Şimdi Ara

LPG DÖNÜŞÜMÜNDE NEDEN ÇEVRE OTOGAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lpg dönüşümü yaptıran herkesin bir hikayesi vardır mutlaka benim hikayemede bu başlığı uygun gördüm.
    İlk aracıma sahip olmadan önce benzinle binemeyeceğimden, aracımı lpg dönüşümüne uygun ve tasarruf oranı iyi olacağını düşündüğüm japon aracı mitsubishi carisma dan yana kullandım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine atiker taktırmak için servise gittiğimde benim bu araca montaj yapılamacağını sorunlar yaşayabilieceğimi söylediğinde usta adete başımdan aşağı kaynar sular boşaldı. Çünkü sabah 7 de heyacan içinde kalkıp bana göre karşı yakada olan servisin yolunu yolunu tutmuş bu haberlede yıkılmıştım doğal olarak. Usta takamam dedikten sonra ben ne desem boştu. Arkadaşıma benim araca yapılamayacağını söylediğimde bu defa beni ÇEVRE OTOGAZA yönlendirdi. Üstelik burası öğrendiğim kadarıyla brc bayiisi buda bana ayrı bir güven vermişti. Sabah 8 de yine servisteydim ve işyeri sahibi Hüseyin Bey işinin başındaydı. erken gittiğimi düşünüyorken içeride audi a8 vardı montaj için bekleyen hummer jeepe bile montaj yapıldığını da duyunca herkesin arabası kendisine değerli ama yine de bi sorun olurmu diye soramadım bile ayağı yere sağlam basan bir yer olduğu belliydi ve işyeri sahibinin o saatte işinin başında olması beni zaten etkilemişti. Aracımı teslim etmiş montajın bitmesini bekledim akşam saatlerinde hem projem hem aracım aynı anda hazırlanmıştı. Test sürüşünü yaptık aracımda sorunsuz teslim edilmişti. Hüseyin Bey ve ekibinden gördüğüm ilgi alaka ve sorunsuz montaj beni çok memnun etmişti geç te olsa buradan kendilerine şükranlarımı sunmak istedim. İstanbulda olan atiker veya brc taktırmak isteyenlere tavsiye ederim.

• Hüseyin bey işinin ehli bir insandır, Ekibide kendi gibi maşşallah
    Hayırlı olsun arkadaşım
  • hayırlı olsun
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • güle güle kullan
  • Arkadaşım hayırlı olsun benimde arkadaşımın arabasına çevre oto gaz montaj yaptı atiker işcilik süper!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.