Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam kardeşim benim ne zaman istersen biliyorsun başımızın üzerinde yerin var
  • @ Murat abi,harribo lar hangi ülkeye sevkiyat oluyomuş.
    -şekerim dedim ya amerika diye

Amerika nerde

@Bindiğin zaman hiç bir zevki yok,100 mt den deniz den denize atlıcaz ki,o zmn zevki seyret

Kaptan Pilot zaman zaman dümeni kontrolu sana devrediyormu ???

-------------

Herkese mutlu pazarlar,yolda olanlara kolay gelsin
  • İyi pazarlar arkadaşlar

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

Ekleme: değerli OĞUZ seni bu forumda görmeyi iyi haberlerini almayı yine gerçek hayattada görüşüp misafir edebilmeyi her zaman isteriz bu konuda bir şüphe duymamanı özellikle rica ederim selam ve sevgiler

Sag olasin Hakan abim bu sene cok istedim sizlerle tanismayi nasip olmadi insallah seneye ölmezde sag kalirsak bir gün bulusuruz ben bu forma siz degerli abilerim ve dostlarim icin giriyorum daha önceki mesajimdada yazdim burdaki dostlugu ve arkadasligi gercek hayata görmek malesef zor bilhasa bizim buralarda o yüzden burdaki dostlugu kaybetmekdense girmemeyi tercih ederdim ama sag olasiniz gercek birer büyük oldugunuz gösterip benim ayrilmamami istediniz sizinde bende ayri ayri yeriniz geske bu taraflara dogru gelebilsenizde bende sizleri misafir edebilsem

Bu arada sana hayirli yolculuklar aman abi dikkat et kendine uykusuz birakipda bizleri ve sevenlerini üzme gec olsun güc olmasin allahim yolunu ve bahtini acik etsin saglicakla kal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetci78

quote:

Ekleme: değerli OĞUZ seni bu forumda görmeyi iyi haberlerini almayı yine gerçek hayattada görüşüp misafir edebilmeyi her zaman isteriz bu konuda bir şüphe duymamanı özellikle rica ederim selam ve sevgiler

Sag olasin Hakan abim bu sene cok istedim sizlerle tanismayi nasip olmadi insallah seneye ölmezde sag kalirsak bir gün bulusuruz ben bu forma siz degerli abilerim ve dostlarim icin giriyorum daha önceki mesajimdada yazdim burdaki dostlugu ve arkadasligi gercek hayata görmek malesef zor bilhasa bizim buralarda o yüzden burdaki dostlugu kaybetmekdense girmemeyi tercih ederdim ama sag olasiniz gercek birer büyük oldugunuz gösterip benim ayrilmamami istediniz sizinde bende ayri ayri yeriniz geske bu taraflara dogru gelebilsenizde bende sizleri misafir edebilsem

Bu arada sana hayirli yolculuklar aman abi dikkat et kendine uykusuz birakipda bizleri ve sevenlerini üzme gec olsun güc olmasin allahim yolunu ve bahtini acik etsin saglicakla kal

senelik tatili bitirdikten sonra gene döndün gurbet ellere cok güzel tatil fotoları paylaştın,ama en güzel fotoğraflar senin cocukların tabiki onları her görüşümde biraz daha büyümüş oluyorlar ve onların yanaklarından ısırmak istiyorum allah bagışlasın maaşallah ......

ayrıca bir şey soracam calıştıgın firma ile türkiyeye yük getirmiyormusun? keza geldiğini var sayarsak burada bir şekilde buluşma imkanı olur.kapıkuleden girer mecbur bizim buralardan geçersin kaçmak istesende kaçamazsın. yolun ve bahtın acık olsun
  • quote:

şimdi yatıp uyuyup sabahta 11 gibi ankaraya hareket edeceğim pazartesi sabahı konteyneri ankaraya bıraktığım gibi koştura koştura istanbula döneceğim ve bana ayrılan konya ya gidecek konteyneri alacağım bu da demektirki çarşambaya kadar non-stop yollardayız tabi bunlar benim planlarım ALLAH nasip ederse gerçekleştirebileceğiz konyadan dönüşte de mersin vardı onu da alabilirsem tadından yenmez çoook çalışmam lazım çoooook

hayırlı yolculuklar hakan abi dikkatli gidinayrıca V 8 in sesini fazla duymamaya çalış MALUM motorinin litre fiyatı biraz pahalı oldubiliyorsun.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

İyi yolculuklar Hakan abi kazasız belasız.

Eğer haftaya Bursa çıkarsa eşlik etmek isterim abi

hakan abi farkındamısın muavivinin artık ankarayı begenmiyor iş seçmeye mi başladı acaba
    bizde konteyner işine başladıktan sonra böyle iş seçerdik.................
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

İyi yolculuklar Hakan abi kazasız belasız.

Eğer haftaya Bursa çıkarsa eşlik etmek isterim abi

hakan abi farkındamısın muavivinin artık ankarayı begenmiyor iş seçmeye mi başladı acaba
    bizde konteyner işine başladıktan sonra böyle iş seçerdik.................

Aslında gitmeyi çok isterdim abi de rahatsızlığımdan ötürü yollara pek müsade edeceklerini sanmıyorum.

Haftaya Bursa'da doktor randevum vardı o yüzden dedim Bursayı abi.

Yoksa V8 le gidilecek yolu kim istemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikalp

İyi pazarlar arkadaşlar

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

orkut fotograflar için eline saglık upi nin araclarını görüyorum paylaşımlarında nerde çektiğini sorabilirmiyim.istanbul mu? yoksa başka bir yermi?
  • quote:

quote:

şimdi yatıp uyuyup sabahta 11 gibi ankaraya hareket edeceğim pazartesi sabahı konteyneri ankaraya bıraktığım gibi koştura koştura istanbula döneceğim ve bana ayrılan konya ya gidecek konteyneri alacağım bu da demektirki çarşambaya kadar non-stop yollardayız tabi bunlar benim planlarım ALLAH nasip ederse gerçekleştirebileceğiz konyadan dönüşte de mersin vardı onu da alabilirsem tadından yenmez çoook çalışmam lazım çoooook

hayırlı yolculuklar hakan abi dikkatli gidinayrıca V 8 in sesini fazla duymamaya çalış MALUM motorinin litre fiyatı biraz pahalı oldubiliyorsun.......

ayrıca OKAY,HASAN ve sen üçlüsünün bolu dagında neler yaptığınızı biliyorum...
    travegolar sağ şeride çekilmişler sizin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgnr -- 7 Ağustos 2011; 22:45:48 >
  • quote:

quote:

quote:

travegolar sağ şeride çekilmişler sizin için

Ek olarak yüklü olduklarını unutmayalım
  • AYYYNEN katılıyorum
  • quote:

tamam kardeşim benim ne zaman istersen biliyorsun başımızın üzerinde yerin var

Vaybee bu yazına ithafen sana Müslüm gürses'ten Şu dağlarda kar olsaydım.
    quote:

Muavinkonsolos
    @ Murat abi,harribo lar hangi ülkeye sevkiyat oluyomuş.
    -şekerim dedim ya amerika diye

Amerika nerde

@Bindiğin zaman hiç bir zevki yok,100 mt den deniz den denize atlıcaz ki,o zmn zevki seyret

Kaptan Pilot zaman zaman dümeni kontrolu sana devrediyormu ???

-------------

Herkese mutlu pazarlar,yolda olanlara kolay gelsin

Ben,ufak tefek denemelerde bulunuyorum.Ama sırada murat bey var.Eğer birgün pilotlar bana bırakırsa hayatının en büyük yanlışını yapar.
    quote:

Captain murat
    travegolar sağ şeride çekilmişler sizin içi

Daha neler göreceğiz,Vay anasına sayın seyirciler...

Edit:ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sükselim07 -- 8 Ağustos 2011; 9:29:33 >
  • Bilseydim kalbimi vermezdim sana. Bilseydim düşmezdim aşk tuzağınaaaa. Artık ne istersen yap sende bana. elindeyim işte OYUNCAk GİBİ.Bir bakışın yeter kanarım inannnnnn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sükselim07 -- 8 Ağustos 2011; 10:37:06 >
  • quote:

Canım,dertli gördüm seni hayırdır?

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sükselim07 -- 9 Ağustos 2011; 0:45:00 >
  • elinden geleni ardına koyma bende antalyaya geldiğimde aramam seni
  • Kop evladım kopppp,kopppppp ver gazı evladım verrrr verrrrrrr........

>>  13 YAŞINDA !
  • MONTAJ BU KABUL ETMİYORUM
  • quote:

elinden geleni ardına koyma bende antalyaya geldiğimde aramam seni

Benim her yerde adamım vardır,merak etme.Abi 34 GA 0801 plakalı araç giriş yaptı ne yapıyoruz.Çekin sağa evrak vb. şeyler için olayın bende aracımla surrrr yaparım Murat güner,aaa bizim sükseli bu, lan heyy cengiz aheyy,aheyy gidiyoree,peh kaldık ulen elin Antalyalarında.Monika seslenir,canım sana sesleniyo..Sükseli,bebeim kulaklarım işitmiyo ayol tırcıyla ne işim olur ıyggkk ezerler beni korkarım ben.Monika adam çok üzgündü,sükseli,bırak seslensin bize monikacım nerede kalmıştık,kordinatları veriyim ben sana...hahaha
    Daha da olmadı kafandan suyu yersin.
  • 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.