Şimdi Ara

Gizli numaradan arayanı bulma...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
15.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mümkünmü arkadaşlar hiç yolu varmı....

• Savcılıga dilekçe vermekten başka alternatif yok ne yazıkk ki
  • eğer bu mumkun olsa bence bi devrim yaratirdi diye dusunuyorum :)
  • bu konuda müşteri hizmetleri dahi sana yardım edemez. sadece savcılığa dilekçe verirsin ve tekrar arandığında şu saatler arasında arandım dersin. onlar da direk o saatler arasında arayan tüm gizli numaralara dava açar. Yani sana gene direk numarasını vermezler. Sen kim olduğunu ancak mahkemede görürsün
  • olsa çok iyi olurdu..
  • artık bu konu açılmasın bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapsda

Bu mümkünmü arkadaşlar hiç yolu varmı....

Maselef Yok.
  • BU KONU NE KADAR ÇOK AÇILDI YA HİÇ FORUMU TAKİP ETMİYORSUNUZ EN AZINDAN ŞU AN 4 ü AŞMIŞTIR!

YOK YOK YOK YOKKKKKKKKK

• yada SAVCI olacan (gerçi buda çözüm değil. Savcıda resmi olarak başvuru yapıp öğrenebilir. Kafasına göre her teli incelemeye alamaz)
  • YA ARKADSLAR SAVCILIKLA FALAN ILGISI YOK BENDE ARKADSLARDAN FALN DUYDUM BIRISI ARARKEN BISEYLER YAPILIP NUMARASI GORUNEBILIYORMUS HABERINIZ OLSUN

• quote:

Orjinalden alıntı: murat_18

YA ARKADSLAR SAVCILIKLA FALAN ILGISI YOK BENDE ARKADSLARDAN FALN DUYDUM BIRISI ARARKEN BISEYLER YAPILIP NUMARASI GORUNEBILIYORMUS HABERINIZ OLSUN

o arkadaslarina faln bi sorup ogrenip bize de anlatabilirmisin mumkunse??

• quote:

Orjinalden alıntı: murat_18

YA ARKADSLAR SAVCILIKLA FALAN ILGISI YOK BENDE ARKADSLARDAN FALN DUYDUM BIRISI ARARKEN BISEYLER YAPILIP NUMARASI GORUNEBILIYORMUS HABERINIZ OLSUN

merak edipte soramadınmı arkadaşına

• müşterı hızmetlerınde tanıdıgın olmalı.
  • emin değilim sadece olabilirmi diye soruyorum.mesela cep telefonunu sabit hatta yönlendirsek ama o sabit hatlı telefonun arayan numarayı gösterme özelliği olsa gizli numara görünmez mi acaba?sadece olabilirmi diye soruyorum....
  • Cidden insanın başına bela oluyo bu gizli numaralar.Kolay bi yolu olsa aslında bulmanın.ne dersiniz sizce de hoş olmazmı
  • bence gelin hep beraber organize olup gsm sirketlerini mail bombardımanına tutalım bu konuda.....ya gizli noyu kaldırsınlar yada savcılık falan boyle uzun işler olmadan bildirsinler bize...
  • quote:

Orjinalden alıntı: benkadir05

bence gelin hep beraber organize olup gsm sirketlerini mail bombardımanına tutalım bu konuda.....ya gizli noyu kaldırsınlar yada savcılık falan boyle uzun işler olmadan bildirsinler bize...

evet ne bu boyle kapinin zilini calip kacmak gibi??
    ara, konusma, karsidakinin sesini dinle, hatta telefona ufle....
    soyleyin nereye yazacagimi, gunde uc ogun mail atayim gereken yere...
  • hangi hattı kullanıyorsan gir net adresine musteri hizmetlerine mail at..mesela ben turkcell kullanıyorum ve abartısız gunde 15 msj atıyorum oyle..kullanan arkadaslarımın adınada atıyorum onlardan izin alarak..sende aynısını yap...
  • quote:

Orjinalden alıntı: scudman

emin değilim sadece olabilirmi diye soruyorum.mesela cep telefonunu sabit hatta yönlendirsek ama o sabit hatlı telefonun arayan numarayı gösterme özelliği olsa gizli numara görünmez mi acaba?sadece olabilirmi diye soruyorum....

olamaz aynı sey sabit hatlar icinde gecerli, numara gizliyse sabit hatta da gizli diyor telefonlar...
  • olsa keşkede şu zapıkları bi tespit etsek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.