Şimdi Ara

Feci Diş Ağrısı [öneriler ?]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Şu anda yaklaşık 5 ay önce yaptırdığım dolgu dişim acayip derecede ağrıyo ..Gözümden yaş geldi az önce . Şimdilik ağrıyı gidermek için ne yapabilirim acaba :( Uyuyamıyorum sırf bu yüzden .

Herhangi bi tavsiyeniz var mı acaba :S

• Alkol basabilirsin. Dişinol adında bir uyuşturucu ilaç var dişler için, ondan sürebilirsin.
  • kolonyağlı pamuk basmak. Sabah ilk iş dişçiye git.
  • diş etinize parmağınızla bastırın ağrıyı kısada olsa yok eder ayrıca apranax için iyi gelir sonrada doktora gidin
  • eğer yakınınızda özel hastane varsa mutlaka nöbetçi dişci bulunur bunu unutmayın ve bece hiç vakit kaybetmeden gidin. Çektiğiniz eziyete deymez ayrıca diş ağrısından ölenler uçak kazasında ölen kişi sayasından daha fazla.
  • uff çok kötü, geçmiş olsun. ağrı kesici alıp varsa gargara kullan. biraz geçirir ve uyumanı sağlar belki. sabah erkenden mutlaka dişçiye git. psikolojik olarak da başka şeylere yoğunlaşarak ağrıyı azaltabilirsin.
  • Arkadaşlar sağolun. Bastırma işini denedim de pek bi yararını göremedim :(

Bide şöle bişey var , ağzıma biraz su alınca ağrıyan yere geçio suyu yuttuktan sonra tekrar agrımaya baslıyo

Bide evde votka varmış onu bassam olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: InTheEnd

Arkadaşlar sağolun. Bastırma işini denedim de pek bi yararını göremedim :(

Bide şöle bişey var , ağzıma biraz su alınca ağrıyan yere geçio suyu yuttuktan sonra tekrar agrımaya baslıyo

Votka olabilir, su iyi bir çözüm fakat her zaman ağzında bulunması gerekiyor. Çünkü deliğin hava almasını engelleyip ağrıyı dindiriyor.
  • quote:

Arkadaşlar sağolun. Bastırma işini denedim de pek bi yararını göremedim :(

kolonyağı bascan, votkayı ise içcen.
  • Dişinizin altındaki ette belirgin bi' şişikinlik var mı? Kist birikmiş olabilir çünkü.

Majezik ya da Apranax ağrıyı uyunacak kadar hafifletebiliyor. Sabah ilk iş doğru dişçiye tabi.
  • şişkinlik yok ette.
  • vodkayı energy ile karıştır iç ya

şaka maka bende de var aynı olay şu an
  • quote:

şişkinlik yok ette.

Majezik her türlü akar. Varsa iç, yoksa ağrı kesici falan iç.
  • ılık tuzlu su ile çalkalamak biraz işe yarayabilir.
  • Ağrı kesici buldum sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.