artan seviyesizlik ve adminlerin yönetimi çekilmez hale geldi. Foruma 2014'ten sonra giremez oldum. Kafam eserse nadiren donanım bölümündeyim, onun dışında yokum. Soranlar oluyordu, bilginiz olsun diye yazdım.
    • Er
      4 Mesaj
      20 Şubat 2013 10:49:01
      merhaba hocam bende max payne de aynı sorunu yaşıyorum adam yere yatıyor ve öyle kalıyor bana da özelden gönderebilirsen çok makbule geçer

• Er
      4 Mesaj
      20 Şubat 2013 10:56:40
      quote:

Alıntıları Göster

• Yüzbaşı
      820 Mesaj
      20 Şubat 2013 13:04:36
      multiplayer nasıl arkadaşlar ona göre patch yapacağım ne zamandır açmıyorum

Gibson Les Paul Studio Satin
    • Er
      4 Mesaj
      20 Şubat 2013 14:27:08
      quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

Alıntıları Göster

bu konuda yardımcı olcak yokmu arkadaşlar??????

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Şubat 2013 22:56:35
      Arkadaşlar bana max payne 3'ün social club dosyaları lazım acil!!!
      Belgelerim klasöründeki social club dosyaları gerekli ama! Oyununuz yeni kurulmuş olmalı, aksi taktirde benimkinden farkı kalmaz.

| Intel Core i7 4790K 4.4 Ghz + Noctua NH-U12s | MSI Z97 Gaming 7 | Sapphire R9 290 Trı-x | Gskill 8GB RipjawsX 2133MHz |
      | Corsair Vengeance C70 Haki Yeşil Kasa | Xigmatek Centauro 80+ 800W Bronze | Kingston 120GB HyperX 3K SSD | WD 3.5" 1TB Caviar Black HDD |
      | AOC 23.6" E2461Fwh | LOGITECH G710+ | Logitech G502 | Logitech G440 Mousepad | Logitech G35 |

Social Club : Sp4rtacus
      Battlelog : xX_3B_Xx
      Steam : xX_3B_Xx
    • Yarbay
      7240 Mesaj
      26 Şubat 2013 12:09:21
      Oyun kötü max payne ilk serileri ile alakası yok diyen senaryosundan zerre kadar anlamıyordur ve max payne oyunlarını oynamamıştır onları senaryosunu da anlayarak.Oyun tek kelimeyle harika.Eski oyunlarının üstüne koyarak haika bir yapım çıkarmışlar.

Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)
    • Teğmen
      179 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:22:04
      beyler windows 8 kullanıyorum oyuna tıkladığım anda kapanıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Hangi uyumlulukta çalıştırmam gerekli ki ?

• Teğmen
      119 Mesaj
      28 Şubat 2013 16:14:34
      quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

Alıntıları Göster

aynı sorun bende de var yardımlarınızı bekliyorum...

• Çavuş
      40 Mesaj
      02 Mart 2013 16:04:02
      arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop

• Çavuş
      40 Mesaj
      02 Mart 2013 18:10:48
      yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba ?

• Android Beta Kullanıcısı
      2771 Mesaj
      02 Mart 2013 18:12:09

quote:

Orijinalden alıntı: please44

arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop

En düşük ayarlarda çalıştırabilir.

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3
    • Çavuş
      40 Mesaj
      02 Mart 2013 18:29:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Alıntıları Göster

En düşük ayarlarda çalıştırabilir.

bilgi için teşekkürler inşallah kasma yapmaz

• Android Beta Kullanıcısı
      2771 Mesaj
      02 Mart 2013 19:01:52

quote:

Orijinalden alıntı: please44

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkürler inşallah kasma yapmaz

Düşük ayarlarda kasma yapmadan oynayabileceği düşünüyorum. Tabi inşallah kalmaz.

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3
Sayfa:   <<     < önceki   56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.