Şimdi Ara

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
71.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biz bugün strafor olanından aldık..

Uçuşu falan fena değil..22 YTl lik mala göre iyi sayılır..Ama duvara bir kez sert çarpmamız sonucu (hata bizde yani) kuyruk pervanesi kırıldı..

kutu içinden çıkan bir tane yedek kuyruk pervanesini taktık ama o da kırılırsa ne yaparız bilmiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KARDELEN_

quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

quote:

alalı 2 gün olmadı 3 saatmi ne oldu alet çalışmıyor

nonuyu acanı bulursam öpücem

Biri benimi andı

Uçurmasını bilecen dostum
    Al buda benden olsun madem kırılıyor paraya kıyda bunu al kardeş

kırıldıgını sana kım soyledı?bılıp bılmeden sacma sapan konusma.ınsanlara bı reklam yapıyosun curuk malları tanıtıyosun.aletı ılk ucurmamda havada durup dustu ve hıcbısy anlamadık.attık cope gıttı.

Kendine gel konuşmalarına dikkat et
    Ben reklam yapmıyorum kardeşim.Çok paran varsa 650 YTL'liği al
    Gerçi sana oda dayanmaz
    Senin aklın yokmu?
    Madem çürük olduğunu gördünde niye aldın.Bu mesajı 5000 küsür okunmuş.Herkes alsaydı bim köşeyi dönerdi.Allah akıl vermiş,bunları yazacağına aklını kullansaydın mübarek dostum

havada dururken pat düştü diyorum hala sana dayanmaz diyor yav çattık

ayrıca sen bu makinaya güzel ve kullanılır dedıgın ıcın bu kadar mıllet aldı.akılsız oldukları ıcın degıl.asıl sen akılsız oldugun ıcın bunca milleti dolandırdın.

• Bugün bende Bim A.ş.'ye gittim ;

Birincisinde helikopteri aldım köpüksüz olanından eve geldim uçurdum beğenmedim . Fişimle beraber gittim adamlar bişe demedi değiştirdim.Köpükten olanınından aldım

İkincisinde köpüklüyü uçuryordum avizeye çarptı kanadı kırıldı. Gittim tekrar abi dedim bunun kanada kırıkmış . Ordakiler başından salladı git değiş dediler.Değiştim değişik rengini aldım

Üçüncü
    olaydada helikopterimle geliyordum bakkalın önünden geçiyordum.Bakkaldaki arkadaşlar gel bi test yapalım dediler. Bakkal içinde uçurmaya çalıştık yere v.s çarptı kanadı kırıldı . Ve kanadını kıranı helikopterle bime gönderdim fişle

Dördüncüsü
    elime geldi direk eve geldim şuan bi kere uçurdum bimden ve helikopterden gayet memnumum

Toplamda 4 helikopteri test etmiş oldum

İşte son helikopterim:

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytaCom -- 26 Temmuz 2008; 23:06:30 >

• arkadaşlar bugün gittim aldım bence bu fiyata gayet hoş. salonda çarpmadık yer kalmadı ama sapasağlam duruyor şarj olayıysa şöyle kitapçıkta yazdığı gibi değil alet ve kumanda kapalıyken şarj kablosunu takıp kumandayı on konumuna getirin. ışık bir süre yanıp sönerse pillerinizi değiştirin. hepsinin tam dolu olması gerekiyor yada eşit seviyede. köpüklü model dandiktir falan diyenler hiç de öyle değil zaten köpük bir maddeyle kaplı çok sert çarpmadıkça kırılmaz. son olarak kullanacağınız piller şarj edilebilir olsun yoksa 6 tane pil kullanyıor alet bir süre sonra pil parası aletin fiyatını aşar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kajenard -- 26 Temmuz 2008; 23:09:02 >
  • İyi böyle
    quote:

Orjinalden alıntı: AytaCom

Bugün bende Bim A.ş.'ye gittim ;

Birincisinde helikopteri aldım köpüksüz olanından eve geldim uçurdum beğenmedim . Fişimle beraber gittim adamlar bişe demedi değiştirdim.Köpükten olanınından aldım

İkincisinde köpüklüyü uçuryordum avizeye çarptı kanadı kırıldı. Gittim tekrar abi dedim bunun kanada kırıkmış . Ordakiler başından salladı git değiş dediler.Değiştim değişik rengini aldım

Üçüncü
    olaydada helikopterimle geliyordum bakkalın önünden geçiyordum.Bakkaldaki arkadaşlar gel bi test yapalım dediler. Bakkal içinde uçurmaya çalıştık yere v.s çarptı kanadı kırıldı . Ve kanadını kıranı helikopterle bime gönderdim fişle

Dördüncüsü
    elime geldi direk eve geldim şuan bi kere uçurdum bimden ve helikopterden gayet memnumum

İşte son helikopterim:

• quote:

quote:

quote:

quote:

alalı 2 gün olmadı 3 saatmi ne oldu alet çalışmıyor

nonuyu acanı bulursam öpücem

Biri benimi andı

Uçurmasını bilecen dostum
    Al buda benden olsun madem kırılıyor paraya kıyda bunu al kardeş

kırıldıgını sana kım soyledı?bılıp bılmeden sacma sapan konusma.ınsanlara bı reklam yapıyosun curuk malları tanıtıyosun.aletı ılk ucurmamda havada durup dustu ve hıcbısy anlamadık.attık cope gıttı.

Kendine gel konuşmalarına dikkat et
    Ben reklam yapmıyorum kardeşim.Çok paran varsa 650 YTL'liği al
    Gerçi sana oda dayanmaz
    Senin aklın yokmu?
    Madem çürük olduğunu gördünde niye aldın.Bu mesajı 5000 küsür okunmuş.Herkes alsaydı bim köşeyi dönerdi.Allah akıl vermiş,bunları yazacağına aklını kullansaydın mübarek dostum

ayrıca sen bu makinaya güzel ve kullanılır dedıgın ıcın bu kadar mıllet aldı.akılsız oldukları ıcın degıl.asıl sen akılsız oldugun ıcın bunca milleti dolandırdın.

Ya dostum nerde yazıyor acaba "GİDİN ALIN" diye
    Sağır duymaz uydurur derler ama sen sağırlardanda betersin.Millete akıl fikir ama ama sen bundan mahrum kalmışsın.Yazık
    Ben 22 YTŞ'ye değer dedim,buna hobisi olan arkadaşlar alıp denesinler hoşlarına giderse daha iyilerini alsınlar...Zaten az yukarı bakaran """KEJENARD"""nickli arkadaş ve diğerleri yazacağını yazmış.Ama sen bunuda anlayamayacaksın.....

Acıyorum

• Ben de aldım. Kardelen iyiki açmış bu konuyu
  • quote:

yüzde 90 senin hatandır kolu birden yukarı aşagı oynatmışsındır motor kapanabiliyor
    yüzde 10 sorunludur. git söyle degiştir.
    kimse kimseyi dolandırmadı. arkadaşın bimden komisyon aldıgını sanmam zaten tüm bilmlere 10-12 tane gelmiş 2-3 gün içinde biter. arkadaşın faydası ypk yani
    benim ürün nerden baksan 7-8 metreden düştü. hala sağlam kullanıyorum
    sanırım bu tarz birşeyi daha önce kullanmadın keşke daha önceden deneyimin olsaydı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AytaCom

Bugün bende Bim A.ş.'ye gittim ;

Üçüncü

Dördüncüsü

İşte son helikopterim:

• bende aldım ama yeni pil bulamadım dandik pil taktım ilk başta güzel uçuyodu ama şimdi 1 metre zor kalkıyo şarj etmişkene bile
    pillerle alakalıdır heralde

ayrıca kuyruk pervanesi kırılmadı ama 10-15 kez kayboldu buldum
    60-70 kere çarptım bişey yok köpüğün önündeki siyah boya aşındı biraz sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterHungry -- 27 Temmuz 2008; 14:23:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

quote:

yüzde 90 senin hatandır kolu birden yukarı aşagı oynatmışsındır motor kapanabiliyor
    yüzde 10 sorunludur. git söyle degiştir.
    kimse kimseyi dolandırmadı. arkadaşın bimden komisyon aldıgını sanmam zaten tüm bilmlere 10-12 tane gelmiş 2-3 gün içinde biter. arkadaşın faydası ypk yani
    benim ürün nerden baksan 7-8 metreden düştü. hala sağlam kullanıyorum
    sanırım bu tarz birşeyi daha önce kullanmadın keşke daha önceden deneyimin olsaydı...

Dostum desteğin için teşekkürler.Ben dediğin gibi komisyon falan almıyorum.Ama biraz kıt düşünen genç beyin ne yaptığınıda bilemiyor ne yazıkki.Sanki biz git al dedik.
    Allah razı olsun güzel dostum....

Ayrıca bu kardeş benden bir önceki mesajı okursa sevinirim

• ne haliniz varsa görün çokta tınnn
  • arkadaslar üst pervanesi kırıldı nasıl bi sekil yapılabilir oraya
  • yedek parça için dealextrem den araştırıp sipariş verin.bol verin , gene başınız ağrımasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

yedek parça için dealextrem den araştırıp sipariş verin.bol verin , gene başınız ağrımasın.

yok ben evdeki malzemelerden ne yapabilirim dedim
  • quote:

ne haliniz varsa görün çokta tınnn

Ne o zorunamı gitti

Dehhhdehhh

Heehhh şöyle yola gel
    Böyle olsun i.s.t.e.m.e.z.d.i.m.

• UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanSaR Salvo

2 gün sonra bozulursa gelip burda aglamayın

Evet maalesef çok kısa ömürlü bir oyuncak.
  • quote:

quote:

Ne o zorunamı gitti

Dehhhdehhh

Heehhh şöyle yola gel

yola getiricem seni du bakalım :)

zoruma falan ne gidicek ya aptalca bi konu açmışsın herkesi dolandırmışsın mesulu benmiyim de zoruma gidicek:)senin zoruna gitmiyosa yüzün kızarmıyosa demek ki senin derin kalınlaşmış :)

• quote:

quote:

quote:

Ne o zorunamı gitti

Dehhhdehhh

Heehhh şöyle yola gel

yola getiricem seni du bakalım :)

zoruma falan ne gidicek ya aptalca bi konu açmışsın herkesi dolandırmışsın mesulu benmiyim de zoruma gidicek:)senin zoruna gitmiyosa yüzün kızarmıyosa demek ki senin derin kalınlaşmış :)
    gayet rahatım
    Yüzüm neden kızarsın?Allah akıl fikir vermiş ama sen pazarcı şemsiyesi tutmuşsun paçana bile sıçramamış

Madem konuyu beğenmedim neden burdasın
    Gereksiz mesajlardan bekleniyorsunuz
    Dostum ben carrefoura gidiyorum süt istermisin?
    Yoo yooo sana ceviz yedirmek lazım beynin güçlensin biraz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.