Şimdi Ara

Kablosuz modemin şifresi nasıl değişir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
536.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende zyxel p-660HW model modem bulunmakta ben bunun kablosuz internete bağlanmadan önce girdiğimiz bağlant şifresini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

• adsl şifreni diyorsanhttp://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login_tr.jsp buradan
    modemin şifresini degiştirmek istiyorsan , modemin control paneline gir 192.168.2.1 olabilir orda kablosuz veya ingilizce ise wirelles yazar burda security veya kablosuz güvenlik yazar ordan degiştrebilirsin.
  • Aynı sorunun başka versiyonu için yardım...Airties rt 205 şifreside aynı yolla degişirmi ? Zaman zaman şüpheleniyorum..Modem hızı çok düşüyor... Saygılarımla...
  • Ben kablosuz modemin şifresinden bahsediyorum dediğinizi denicem yapamazsam tekrar dönerim
  • şifresiz değilmi o?
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Aynı sorunun başka versiyonu için yardım...Airties rt 205 şifreside aynı yolla degişirmi ? Zaman zaman şüpheleniyorum..Modem hızı çok düşüyor... Saygılarımla...

evet,arkadaşın tarif etiği gibi 192.168.2.1 giriyorsunuz ve arayüz türkçe olduğu için kullanıcı adı ve parolayı boş geçiyorsunuz.
    Sonra solda güvenlikten şifrenizi kolaylıkla değiştirip kaydedebilirsiniz.(TTNET bilgileri değil,şifre işlemleri)
    Ancak 32 veya 64'lük olmasına dikkat edin.(kaç haneli şifre koyacağınıza bağlı)

• ya bu ttnet kablosuz modem şifresi değiştirmek ücretlimi
  • Arkadaşlar TTNet'in kullanıcı adı ve parolası ile Modemin Kablosuz Ağ şifresi farklı şeyler..

Modemin hızı düşüyor diye gidip TTNet şifrenizi değiştirmeyin.. Modem şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor.. Bunun için modemin konsol arayüzüne girip , kablosuz ayarlarından değiştirebilirsiniz. Genelde kolay bulunabilir bir yerdedir bu şifre
  • ücretlimi değiştirmek
  • arkadaslar forumda nereye yazıcamı dahi bilmiyorum ama modem şifresi ile ilgili bi sorunum vr biri bana yardımcı olabilirmi
  • modemin altındaki şifreyle griş yapıyorum ama onu değiştirmek istiyorm nerden degıdtırebılrm
    şimdiden tesekkurler
  • nasıl yapcaz ya giriş diyor modem şifresi yazıyorum girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertmert30

nasıl yapcaz ya giriş diyor modem şifresi yazıyorum girmiyor

ZyXEL in daha önce değiştirilmemişse 1234 tür diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

quote:

Orijinalden alıntı: mertmert30

nasıl yapcaz ya giriş diyor modem şifresi yazıyorum girmiyor

ZyXEL in daha önce değiştirilmemişse 1234 tür diye biliyorum.

tamamdır halletim
  • ZyXEL adsl modemleri WEB Arayüzü Üzerinden basitçe kurmak ve gerekli ayarlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz herşey bu makalede anlatılmış.
    konuya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz
  • arkadaşlar ben dediğinizi yapıyorum şiferemi değiştirmek için 192.168.2.1. e giriyorum benden şifere ve kullanıcı adı istiyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız seviriim.
  • Selam ya modemimin kablosuz ağ şifresini değiştirmek istiyorum modem türü TP-LİNK 198.168.1.1 e girilmiyor ne yapıcam
  • Öncelikle adres çubuğuna girip 192.168.2.1 yazıp modemin arayüzüne giriyoruz. Burada modem ayarları var oradan değiştirebilirsiniz kolay gelsin herkese. Yapamazsanız burada ayrınlıtı bir şekilde anlatıyor okuyabilirsiniz http://bilgibahcem.blogspot.com.tr/2015/01/internet-sifresi-degistirme-wifi-sifresi.html
    ya da anlamazsanız buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar https://www.youtube.com/watch?v=0EGSP0IVIXY

• www.192-168-2-1.info adresine gir orada modemlerin şifreleri ve ayarları var, dene bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.