Şimdi Ara

Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
55.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben özellikle hero,house of flying daggers,crouching tiger hidden dragon tarzında uzakdoğu kökenli dövüş-savaş sanatları filmleri arıyorum.imdb yi alt üst etmeme rağmen aradığım şeyleri pek bulamadım belki burdan siz yardımcı olabilirsiniz

teşekkürler

Not:romantik-dram tarzı uzakdoğu filmleri önermeyiniz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kung Fu Hustle. Dövüştende sanattanda kafayı kaşıyamazsın. Filmi bilen bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanww2

Kung Fu Hustle. Dövüştende sanattanda kafayı kaşıyamazsın. Filmi bilen bilir.
    Fearless, izlemişsindir büyük ihtimal ama izlediğim en iyi dövüş sahneleri var bu filmde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokinli Şövalye

Fearless, izlemişsindir büyük ihtimal ama izlediğim en iyi dövüş sahneleri var bu filmde

Alıntıları Göster
    "Hero" ve "House of Flying Daggers" filmlerinin yönetmeni olan "Yimou Zhang" 'ın yine aynı tarzdaki filmi olan "Curse of the Golden Flower" 'ı (Altın Çiçeğin Laneti) ısrarla tavsiye ederim.
    http://www.imdb.com/title/tt0473444/
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

"Hero" ve "House of Flying Daggers" filmlerinin yönetmeni olan "Yimou Zhang" 'ın yine aynı tarzdaki filmi olan "Curse of the Golden Flower" 'ı (Altın Çiçeğin Laneti) ısrarla tavsiye ederim.
    http://www.imdb.com/title/tt0473444/

Alıntıları Göster
    teşekkürler kung fu hustle,fearless,curse of the golden flower izlediğim filmler.kung fu hustle güzel ama benim istediğim tarzda değil.O komedi-aksiyon.Ama fearless hero'dan sonra jet linin en iyi filmi.curse of the golden flower da benim istediğim tarza en yakın olanı.Yönetmen Yimou Zhang'ın diğer filmlerini araştırdım ama maalesef bu tür film çekmemiş başka.genelde romantik-dram filmleri çekmiş.

başka önerisi olan varsa alablirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: billy_

teşekkürler kung fu hustle,fearless,curse of the golden flower izlediğim filmler.kung fu hustle güzel ama benim istediğim tarzda değil.O komedi-aksiyon.Ama fearless hero'dan sonra jet linin en iyi filmi.curse of the golden flower da benim istediğim tarza en yakın olanı.Yönetmen Yimou Zhang'ın diğer filmlerini araştırdım ama maalesef bu tür film çekmemiş başka.genelde romantik-dram filmleri çekmiş.

başka önerisi olan varsa alablirm

Alıntıları Göster
    Yimou Zhang'ın "Road Home" isimli filmi de hayatımda izlediğim en iyi 10 film arasına çok rahat girer. Madem sende benim gibi bu yönetmeni seviyorsun , mutlaka "Road Home" 'u da izlemeni tavsiye ederim. Gerçi savaş - döğüş filmi değil ama , romantik filmleri sevmeyen benim gibi adamı bile ağlatan bir filmdi. Var gerisini sen düşün ...
  • quote:

Yimou Zhang'ın "Road Home" isimli filmi de hayatımda izlediğim en iyi 10 film arasına çok rahat girer. Madem sende benim gibi bu yönetmeni seviyorsun , mutlaka "Road Home" 'u da izlemeni tavsiye ederim. Gerçi savaş - döğüş filmi değil ama , romantik filmleri sevmeyen benim gibi adamı bile ağlatan bir filmdi. Var gerisini sen düşün ...

Alıntıları Göster
    road home'u izlicem görüşlerimi buraya yazarım izledikten sonra.ayrıca imdb deki kullanıcılar yorumlarında yönetmenin "raise the red lantern" ve "to live" filmlerini favori filmleri olarak göstermişler.onlara da bi göz atmak lazım
    Bi de bu yönetmenin bi özelliği var gong li ile çalışmış bi çok filmde ki gong li benim çok sevdiğim bir oyuncudur ve bana göre en güzel ve en yetenekli çinli oyuncu
  • quote:

road home'u izlicem görüşlerimi buraya yazarım izledikten sonra.ayrıca imdb deki kullanıcılar yorumlarında yönetmenin "raise the red lantern" ve "to live" filmlerini favori filmleri olarak göstermişler.onlara da bi göz atmak lazım
    Bi de bu yönetmenin bi özelliği var gong li ile çalışmış bi çok filmde ki gong li benim çok sevdiğim bir oyuncudur ve bana göre en güzel ve en yetenekli çinli oyuncu

Alıntıları Göster
    "Raise the red lantern" ve "To live" , 2 filmide izlemek için aramaya başladım bile.
  • quote:

"Raise the red lantern" ve "To live" , 2 filmide izlemek için aramaya başladım bile.

Alıntıları Göster
    chocolate mutlaka seyredin süper ötesi bir film hemen hemen tüm ünlü dövüş ustalarının stilleri ni kullanan özürlü bir kız

gerçekten müthişşşşşşşşş

edit : afiş eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafiker -- 21 Temmuz 2008; 21:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

chocolate mutlaka seyredin süper ötesi bir film hemen hemen tüm ünlü dövüş ustalarının stilleri ni kullanan özürlü bir kız

gerçekten müthişşşşşşşşş

edit : afiş eklendi

Alıntıları Göster
    chocalate bu filmi duymuştum sanki neyse indirmeye başlayalım onu bakalım nasılmış,aslında başlık amacının dışındaki filmlere çıktı ama olsun dövüş-aksiyon tipi filmler de olur.Bu arada bugün dragon tiger gate filmini izledim.Hero'daki "gök" karakterini oynayan Donnie Yen var başrolünde.Ortalama bi film olsada bu türe merakı olanlara tavsiye ederim,özellikle finaldeki dövüş sahneleri gerçekten güzel olmuş.bu da afişi...
  • quote:

chocalate bu filmi duymuştum sanki neyse indirmeye başlayalım onu bakalım nasılmış,aslında başlık amacının dışındaki filmlere çıktı ama olsun dövüş-aksiyon tipi filmler de olur.Bu arada bugün dragon tiger gate filmini izledim.Hero'daki "gök" karakterini oynayan Donnie Yen var başrolünde.Ortalama bi film olsada bu türe merakı olanlara tavsiye ederim,özellikle finaldeki dövüş sahneleri gerçekten güzel olmuş.bu da afişi...

Alıntıları Göster
    yasak krallık
    bodyguard
    patron
  • quote:

Orijinalden alıntı: feath

yasak krallık
    bodyguard
    patron

Alıntıları Göster
    Zatoichi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaraki-kenpachi!!!

Zatoichi.

Alıntıları Göster
    Brucee Lee serisini izle büyük patron mesala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börtü -- 22 Temmuz 2008; 0:00:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börtü

Brucee Lee serisini izle büyük patron mesala.

Alıntıları Göster
    Ong-Bak
    Tom Yum Gonng

harbi sağlam filmlerdir.başrolde oynayan adam hiçbir hareketinde dublor kullanmamış tamamen real
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaraki-kenpachi!!!

Zatoichi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

Zatoichi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chev

quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

Zatoichi.

Alıntıları Göster
    ben zatohici yi seyretmemiştim bende onu indireyim ya bu arada
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: grafiker

zatoichi orjinal bir filmdir,biraz ağır ilerler sıkılabilirsin ama bence izlenmesi gereken samuray filmlerindendir.
    bu arada önerilen filmler için sağolun ama bunlar genelde bilinen şeyler,yani bi bruce lee yi izlemeyen yoktur,tony jaa'yı bilmeyen kalmadı gibi bişey.

Bu arada dün akşam iron monkey filmini izledim.Eğer Jackie Chanin filmleri gibi komedi-aksiyon karışık seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim;)

• quote:

quote:

zatoichi orjinal bir filmdir,biraz ağır ilerler sıkılabilirsin ama bence izlenmesi gereken samuray filmlerindendir.
    bu arada önerilen filmler için sağolun ama bunlar genelde bilinen şeyler,yani bi bruce lee yi izlemeyen yoktur,tony jaa'yı bilmeyen kalmadı gibi bişey.

Bu arada dün akşam iron monkey filmini izledim.Eğer Jackie Chanin filmleri gibi komedi-aksiyon karışık seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim;)

Alıntıları Göster
    Taegukgi hwinalrimyeo
    güney kuzey kore savaşını anlatan güzel bir yapıt mutlaka izle

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: billy_

quote:

hoca bende bu filmi arıyordum ismini unutmuşum bunuda indireyim....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: billy_

quote:

hoca bende bu filmi arıyordum ismini unutmuşum bunuda indireyim....

Alıntıları Göster
    Nicedir harddiskimde "Iron Monkey" diye bir film var. Bendeki sanki 1980'li yılların filmi gibi duruyordu. Bu film ne zamanın ? Afişinde "Tarantino sunar" dendiğine göre herhalde 90 ve sonrasıdır ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.