Şimdi Ara

modem şifresini unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
189.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler modemin ayarlarına girilen sifreyi ben koymuştum şimdi unuttum ne yapmalıyım acaba ?

• Modemden modeme değişir galiba ama benimkinin arkasında toplu iğne ucu kadar bir yer var ve oraya bastırdığında ayarlar sıfırlanıyor ve şifre girmeden ayarlara girebiliyorsunOrdan da yeni şifreni yazarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt0392

Modemden modeme değişir galiba ama benimkinin arkasında toplu iğne ucu kadar bir yer var ve oraya bastırdığında ayarlar sıfırlanıyor ve şifre girmeden ayarlara girebiliyorsunOrdan da yeni şifreni yazarsın

aynen
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt0392

Modemden modeme değişir galiba ama benimkinin arkasında toplu iğne ucu kadar bir yer var ve oraya bastırdığında ayarlar sıfırlanıyor ve şifre girmeden ayarlara girebiliyorsunOrdan da yeni şifreni yazarsın

+1
  • geçmiş olsun ara ttnet i söylerler
  • quote:

Orjinalden alıntı: emere

geçmiş olsun ara ttnet i söylerler

ttnet ile alakası yok.Modem şifresini unutmuş arkadaş
  • Zaten bi işe yaramıyodu ikide bi net gidiyodu iyiki unuttun boş ver yenisini al....
  • arkadasların dedigi gibi tek caresi reset
  • ben de bizim karşıdaki internet kafenin modeminin şifreyi unutmuşum.
    Abi bir reset atalım sizin modeme mi desem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brsnt

ben de bizim karşıdaki internet kafenin modeminin şifreyi unutmuşum.
    Abi bir reset atalım sizin modeme mi desem.

brsnt nin ruh haleti

• Modemin arkasinda toplu igne girebiliecek yer wardir. yada bir buton vardir. Fabrika ayarlarina getirme özelligine sahibdir.
  • Arkadaşlar host için çok özür dilerim ama modemi fabrika ayarlarına geri döndürmemiz halinde kaybedeceğimiz şeyler nelerdir?
  • @/ AzuRiLL \

hiçbir şey eğer ttnet (ya da ne kullanıyorsanız) kullanıcı adı ve şifreniz sıfırlanıcak o ayarları baştan gireceksiniz hepsi bu. eğer modeminizin arayüzüne bağlanmayı biliyorsanız bu olayı çözersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt0392

quote:

Orjinalden alıntı: emere

geçmiş olsun ara ttnet i söylerler

ttnet ile alakası yok.Modem şifresini unutmuş arkadaş

imzani degissene herseferinde bocek saniyorum
  • Reset çek.Sonra standart giriş şifresini yaz.
  • Arkadaşlar Surecom 802.11g modemin şifresini unuttum. Reset attıysamda giremedim. Orijinal şifreleri denedim olmadı. Yardımlarınız için teşekkür.
  • modem şirketini arayın onlar size bilgi verirler ....
  • bendede aynı sorun var.
  • Arkadaşlar Cevap bu benim modem Huaweı HG 521 onun şifresini unuttum ve onun programı var HG521 kolay kurulum o programı kurdum ve orada şifrem yazdı eğer sizin modeminizin
    programı varsa şifreniz gözükür kanıt:

modem şifresini unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphabetOne -- 4 Ekim 2013; 17:37:22 >
  • Saolasın kardeşim bende bunu arıyordum aklıma gelmemişti :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.