Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1471. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sükselim07

Maşallahı var,baya büyümüş.Fotolar harika eline sağlık.Oğuz abi...

>>  13 YAŞINDA !

Sag olasin Sükselim büyüyo yavas yavas arabadan indiremedik burda götürmüyom tira orda dedesi bindiriyo kamyona ben istemiyom binmesin benim gibi olmasin okusun adam olsun gerci evdede hep kamyonla tirinan oynuyo nasil okutacam bilmiyom insallah okurda adam olur fotolari begenmene sevindim tatili avsallarda gecirdim ilerleyen günlerde atarim fotolari
  • Selamlar arkadaşlar,
    quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetci78

Cümleten seleminaleyküm eski dostlar nasilsiniz bakam uzun zamandir girme firsatim olmamisdi izindi oydu buydu suydu derken burayi baya bir aksatdik simdi izinden cektigim fotolari yükleyecem iyi seyirler

Aleykümselam,
    İzin deyince amcalarım emmioğlu felan hemen aklıma gelir içim ayrı bir sevinç dolar nedendir bilmem Hoşgeldin abi memlekete

quote:

21) Erhan Baba

>>  13 YAŞINDA !

Yarın Kaman'da bide ben kareleyim Erhan babayı

quote:

Orijinalden alıntı: SCN_Driver

Selamun Aleykum Agalar...
    Uzun zaman oldu ugramayalı inş iyisinizdir muhabbete her zamanki gibi devam paylaşımlar guzel...

Hoşgeldin Ali dayı
  • Arpa yiyen Fokoş
    >>  13 YAŞINDA !

Acı tatlı günlerin hatrına yinede güzelsin Fokoş 99
    >>  13 YAŞINDA !

Hedef 2011
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Namı diğer Kıvrak Erhan abimin 2004
    >>  13 YAŞINDA !

MECNUN RE(Y)İS'in AXOR
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

EFSANE
    >>  13 YAŞINDA !

2010 827 P(İ)RO
    >>  13 YAŞINDA !
  • Muhammedim fotoların harika,şu ayak basılmaz yerine ben bastım bişey olmadı.Hatta Murat abi biliyore haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol

Selamlar arkadaşlar,
    quote:

Cümleten seleminaleyküm eski dostlar nasilsiniz bakam uzun zamandir girme firsatim olmamisdi izindi oydu buydu suydu derken burayi baya bir aksatdik simdi izinden cektigim fotolari yükleyecem iyi seyirler

Aleykümselam,
    İzin deyince amcalarım emmioğlu felan hemen aklıma gelir içim ayrı bir sevinç dolar nedendir bilmem Hoşgeldin abi memlekete

quote:

21) Erhan Baba

>>  13 YAŞINDA !

Yarın Kaman'da bide ben kareleyim Erhan babayı

quote:

Uzun zaman oldu ugramayalı inş iyisinizdir muhabbete her zamanki gibi devam paylaşımlar guzel...

Hoşgeldin Ali dayı

Sag ol Muhammed izin bitti geri döndük 3 hafta göz acip kapayincaya kadar gecti memleket bir baska inanirmisiniz hic gelesim gelmedi geri Alamanyaya ama ne yapalim bizimde nasibimiz burdaymis

Evet Erhan baba bugün sizin orda tanis bakalim bizim Erhan babayla cok kafa dengidir iyi anlasirsiniz

Bir kac fotoda cekinin babayla atarsin forma cektigin kareler güzel Muhammed ellerine saglik kardesim, sizin orda harman zamani simdi belli herkez harman cekiyo allahim bu sicakta calisanlara kolaylik versin Türkiye sicakdan kavruluyo burda da aksamlari Webosta yakiyolar arabalarda 12 dereceye kadar düsüyo sicaklik nasil özlemeyim Türkiyeyi

Bu arada basarilarin devamini dilerim umarim kazanmak istedigin bir üniversite olmusdur insallah hayat yolundaki zorluklara takilmadan okulunu bitirirsin selametle
  • Bugün mail geldi,açıp baktığımda ise hostesim yollamış tee 2008 yılında çekmiştim.Canım benim unutmamış...

>>  13 YAŞINDA !
  • Bugün Erhan abiyle görüştük,
    Gerçekten çok efendi beyfendi birisi Rabbim selamet versin.
    Bugün hiç sorma abi Bandırmaya arpayı sardık Erhan abiyle kantara bi çıktık 1 ton fazla o sıcakta bide arpa boşalttık benim yüzümde yol yorgunu abimin yorgunluğuna yorgunluk kattık :)
    üniversite işinide istediğim puanı aldım ayrı yeten polislik sınavınıda kazandım nasip olursa Eylülde polis meslek yüksek okulunda başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhammed Erol -- 29 Eylül 2011; 13:54:18 >
  • S,a.Nasılsınız kamyoncu forumdaşlar?Sayfalarda bir göz gezdirdimde ne kadar sıcak bir ortam var.Allah bozmasın inş.

Size bir sorum olacak.Antalyadan istanbula 1 kamyon yalıtım malzemesi getirtecegim,kaça gelir acaba?Bilgisi olan varmı?Nereyi arasamda uygun ve saglam bir şekilde getirtebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

S,a.Nasılsınız kamyoncu forumdaşlar?Sayfalarda bir göz gezdirdimde ne kadar sıcak bir ortam var.Allah bozmasın inş.

Size bir sorum olacak.Antalyadan istanbula 1 kamyon yalıtım malzemesi getirtecegim,kaça gelir acaba?Bilgisi olan varmı?Nereyi arasamda uygun ve saglam bir şekilde getirtebilirim?

A SELAM evet burası aile ortamı sağlanabilmiş nadir başlıklardan biri iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanturkmn -- 25 Temmuz 2011; 23:09:17 >
  • quote:

Bugün mail geldi,açıp baktığımda ise hostesim yollamış tee 2008 yılında çekmiştim.Canım benim unutmamış...

>>  13 YAŞINDA !

seni unutmak mümkünmü sükseli
  • Herkese iyi geceleeeer...

13 gündür yazmıyormuşum buralara, koşuşturmacadan unutmuşuz.

Umarım herkes iyidir ? Gerçi yaz geldi, keyiflerin ve işlerin iyi olması gerek.
  • quote:

quote:

Teşekkürler, bir daha kimseye sövmeyeceğim forumda, sövsem de değecek insanlara söveceğim.

Nasılsınız efendim ? bizim oralar gibi sizin buralar da duraksamış biraz.
    Neyse, dert değil, arşiv dolu. Ama ilk iş bilgisayara format atmak...

Bakın,bakın kimleri yakaladım!!! haha

• hoş geldin abi tatil güzel geçiyor herhalde
  • Hem insanların gerçek yüzünü gösterdiği için, hem de gecenin bu saatinde dahi arayarak halimi hatırımı soracak kadar kibar, beyefendi birini; Eray beyi bir dost olarak bana kazandırdığı için Donanımhaber yönetimine bir kez daha teşekkür ederim...
  • quote:

Ve Aleykümselam.

Yahu sen yaşıyor musun ?

Askere gittin sandım. Gerçi Facebook'ta Şahin'in önünde çekilmiş fotoğraflar eksik olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 26 Temmuz 2011; 0:29:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

hoş geldin abi tatil güzel geçiyor herhalde

Hoş bulduk MURAT.

Ohoo, ERDEK, DÜZLER takılıyoruz bakalım...

Tatili hakettik ama..

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Site yönetimi havuza aşırı klor atmış, girdiğin zaman gözler, kulaklar 1 gün felç. Bu girenler de "Ohoo havuza girdik" diye seviniyorlar. Göreceğim sizi ben havuzdan çıkınca.
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

Hem insanların gerçek yüzünü gösterdiği için, hem de gecenin bu saatinde dahi arayarak halimi hatırımı soracak kadar kibar, beyefendi birini; Eray beyi bir dost olarak bana kazandırdığı için Donanımhaber yönetimine bir kez daha teşekkür ederim...

Mehmet Beyciğim, beni utandırdınız.

Böyle düşünmenize sevindim.

Benim aramam nezaket değil, sizin o saatte telefonu açmanız ve güler yüzlü bir şekilde konuşmanız bir nezaketlilik göstergesi.

Teşekkür ederim.

Ayriyetten ben de DH'ye bu başlıktaki siz güzel insanlarla tanıştırdığını için, her gün yeni şeyler öğrenebildiğim için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Herkese iyi geceleeeer...

13 gündür yazmıyormuşum buralara, koşuşturmacadan unutmuşuz.

Umarım herkes iyidir ? Gerçi yaz geldi, keyiflerin ve işlerin iyi olması gerek.

başkan hoş geldin özlettin iyice kendini

yok be agacığım keyifler iyi değil işler desen onunda tadı yok ne diyeyim bari sizlerin gönlünce olsun herşey
  • aynen öyle ben daha yapamadım tatil böyle bir sahil anca alanyada gördüm ,oda oraya iş için gittiğimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

Hem insanların gerçek yüzünü gösterdiği için, hem de gecenin bu saatinde dahi arayarak halimi hatırımı soracak kadar kibar, beyefendi birini; Eray beyi bir dost olarak bana kazandırdığı için Donanımhaber yönetimine bir kez daha teşekkür ederim...

MEHMET BEY siz de hoş geldiniz ben teşekküre başlasam sanırım sabaha kadar yazarım sizler de dahil nice arkadaşım büyüğüm küçüğüm oldu dh sayesinde şimdi çoğuyla forumda olamasa da telefonda veya yüz yüze hal hatır soruyor ve görüşüyoruz bu güzel dostlukların artması ve devamı dileğiyle
  • 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.