Şimdi Ara

FORD MONDEO KULUBÜ (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.983
Cevap
52
Favori
697.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kasnakkafa

ACİL ACİL ACİL

Arkadaşlar yarın bu aşağıdaki linkteki araca bakmaya gideceğim.
    Aracın herhangi bir boyası, değişeni, hatası yok.

Sizce 70.000 km çok mu?
    Fiyat için ne düşünüyorsunuz? bana biraz fazla gibi geldi zira Trend modeli.
    Lütfen yarın saat 12:00ye kadar mümkün mertebe görüş ve önerilerinizi iletirseniz çok sevinirim.
    Bir de eğer aracı beğenirsem ne gibi kontrollerden geçirmem gerekir?
    Computest ve yetkili bir ford servisinde kayıtlarına baktırmam yeterli olur mu? Tüm hatası kusuru çıkar mı buralarda?
    Arızalı masraf edeceğim bir araç almak istemiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-mondeo-2007-hatasiz-mondeo-lpg-li-36278767/detay/

Teşekkürler
    .
    .

Kaça anlaştın acaba?
    Bende aracımı Ankara'dan almıştım ama Ford servisleri malesef expertiz bakmıyorlar Ankara'da. En iyisi Computest merkezine sokmak ve mutlaka servisten aracın ayrıntılı kayıtlarına bak derim. Hayırlısı olsun. Ama koyu renk temiz tutması zordur.

• bence 2007 bir araç için 70000 normal bir km.

ancak yeni ford mondeo trend donanımı, opak renkle beraber 46000 gibi bir rakama alabilirsiniz hatta ford tedarikçisi bir tanıdığınızın üzerine yaparak 1500 tl daha indirtebilirsiniz..

tabiki herşey maddiyat sadece bilginiz olsun diye söyledim. aracın fiyatının çok yada az olup olmadığına diğer aynı ilanlarla karşılaştırıp bakabilirsiniz...

birde sms ile hasar sorgulaması yapılıyordu. HASAR Plaka No yazıp 5664 'e SMS göndermeniz yeterli. belki bilginiz vardır ama ben yazayım dedim.

şimdiden Allah hayırlısını nasip etsin.
  • araç başında cüzi bir indirim yapabilirim dedi sahibi. en fazla 33.500 yapar gibi geliyor ama bakalım konuşcaz yarın.

SMS olayı iyiymiş bilmiyordum önceden, teşekkürler

bin lira daha ekleyip 2 yaş daha genç focus alabilirim belki ama eskiden beri mondeo hayranlığı var lanet olası

cevaplar için teşekkürler
  • arkadaşlar herkese kolay gelsin, benim de 2005 model mondeo ghia aracım var ve bu araca orjinal bi navigasyon cihazı bağlatmak istiyorum. bununla ilgili internette oldukça araştırma yaptım, ve sonuç olarakta bizim arabaların avrupa versiyonlarına takılan bu linkteki cihazla karşılaştım.http://fordwiki.co.uk/index.php?title=Touchscreen_Sat_Nav_Facelift_Mk3_-_Retro_Fitting Ama burda ki cihazın ismninin ne olduğunu nerden temin edilebileceğini, hakkında ne yazık ki net bir bilgiye ulaşamadım. E-bay da bir kaç tane bu cihazdan var ama bende ki kıt ingilizceyle ne dediklerini tam olarak anlayamadım... sizden ricam bu vermiş olduğum linkte cihazla ilgili nasıl bilgiler var, nerden temin edebiliriz, sağolun var olun arkadaşlar...

• türkiyede necvox var orjinal bir cihaz oda ayrıca bu yazılımın adı satnav size necvoxu öneririm dvd izleten divx vs destekli ayrıca arka koltuk başlarına da ekran koyabiliyorlar necvox u araştırın direksiyon kumandasınıda çalıştırıyor cihaz ayrıca bende düşünmüştüm ama 1500 lira çok geldi belki sonra sonra taktırırım iyi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebat

Herkese selamlar,15 gün oldu 97 Mondeo 2.0 Ghia(150.000 Km.,Zavoli lpg,12.000 TL) aldım,iyi ki almışım ilk defa otomobile bindiğimi anladım.Yalnız hız sabitleyicisi çalışmıyor,bu sorunu yaşayanlar çözümünü masrafı ile birlikte yazarlarsa memnun olurum.

Hoşbulduk ! Sorunun nasıl çözüldüğüne gelince,arızalı olan hız sabitleyici değil benmişim.Nasıl kullanılacağını öğrenince çalıştığını gördüm,uzun yolda tam bir keyif.
    Aracı ilk çalıştırdığımda 30 saniye kadar kesik aralıklarla dıt dıt diye uyarı sesi gibi sinyal sesi geliyor,saat düğmesine basınca duruyor.Emniyet kemeri takılı değil ikazı sandım ama değilmiş,bütün emniyet kemerlerini takıyorum yine ötüyor.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

• Arkadaşlar herkese selam. Öncelikle bende artık monedo fanatiğiyim 6 ay önce aldığım (alırken terettülerim olan) 2,0 ghia 2001 mk3 arabamban cok memnunum sürmesi inanılmaz keyifli ve güvenli bu güne kadar bindiğim hiç bir arabaya benzemiyor. V e arabamın yeni kasasını almaya karar verdim. Öncelikle sizi sunu sormak istiyorum mondeonun bu keyfiyeni yeni kasadada devam ediyormu ve 1.6 motorun sürüşü nasıl kullanan arkadaşlar fikirlerini söylerse cok sevinirim.

Aracımı satmaktayım veya yeni kasa mondeolarlar takas düşünüyorum sitede ilgilenen olursa bana mailden yata telden ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-70000-de-kiz-gibi-mondeo-48235872/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: samettürk

Arkadaşlar herkese selam. Öncelikle bende artık monedo fanatiğiyim 6 ay önce aldığım (alırken terettülerim olan) 2,0 ghia 2001 mk3 arabamban cok memnunum sürmesi inanılmaz keyifli ve güvenli bu güne kadar bindiğim hiç bir arabaya benzemiyor. V e arabamın yeni kasasını almaya karar verdim. Öncelikle sizi sunu sormak istiyorum mondeonun bu keyfiyeni yeni kasadada devam ediyormu ve 1.6 motorun sürüşü nasıl kullanan arkadaşlar fikirlerini söylerse cok sevinirim.

Aracımı satmaktayım veya yeni kasa mondeolarlar takas düşünüyorum sitede ilgilenen olursa bana mailden yata telden ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-70000-de-kiz-gibi-mondeo-48235872/detay/

2 litrelik MkIII'den sonra 1.6'lık MkIV sizi performans konusunda üzer. Bunun dışında MkIV'ün yol tutuşu ve konforu sizin aracınızdan daha iyi. Sınıf lideri sayılır. Sizin aracınızdan da daha geniş. Ancak şunu da belirtmem gerekir ki, makyajlı MkIII'ün malzeme kalitesi makyajsız MkIV'den daha iyi.

• 70binde kız gibi :) ne kötü bir tabir aslında değil mi

mk3 var bizde makyajlı uzun yolda bana mısın demedi... buradan kapımın önündeki mondeo ma saygılar sevgiler...

arkadaşlar daha öncede sordum cevap alamadım... şu mercek farları falan beyaz farlar , alsak kendimiz takabilir miyiz ?
  • arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. bugun 2008 titanum X paket mondeo aldım. aracın hiç bir özeliğini bilmiyorum desem yalan olmaz bana yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba. aracın özelikleri konusunda. dikat etmem gerekenler nelerdir. yakıt sarfiyatı konusunda daha yol yapmadığım için bilmiyorum tüp taktırıp taktırmama konusunda kararsızım. yılda 10000 km. anca yaparım. bunun 5bini şehir içi olur muhtemelen. Tüp konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum. hangi marka daha iyi olur gibisi. herkese kazasız belasız günler diliyorum.
  • arkadaşlar mrb lar...bende 2010 selective mondeo var,,bundaki voice control system ((sesle kontrol)) i Türkçeleştirmenin bir yolu varmıdır acaba ? biz yapabiliyormuyuz yoksa servismi yapıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrmtn

arkadaşlar mrb lar...bende 2010 selective mondeo var,,bundaki voice control system ((sesle kontrol)) i Türkçeleştirmenin bir yolu varmıdır acaba ? biz yapabiliyormuyuz yoksa servismi yapıyor ?

Servisler anlamıyor. O konuda yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum.
  • Arkadaşlar beni de ekleyin 2004 mondeo ghia
  • quote:

Orijinalden alıntı: ford connect

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. bugun 2008 titanum X paket mondeo aldım. aracın hiç bir özeliğini bilmiyorum desem yalan olmaz bana yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba. aracın özelikleri konusunda. dikat etmem gerekenler nelerdir. yakıt sarfiyatı konusunda daha yol yapmadığım için bilmiyorum tüp taktırıp taktırmama konusunda kararsızım. yılda 10000 km. anca yaparım. bunun 5bini şehir içi olur muhtemelen. Tüp konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum. hangi marka daha iyi olur gibisi. herkese kazasız belasız günler diliyorum.

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan İnşallah. Kaça aldın acaba aracını?
    Lpg konusuna gelince bende Brc var ve gayette memnunum yakıt konusu gerçekten çok fakediyor bende yılda 10bin anca yapıyorum ama illaki Lpg derim.

Ben şu an Lpg nin litresini 2.05 ten alıyorum şehir içi dışı karışık ortalama 18-19 kuruş yakıyor.
    Aynı yakıt benzin olsaydı 35kuruştan aşağı mümkün değil yakmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil2202

quote:

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. bugun 2008 titanum X paket mondeo aldım. aracın hiç bir özeliğini bilmiyorum desem yalan olmaz bana yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba. aracın özelikleri konusunda. dikat etmem gerekenler nelerdir. yakıt sarfiyatı konusunda daha yol yapmadığım için bilmiyorum tüp taktırıp taktırmama konusunda kararsızım. yılda 10000 km. anca yaparım. bunun 5bini şehir içi olur muhtemelen. Tüp konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum. hangi marka daha iyi olur gibisi. herkese kazasız belasız günler diliyorum.

Lpg konusuna gelince bende Brc var ve gayette memnunum yakıt konusu gerçekten çok fakediyor bende yılda 10bin anca yapıyorum ama illaki Lpg derim.

Ben şu an Lpg nin litresini 2.05 ten alıyorum şehir içi dışı karışık ortalama 18-19 kuruş yakıyor.

teşekürederim aracı 36bin liraya aldım. sanırım uygundur fiyatı. çok fazla araştırma yapamadım fiyat konusunda ama aracı alırken 2 servise ve 3 sigortacıda tramer sorgulaması yaptırdım. her hangi bir sorun olmayınca aldım. sizin aracınız kaç model tüp uyumu için soruyorum aynı model araçsa araçlarımız bende BRC taktırayım memnunsanız. Bu BRC markasında değişik modeller varmı yoksa lpg servislerine gidip BRC tak kardeşim benim aracıma mı diyeceğiz. birde siz nezamandan beri kulanıyorsunuz lpg yi ve taktırma ve işletmesi ne kadara patlar. teşekkürler.

• quote:

quote:

aracın silindir ikaçtı sizin ve manuel mi vites ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

quote:

aracın silindir ikaçtı sizin ve manuel mi vites ?

araç 1.6 125 beyi benzinli.

• arkadaşlar bugun epeyce inceledim aracımı. ancak cd çalara Bluetooth tanıtımı yapamadım. bir kaçtelefonda aratım ama bulmadı. yazılanlara göre audio ford diye bulması gerekiyor. banim aracım 2008 titanium x paket sony teyp var acaba Bluetooth yokmu. birde yağmur senserü varmı arkadaşlar bilenler cevaplarsa sevinirim. ayrıca yokuş kalkış desteğide yok bu araçta daha arabayı ilk aldım parkederken zor bir yere rampa kuyarı girecektim. araçtan hafifce bir balata kokusu yukseldi . muhtemelen yarın debriyaj ile park etmek istedim baskı balatadan koku geldi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum arabayı hiç etmeden bana yararlı bilgi verin lütfen.
  • merhabalar benim bir sorum olacaktı yeni makyajlı kasa ile gelen mondeoda fordun sitesindeki görsellerde göğüsteki dokunmatik ekran acaba tam olarak bu mudur?

http://www.hepsiburada.com/Liste/pioneer-avic-f9220bt-multimedya-navigasyon-sistemi-ford-/ProductDetails.aspx?productId=otaytavic-f9220bt&categoryId=17545#Gorseller

ve de eğer buysa bu 2008 titaniuma (sony müzik sistemli olan kasa) takılabilinir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpecturA -- 12 Mayıs 2011; 21:09:49 >

• ben halil22021 ye sormuştum :)

size de Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.