Şimdi Ara

FORD MONDEO KULUBÜ (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.983
Cevap
52
Favori
696.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 tdci mondeo almayı düşünüyorum fakat 2.elde bulamadım hiç.İlan bile verilmemiş..2004 model 1.6 passtaımı verip almayı düşünüyorum Fiyat olarak ne aradadır.
  • arkadaşlar merhaba 2008 tit. 1.6 mondeom (lpgli) yakıt pompasını yaktı. sebebi içinde uzun süre duran benzinmiş (5-6aydan fazla) (ama 1 hafta önce lpg bakımında katkı maddesi koymuşlardı. ustaya katkı maddesini anlattım yine de eskimiş benmzinden dedi)
    velhasıl aksarayda oturuyorum ve özellikle ankara veya konya veya istanbulda çıkma- sıfır yedek parça bulabileceğim yerleri paylaşabilirmisiniz orjinal ve hesaplı olabilrse süper olur.
  • arkadaşlar merhaba 2008 tit. 1.6 mondeom (lpgli) yakıt pompasını yaktı. sebebi içinde uzun süre duran benzinmiş (5-6aydan fazla) (ama 1 hafta önce lpg bakımında katkı maddesi koymuşlardı. ustaya katkı maddesini anlattım yine de eskimiş benmzinden dedi)
    velhasıl aksarayda oturuyorum ve özellikle ankara veya konya veya istanbulda çıkma- sıfır yedek parça bulabileceğim yerleri paylaşabilirmisiniz orjinal ve hesaplı olabilrse süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

1.6 tdci mondeo almayı düşünüyorum fakat 2.elde bulamadım hiç.İlan bile verilmemiş..2004 model 1.6 passtaımı verip almayı düşünüyorum Fiyat olarak ne aradadır.

1.6 TDCI Mondeo diye bir araç yok Türkiye de, varsa da ben hiç duymadım. İllaki 1.6 dizel istiyorsanız Focus alın. Motor hacmi daha büyük olabilir diyorsanız kullandığınız aracın 1.9 dizel versiyonunu veya 2.0 TDCI Mondeo tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

1.6 tdci mondeo almayı düşünüyorum fakat 2.elde bulamadım hiç.İlan bile verilmemiş..2004 model 1.6 passtaımı verip almayı düşünüyorum Fiyat olarak ne aradadır.

1.6 TDCI Mondeo diye bir araç yok Türkiye de, varsa da ben hiç duymadım. İllaki 1.6 dizel istiyorsanız Focus alın. Motor hacmi daha büyük olabilir diyorsanız kullandığınız aracın 1.9 dizel versiyonunu veya 2.0 TDCI Mondeo tercih edebilirsiniz.

http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac/p=1204974984502 bu linkte model ve fiyat bilgisi var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac/p=1204974984502 bu linkte model ve fiyat bilgisi var.

ikinici elinin olmaması normal 1.6 TDCI zaten son makyajla geldi 1-2 ay anca oldu.
  • arkadaslar merhaba. 2009 veya 2010 2.0tdci oto. dizel mondeo almak istiryorum. titanium x modellerde bluetooth uzerinden mp3 dinlenebiliyor mu? iphone yada benzeri cihazlarin baglanmasinda sorun cikiyor mu? kullanan arkadaslar yardimci olabilir mi acaba tesekkurler.
  • arkadaslar merhaba. 2009 veya 2010 2.0tdci oto. dizel mondeo almak istiryorum. titanium x modellerde bluetooth uzerinden mp3 dinlenebiliyor mu? iphone yada benzeri cihazlarin baglanmasinda sorun cikiyor mu? kullanan arkadaslar yardimci olabilir mi acaba tesekkurler.
  • hocam sizde araba alıyorsunuz mp3 e takılmışsınız :) alın cd dinleyin yani bluetooth tan mp3 çalmasa almayacak mısın arabayı ?

arkadaşlar şu kasko için acil bilgi istiyorum kimse ilgilenmiyor, fiyat aralığı nedir belirtmiştim aracın durumunu bu başlıkta neden kimse ilgilenmiyor artık ?
  • 2-3 haftaya büyük ihtimalle klubünüze üye oluyorum.Ford options la Mondeo 1.6 ecoboost trend veya titanium almaya karar verdim son olarak versiyon konusunda kararsızım büyük ihtimalle trend olacak ama bayii ile konuştuktan sonra titaium için bir avantaj sağlanır ise olabilir. Görüşmek üzere.
  • Ford Mondeo....................
    2007 MODEL 2.0 motor almıştık.. 170 000 km aldık aracı 250 000 kmde sattık aracı........
    Tabikide cok cok güzel araba şehir içi birazcık fazla yakıyodu zaten o kadarda olur neticede motor büyük......
    Kullandım begendim Araba resmen beni bırak gideyim diyor....herkesede öneririm ama yeni kasasına binmedim.............
    İnşallah kısmet olurda bineriz.......Alan kullanan arkadaslara ALLAh kazasız belasız sürüşler nasip etsin diyorum...
  • Arkadaslar bu 1.6 tdci mondeo hakkında görüşleriniz nasıl? performans, motor sesi, yalıtım, tüketim gibi birde titanium seviyesindeki sony ses sistemi nasıl bilgi verirseniz sevinirim birde video palaşımı varsa çok memnun olurum.......
    Aracı pazartesi test etmeye gidecem inşALLAH kafama yatarsa 2012 model ilk çıkanlardan bir mondeo sahibi olabilrim ve aranıza katılabilriim.
    Son olarak sizce opak beyaz rengi güzelmidir. Beyaz renk + siyah tavan çok hoşuma gidiyorda....
    SAYGILAR.
  • Merhabalar...

Bende 1997 otomatik Mondeo Ghia Sedanla aranıza katıldım..

Sormak istediğim birkaç soru var. cevaplarsanız çok sevinirim. Aracı 2.el aldığım için ufak tefek sorunları var. Uzaktan kumandalı anahtarı bozuk kapılar elle açılabiliyor. Bu yaptırılırmı yada orjinalı bulunurmu ? Diğeri; yedek anahtara ihtiyacım var bunu nasıl temin edebilirim ?
    Bir diğeri Yolcu tarafının hoparlörü bozuk galiba cızırtı yapıyor bunu nasıl yaparım parçasını nerden bulurum ? Son olarak araçda kasetçalar var cd'çalar takmak istesem takamazmıyım ? yuvası çok büyük buna uygun cd çalar nerden bulnuur markası nedir yoksa hiç takılamazmı ?

Arkadaşlar hiç bilgim yok benim bu konularda aydınlatırsanız çok memnun olacağım. Ayrıca araçda bilmediğim şeylerde var mesela ghia nedir ghiax nedir ? ne farkları var benim aracımda ne donanımlar var gibi ?.. bunlarla ilgilide bilgi aktarırsanız sevinirim. Kulubede ekleyin beni unutmayın deneyimlerimi paylaşıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Arkadaslar bu 1.6 tdci mondeo hakkında görüşleriniz nasıl? performans, motor sesi, yalıtım, tüketim gibi birde titanium seviyesindeki sony ses sistemi nasıl bilgi verirseniz sevinirim birde video palaşımı varsa çok memnun olurum.......
    Aracı pazartesi test etmeye gidecem inşALLAH kafama yatarsa 2012 model ilk çıkanlardan bir mondeo sahibi olabilrim ve aranıza katılabilriim.
    Son olarak sizce opak beyaz rengi güzelmidir. Beyaz renk + siyah tavan çok hoşuma gidiyorda....
    SAYGILAR.

Arkadaslar soruma + olarak yeni mondeo titanium donanımında yağmur sensörü yokmu?....
  • Merhaba arkadaşlar
    İmzamdaki araca sahibim ve iki sorunum var.

Sunroof arka taraf açıkken kaptmaya bastığımda tek seferde kapanırken artık 3-4 kere basmam gerekiyor.

Anahtardan açma düğmesine bastığımda tüm kapılarla beraber bagajın kilidide açılırken, bagajı ya anahtardan
    yada içeriden açmam gerekiyor.

Bu konularda fikir sahibi arkaşlar var mıdır?
  • ilk sorunuza tahmini cevap verebilirim motorundandır.

ancak ikinci sorununuzu bende yaşadım ve bagajdaki dokunmatik kısmın yenilenmesi gerekiyor düzelmesi için
  • aslında bu mk3 mondeolarda çok iyi yarış arabası havası var. tamam kesinlikle karşıyım ama ön bakışları o kadar hırçın ki. arkaya güzel bi spoiler falan tamponlar değişse hafif . modifiyeden çok anlamıyorum ama aklıma yattı. fena olur.
  • arkadaşlar ben bir reklam videosu arıyorum ama bulamadım.
    yanılmıyorsammondeo nun 98 de çıkan bir reklamı.
    gümüş renkli bir mondeo sonbaharda ağaçlı bir yolda ilerliyor ilerledikçe yaprakları süpürüyor.
    arka planda quenn show must go on şarkısını söylüyor.
  • beni de ekler misiniz.
    2006 TDCI Trend tiptr.
  • arkadaş türkiye 1.6 dizel mondeo yok demiş.....
    Bendeki ne ozaman diye sordum kendime.Var arkadaşlar alalı 1 ay oldu ama 2.0 motoru aratmıyor.Hiç bir eksiği yok gibi...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.