Şimdi Ara

Kız kulesinde akşam yemeği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
106.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız kulesinde akşam yemeği (2 kişi) bana ne kadara mal olur? Kişi başı 100 YTL'yi geçer mi? Rezervasyonları kaç gün önceden yaptırmak gerekiyor, daha önce gitmiş olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

• Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını.
  • kizkulesi.com.tr de yiyecek ve içecek fiyatları yazıyor

rezarvasyon için gideceğin gün araman yeterli ama özel günler dolayısıyla bazen kapatılıyor restaurant

bir kaç gün önceden yaptırırsan daha iyi olur
  • Kardeş ben gittim anlatayım sana,kesin önceden rezerve yaptır yer hiç olmuyor,hele yazın hiç,çok pahalı değil içkiye girmessen.Ben kaliteli bi şarap söylemiştim fena yarmışlardı ama yemekler ucuz.kişi başı 100 e havada karada çıkarsınız(tabi denizde de)
  • Sitede fiyatlara baktım, çıkamazsın gibi geldi bana.
  • su 3.5 ytl gerisini sen düşün
  • Yok sevgilim içki içmez o yüzden alkol almayacağız. Siteye daha önceden de baktım ama yemek fiyatlarını göremedim, içkiler yazıyor sadece. Kesin bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Yok sevgilim içki içmez o yüzden alkol almayacağız. Siteye daha önceden de baktım ama yemek fiyatlarını göremedim, içkiler yazıyor sadece. Kesin bilgisi olan var mı?

Bence bi 300 kağıtla git ne olur ne olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

su 3.5 ytl gerisini sen düşün

Gayet normal bence..(kız kulesine göre..)
  • Bencede 300 ytl ile git ne olur ne olmaz ya da sen az ye ve ucuz ye
  • 2.000,00

yukardaki rakam 2 bin ytl di mi? bi şampanyanın fiyatı

ula o parayla kaç ay geçinen aileler var...
  • Bence fazla lükse hiç gerek yok.
    Daha güzel bir yemeği romantik bir ortamda da yiyebilirsiniz.

Ama bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.gidip de gelebilen arkadaşlardan özellikle
  • Bizim mezuniyet partimiz Kız Kulesi'nde oldu harika mekan yani kız arkadaşını falan götüreceksen tam yeri. Bizde belirli bir süreden sonra içki ücretli oldu. Öyle devam edince baya bi pahalıya patlıyor. Ama söyledikleri gibi yemek o kadar da çok pahalı olmaz.
  • bence lise 3 e giden biri için biraz fazla ciddi-romantik olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

bence lise 3 e giden biri için biraz fazla ciddi-romantik olur

Biz zaten ciddiyiz evcilik oynamıyoruz. Konuşmam gereken önemli şeyler var açıkçası sessiz sakin romantik bi yere gidelim istedim aklıma da kız kulesi geldi ilk olarak.

Ben yarın arayıp fiyatları sorayım merak edenler için buraya da yazıp bilgilendiririm.
  • FİX MÖNÜ

Kebab Alaturca veya Parmesan Peyniri ile Doldurulmuş Piliç Bonfilesi, 55,00 YTL

http://www.kizkulesi.com.tr/KizKulesiAksam/Munferit/FixMenu.aspx

300 400 Al Yanına Bence
  • quote:

quote:

Biz zaten ciddiyiz evcilik oynamıyoruz. Konuşmam gereken önemli şeyler var açıkçası sessiz sakin romantik bi yere gidelim istedim aklıma da kız kulesi geldi ilk olarak.

Ben yarın arayıp fiyatları sorayım merak edenler için buraya da yazıp bilgilendiririm.

tamam ozaman. fiyatları bekliyoruz
  • quote:

quote:

Konuşma sırasında ters birşey olsa da hemen kaçma fırsatı yok o yüzden çok doğru bir tercih her yönüyle.
  • son zamanlarda giden oldumu..
  • Ben niyetlendim ama cadde bostan'a götürdüm kız arkadaşımı.
    Kız kulesi henüz bizi aşar.Şimdi kız kulesine götürürsek 3 ay sonra nereye götüreceğiz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.