Şimdi Ara

Konu güncelliğini kaybettiği için verilen bilgiler yanlış yönlendirebilir. KONU SİLİNEBİLİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
14
Favori
463.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niqotin -- 19 Eylül 2019; 20:1:19 >

• deli para var bi onu biliyorum o işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: niqotin

daha bilmediğin çok şey var
    şaka bi yana düşünen arkadaşlar varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim

ben yazmayı dşnyrm ilk kaçbinden alıyor acaba
  • Ben

Ama 17.000 oldum çok zor ya

Yine de yazacağım ama gideceğim yer belli gibi; Boğaziçi Kimya Öğretmenliği
  • ya buraya say1 den giriliyor dimi ordan giriliyorsa anadolu lisesinden oraya girmek çok zor ve salakca olmuyor mu? tıpa filan girer adam?
  • quote:

güncel

hem isteyene bilgi vereceğim diyorsun hem de güncelleyip duruyorsun, görende kafana takılan bir soru var da cevap arıyormuşsun sanacak.
  • herkes bölüm için parası bol diyor, ben maaşları söyliyeyim istanbulda özel hastanelerde 2.5 milyar ücretle çalışıyorlar haftaiçi her gün 8-18 arası, 3 milyar üstü veren yerlerde maaş almada sorun oluyor, işe gelince ağır iş, sağlıkta insanlarla uğraşmak gerçekten zor, yaşlı, özürlü vs hastalarla uğraşacaksınız, maaş olarak da bir mühendisin iki katı ücretle işe başlıyorlar, ama ilerde yükselme durumları zayıf çünkü bu işin uzman doktorları da var.
  • fizik tedavi tejnikerliği nasıldır
  • quote:

kardeş fizik tedavi teknikerliği yeni açılan bir bölüm o yüzden mezun oldukları zaman statüleri noluyor tam bilmiyorum ya :(
    ben 4 yıllık fizik tedave ve rehabilitasyon bölümünde okuyorum mezun olduğun zaman fizyoterapist ünvanını alıyorsun

Hemşirelerinde fizyoterapist olma ihtimali var.Böyle bir yasa üzerinde çalışıyorlar sanırsam.Bilgin var mı o konuda?
  • benim say1 sıralamam 11700.yazmayı düşünüyorum çok ufak bi ihtimal de olsa ..
    hocam görülen dersler nelerdir? özel sektörde maaş aralığı nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

benim say1 sıralamam 11700.yazmayı düşünüyorum çok ufak bi ihtimal de olsa ..

11700. olmuşsun gidip de fizyoterapist mi olacan, yaz eczacık diş hekimliği iyi bir mühendislik,fizyoterapistlik popüler bir meslek, yani zamanı gelince tozlu raflara kaldırılacak, 5 sene öncesinn puanlarına bak bir de şimdinin puanlarına, pişman olursun ilerde sakın yazma.Ama kızlar yazsın onlar 2.5 milyarlık işi biraz zor bulurlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata1606

quote:

11700. olmuşsun gidip de fizyoterapist mi olacan, yaz eczacık diş hekimliği iyi bir mühendislik,fizyoterapistlik popüler bir meslek, yani zamanı gelince tozlu raflara kaldırılacak, 5 sene öncesinn puanlarına bak bir de şimdinin puanlarına, pişman olursun ilerde sakın yazma.Ama kızlar yazsın onlar 2.5 milyarlık işi biraz zor bulurlar.

Fizyoterapistlik yeni yeni popüler olmaya başladı zaten.. Yeni çıkan kanunla artık bütün sağlık kuruluşları fizyoterapist bulundurmak zorunda.. Fizyoterapist başına düşen hasta sayısı da kanunda belli.. Çok hasta almak isteyen kuruluşlar çok fizyoterapist almak durumunda. Ne kadar fizyoterapist o kadar çok hasta o kadar çok para. Bu yüzden her yerde ftr uzmanları ve ftr doktorları aranmakta. FTR diploması bile 2500-3000 YTL ediyor ayda. Bilip bilmeden konuşup kendinizi daha fazla batırmayın

Not: Ben nerden mi biliyorum? Annem 22 yıllık uzman fizyoterapist
  • quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

FTR diploması bile 2500-3000 YTL ediyor ayda. Bilip bilmeden konuşup kendinizi daha fazla batırmayın

diploması 3000 ytl ediyor diyen sensin, sen kendini batırma, burdan gençleri yanlış bilgilendirme, insanların geleceğiyle oynama
  • quote:

quote:

hocam bilmeden konuştuğun belli gerçekten
    benim say2 sıralamam değil,say1 sıralamam 11700.
    diş hekimliği ve eczacılık say2 ile alan yerler
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

FTR diploması bile 2500-3000 YTL ediyor ayda. Bilip bilmeden konuşup kendinizi daha fazla batırmayın

diploması 3000 ytl ediyor diyen sensin, sen kendini batırma, burdan gençleri yanlış bilgilendirme, insanların geleceğiyle oynama

Annemin diplomasına aylık 3000 YTL teklif geldi.. Sadece anneminkine değil arkadaşı da diplomasından 2000YTL küsür para alıyor aylık..

Ağzı olan konuşuyor tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermés -- 19 Temmuz 2008; 22:06:55 >
  • arkadaş doğru söylüyo diploma kiralamak etik değil ama imkanlar gayet iyi.
    sen kim oluyorsun? fizyoterapistlikle uzaktan yakından alakan varmı saçmalayıp duruyorsun provakatörmüsün sen ya
  • arkadaşım say1 den 11700 üncü oldun da say 2 den 117.000 inci mi olucaksın ona göre bir sıralaman olacak, sana iyilik yaramıyor senin iyilğin için söyledim senin gibilere nankör denir,üniversite hayatında değil ama nankörlük hayatında başarılar dilerim benden uzak allaha yakın ol,
    annenin diplomasına 3000 ytl teklif geldi diyorsun 3000 ytl diplomasını kiralıyarak alıyor diyemiyorsun, türkiyede yüzlerce devlet hastanesi var bunlarda fizyoterapistler de çalışıyor, aldıkları maaş dönerle 3000 ytl yi geçiyor mu geçmiyor tabiki, ftr uzmanı doktorlar 4 milyar ve üstü para alıyor 6 sene tıp+ uzmanlık 11 sene okuyorlar ama ne hikmetse sizin sırf diplomaya 3000 ytl veriliyor, burdan milleti kandırmayın.
  • bu arkadaşa verilcek en iyi cevap onu sallamamaktır.
    sen böle devam et
  • en son mesajı ben yazarım.
  • quote:

arkadaşım say1 den 11700 üncü oldun da say 2 den 117.000 inci mi olucaksın ona göre bir sıralaman olacak, sana iyilik yaramıyor senin iyilğin için söyledim senin gibilere nankör denir,üniversite hayatında değil ama nankörlük hayatında başarılar dilerim benden uzak allaha yakın ol,
    annenin diplomasına 3000 ytl teklif geldi diyorsun 3000 ytl diplomasını kiralıyarak alıyor diyemiyorsun, türkiyede yüzlerce devlet hastanesi var bunlarda fizyoterapistler de çalışıyor, aldıkları maaş dönerle 3000 ytl yi geçiyor mu geçmiyor tabiki, ftr uzmanı doktorlar 4 milyar ve üstü para alıyor 6 sene tıp+ uzmanlık 11 sene okuyorlar ama ne hikmetse sizin sırf diplomaya 3000 ytl veriliyor, burdan milleti kandırmayın.

3000 YTL ye kiralıyamamasının sebebi çalışıyor olmasıydı.. Ama emin ol emekli olduktan sonra verecek diplomasını 3000 YTL ye. Ankara'da tıp merkezinin(adını vermeyeceğim) FTR DOKTORUNA verdiği rakam 12000 YTL..

FTR lerin aldığı maaş 3000 YTL yi geçmiyor diyorsun.. Devlet hastanesinde çalışırsan kimsenin maaşı 3000 YTL yi geçmez.. FTR olduktan sonrta neden devlet hastanesinde çalışasın? Çok komiksin..

Eğer bana inanmıyorsan yarın al bir gazete. FTR ilanlarını ara ne kadar maaş veriyorsunuz diye bi sor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.