Şimdi Ara

LADA KALİNA HAKKINDA FİKRİ OLAN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
41.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski bir LADA üyesi ve uzun yıllar 93 model LADA SAMARA kullanan biri oalrak geçenlerde LADA KALİNA'ya showroom da binme olanağına kavuştum. Çok şık, zarif, geniş iç hacimli bir araç görünümünde.

LADA dan yana hiç şikayetim olmamıştı. yedek parça ve işçilik hem çok ucuzdu hem de çok az sorun çıkaran bir araçtı (SAMARA)

KALİNA'yı alıp kullanmış olan var mı? Varsa memnun mu? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

• bende samara ve vega kullandım
    lada larda şöyle bir sorun var:
    (servisi söyledi) lada ları ucuza satabilmek için Türkiyeye getirdikleri zaman klima ve çelik jantları çıkartıyomuşlar. kalina da öyle. klimasız ve çelik jant yok.
    gerçekten az yakıyolar. yedek parça bol, araç ucuz ancak konfor yok
    kalina kullananlardan yorum bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sctaskin

Eski bir LADA üyesi ve uzun yıllar 93 model LADA SAMARA kullanan biri oalrak geçenlerde LADA KALİNA'ya showroom da binme olanağına kavuştum. Çok şık, zarif, geniş iç hacimli bir araç görünümünde.

LADA dan yana hiç şikayetim olmamıştı. yedek parça ve işçilik hem çok ucuzdu hem de çok az sorun çıkaran bir araçtı (SAMARA)

KALİNA'yı alıp kullanmış olan var mı? Varsa memnun mu? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

ben iki tane eski samara kullanıcısı olarak deneyimlerime dayanarak söyliyeyim kalina fos çıktı bence eski samaram 93 modeldi ve sağlamdı ikinci samaramsa 93 model kadar olmasada gene sağlamdı ve 2001 modeldi ve sorunsuz araçlardı kalina general motor ortaklığıyla yapılan araçtır ve eski rus kalitesi yok alacaksan vega hatcback almanı tavsiye ediyorum
  • kalina çok hoşuma gitti ama sw daha güzel internette gördüm türkiyeye gelmedi galiba
  • ben vega 1600 hb kullanıyorum ve arabamdan son derece memnunum....

fiyatına göre olağanüstü bir motor var...hiç sıkıntı çekmedim...şiddetle tavsiye ederim...
  • bende 91 model samara vardı uzun yolda yol sesinden dolayı satmıştım yeni modellerde yol sesi var mı acaba
  • İyi güzelde Konforsuz be hocam o fiyata 0 yada 2.el daha konforlu bir araç alınabilir görüşündeyim..
  • Lada Vega 16V aldın mı senden rahatı yok. Bide Sıralı sistem Lpg taktın mı değme keyfine. Performans+Yol tutuş ikileminde paranı en az zarar uğratıcak araç budur. Hele 2005 model buldunmu kolların kas yapmaktan kurtulur. Zira hidrolik direksiyon kara düzenden iyidir.

Karar senin ama bende bir lada kullanıcısı olarak kalinaya ısınamadım.
  • bende vega derim 8 senedir kullanırım 16v tık demedi bastınmıda 200 ü koyuyor
  • rakibi olan indigo dan daha şık gözüküyor.
  • samara vardı bizde. rus yapımı olduğundan kışın aracın kaloriferini açardık, uzun yolda kışın ortasında atletle kullanırdık. herkeşler bi garipserdi tabi
  • samarayı kalınaya değişmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur-d

samarayı kalınaya değişmem

Kalina'yı test ettiniz mi? Hangi açılardan Kalina kötü, + ve - leri hem kalina hem de Samara için deneyiminizi yazarsanız biz de faydalanabiliriz?
  • ben lada hastası biriyim.ama kabul etmek gerekirse lada ülkemizde bitti.kalinanında lada ruhunu yansıttığını düşünmüyorum.eski kasa opel corsa.general motor yani.ha araba kötü araba değil okuduum kadarıyla.test etmedim,kullanmadım ama yolda rezil etcek bi aqraba değil sanırım.ama ikinci eli olmayan bi prestiji olmayan ladasımsı bir araç.ben o arabayı almam.almak isteyenede al demem.

ama benim 6000 liram var derse 4000 liram var derse bakımlı bir samara al derim.döneminin kral arabası.çoğu zamanda bana ait ilk arabamın 93 samara olmasını isterim,hayal ederim.10000 liram var derse biri 16 v vega öneririm.ama kalinayı önermem kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskun1913

ben lada hastası biriyim.ama kabul etmek gerekirse lada ülkemizde bitti.kalinanında lada ruhunu yansıttığını düşünmüyorum.eski kasa opel corsa.general motor yani.ha araba kötü araba değil okuduum kadarıyla.test etmedim,kullanmadım ama yolda rezil etcek bi aqraba değil sanırım.ama ikinci eli olmayan bi prestiji olmayan ladasımsı bir araç.ben o arabayı almam.almak isteyenede al demem.

ama benim 6000 liram var derse 4000 liram var derse bakımlı bir samara al derim.döneminin kral arabası.çoğu zamanda bana ait ilk arabamın 93 samara olmasını isterim,hayal ederim.10000 liram var derse biri 16 v vega öneririm.ama kalinayı önermem kesinlikle.

bende dediginin arkasındayım vega iyi secim olur emsalleri arasında
  • kalinanın sorunu dizel gibi ses çıkartan benzinli motoru veya katalatik konvertörü ,kokpite binin anlarsınız ,
  • arkadasin biri kalinayi kullaniyor :
    2008 model, 25 bine dayandi :

kusurlar :

-kafa contasinin!! civatalari gevsedi, yag kacirdi

-emniyet kemerlerinin civatalari gevsedi

- tavanda bulunan antenden arac icine yagmur suyu girdi

-su pompasi bozuldu

-yagmurlu günde otobanda giderken sol silecek komple yerinden cikti

- elektronik servo felaket ses yapiyor

LADA KALİNA HAKKINDA FİKRİ OLAN...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.