Şimdi Ara

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
148.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fatih_t

Arkadaslar ben gecen yıl 3 ay body ye gittim 1 yıldırda kendi capımda calısıyorum evde.. Kışın biraz daha pasif olsada.. Şimdi benim amacım şekilli bi gögüs yapmak.. Alt gögüs yeterince kendini belli edio fakat üst gögüsüde şişirmek istiyorum..ortadan bi kanal yapmak istiyorum bogaza dogru bunun için tavsiye edebilceginiz hareketler var mı?

Not:Evimde 5 er kiloluk dambıllar var.

dumbbell fly ve incline dumbbell fly yapman lazım kanal için. şişirmek için de flat bench press ve incline bench press yapmalısın. yapılış şekilleri yukardaki fotolarda mevcut zaten.
  • Birazdan mekik + dambıl çalışmama başlıyorum... bodyye gidene kadar evde idare.. havalar hafif serinleyince body ye başlicam
  • dambıl'a başlıyacağım :D bugun migrosta 4kg, 2 tane 18liraydi :D
  • ud sevdası allah nasıl yarattıysa onu bozmayıp koruyalım
  • arkadaşlar, ben de inşallah yarın alıyorum kaç kg ağırlıklı olanları tavsiye edersiniz ayrıca göbek eritirmi bu acaba
  • paylaşım için teşekkürler.
  • Bu arada konu gerçekten güzel ve gerekli. Böyle bir konu açtığın için teşekkürler ki banda şu günlerde lazım olan bir konuydu. Bendende sana bir kıyak eğerki fan club kurarsan yada bu konuya imza tasarayabilirim istersen özelmesajdan ulaşabilirsin kardeş.
  • KArın egzersizlerini de istiyoruz !!
  • Süper Konu olmuş Bunları yapmaya başlayayım artık
  • hepsi güzel ama karım için egzersiz yokmu?

bide bu hareketleri yapmadan önce çiğ yumurta yutsam pekmez içsem nekadar randımanlı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karabela Hüsnü

hepsi güzel ama karım için egzersiz yokmu?

bide bu hareketleri yapmadan önce çiğ yumurta yutsam pekmez içsem nekadar randımanlı olur

Hiç bir faydası olmaz.

Karını ince ve şekilli olması için :

Crunch : 3*25
    Leg raise : 3*15
    Sit up : 3*20
    Knee up : 3*20
    Hanging knee up : 3*15

Dev set girecekseniz yani ara vermeden/dinlenmeden 5 hareketi peş peşe yapacaksınız. toplam 3 kez başa alacaksınız dinlenmesi süresi 45-60 sn olacak.

Kalınlaşmak için :

Cable crunch yada ağırlıklı crunch : 4*8
    Ağırlıklı leg raise : 4*12
    Ağırlıklı Side Bent : 4*15

Google resimlerinde hareketleri bulabilirsiniz.
  • boyum 1,79 kilo 96 .. dambıla kaç kilo ile başlıyayım? ya da başlıyayım mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

Dev set girecekseniz yani ara vermeden/dinlenmeden 5 hareketi peş peşe yapacaksınız. toplam 3 kez başa alacaksınız dinlenmesi süresi 45-60 sn olacak.

hocam bu hareketleri her boy ve kilodaki kişiler yapabilir değil mi, belirli bir sınırlama yok yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

KArın egzersizlerini de istiyoruz !!

http://www.youtube.com/watch?v=cOf5MsV0Xz8

http://youtube.dinamiturk.com/watch?v=cOf5MsV0Xz8

İşe yarar...

• quote:

Orjinalden alıntı: Hekim18

boyum 1,79 kilo 96 .. dambıla kaç kilo ile başlıyayım? ya da başlıyayım mı ?

bi bilgisi olan var mı ?
  • Ben bilgisayar başındayken filan bir elim boşta oluyor . Öyle indirip kaldırsam sorun olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZatZot

Ben bilgisayar başındayken filan bir elim boşta oluyor . Öyle indirip kaldırsam sorun olur mu ?

Hocam Mouse sağ elinde tuttuğun için sağ elinide sol elin kadar çalıştırmalısın. yoksa kasların komik durur
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Orjinalden alıntı: Karabela Hüsnü

hepsi güzel ama karım için egzersiz yokmu?

Hiç bir faydası olmaz.

Kalınlaşmak için :

Cable crunch yada ağırlıklı crunch : 4*8
    Ağırlıklı leg raise : 4*12
    Ağırlıklı Side Bent : 4*15

Google resimlerinde hareketleri bulabilirsiniz.

arkadaşım bu konularda baya bilgilisin galiba.dediğin hareketleri yapmaya başladım bide fazladan bel bölgesinde yağlanma var.kilom fazla değil ama bu bölgedeki yağlanma yüzünden vücüdüm düz gözükmüyo.acaba hangi egzersizleri yapıp o bölgedeki yağları eritebilirim?yoksa koşsam falan dahamı iyi olur?

• Güzel çalışma sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

quote:

Orjinalden alıntı: ZatZot

Ben bilgisayar başındayken filan bir elim boşta oluyor . Öyle indirip kaldırsam sorun olur mu ?

Hocam Mouse sağ elinde tuttuğun için sağ elinide sol elin kadar çalıştırmalısın. yoksa kasların komik durur

Tek bilgisayar değil . Gazete okurken , yemek yerken . Sorun olacağını sanmam , zaten normalde de sol kasım daha küçük .

Etkisi olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.