Şimdi Ara

worlde büyük yazı yazma D:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
41.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar worlde yazı yazmak istiyorum ama büyük olcak en fazla 72 yazabiliyom a4 kağıdı doldurcak şekilde nasıl yazıyoduk okuyan arkadaşlar acil yazarlarsa sevinirim bekliyorum.

• Arkadaşım üstte 10 yazısını görürsün. Ona bas altta seçenkleri var 72 'ye gel

Yukarılara bak
  • 10a tıkla 1638 yaz :) 72 sadece orada yazan

Neden 1638?Çünkü wordde maksimum 1638 font yazı yazabiliyosun
  • benim anlamadığım 72 nin üstüne çıkan lar var dükkanlarını yazıyolar a4 boyunda 1 kelime onlar nasıl yazıyo daha önce bende yazmıştım ama şimdi yazamıyorum.o kafama takıldı deli oldum
  • tmm oldu sağolun 100 yazıp enter demem gerekiyomuş ya ben mause le basıyodum :D
  • World deil Word
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZartarxiS

World deil Word

Aynen

İi farketmişsiniz tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz_1398

quote:

World deil Word

Aynen

Aferin size.Bir kelime hatasını farkettiniz de büyük adam oldunuz.Gereksiz mesaj yazıp can sıkmayın.
    Teknik yardım forumu burası.Milletin yanlışlarını düzeltecekseniz chat sitelerine gidin.Bir de birbirinizi tebrik ediyorsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orjinalden alıntı: oguz_1398

quote:

World deil Word

Aynen

Aferin size.Bir kelime hatasını farkettiniz de büyük adam oldunuz.Gereksiz mesaj yazıp can sıkmayın.
    Teknik yardım forumu burası.Milletin yanlışlarını düzeltecekseniz chat sitelerine gidin.Bir de birbirinizi tebrik ediyorsunuz.

Teknik yardım forumu ama sadece arkadaşımıza doğru söylemesini yazdım.Baktım sadece bi yerde deil iki yerde aynı şeyi yazmış o yüzden.Sizede aferin.İnsanların yanlışlarını düzelttim die böbürlendiğim falan yok eğer insanlara çatacaksanız siz chat odalarına gidin orada egonuzu tatmin edin bi zahmet.Ukalalık yapmayın büyük adam.TEBRİK EDERİM...

• 72'nin üstüne basıp oraya elinlede bi rakam yazabiliyo olman lazım öle dene bi. öle muhtemelen olur.
  • Herhangi bir rakam girip, enter tuşuna basman yeterli, bi sayfa büyüklüğünde bi harf yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZartarxiS

World deil Word

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.