Şimdi Ara

MEGANE 2 SEDAN YORUMLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
41.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hiç hesapta yokken arabayı sattım.Megane 2 dinamik sedan düşünüyorum.Çok dolu olmasına rağmen fiyatları uygun.yalnız çok sorun çıkartıyor diye bir söylenti var.Ben megane2 kullanıcılarından yorum bekliyorum.Söylentilere kulak asayım mı?Ama jetta,focus 2 ghia daha iyi gibi yorum yapmayın lütfen çünkü 20000 ytl civarına 6 airbaglı full jetta, focus 2 ghia yok.

• 20 Bin araca vericeksin...
    Peki tamirine ne kadar vereceksin ?
    Biraz daha fazla verip adam gibi arabaya binip sorunsuz veya en az sorunla kullansan senin için daha mı kötü olur ?
    Garantili araçların sorun çıkarması bile insanın canını sıkarken siz nasıl göz göre göre garantisi bitmiş sorun çıkardığı kesinleşmiş araçları alabiliyosunuz bir anlam veremiyorum...

Hayırlı olsun.
  • o fiyata megane en iyisidir.
    söylentileri boşver.
    şunu unutma: güzelin dedikodusu çok olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24

20 Bin araca vericeksin...
    Peki tamirine ne kadar vereceksin ?
    Biraz daha fazla verip adam gibi arabaya binip sorunsuz veya en az sorunla kullansan senin için daha mı kötü olur ?
    Garantili araçların sorun çıkarması bile insanın canını sıkarken siz nasıl göz göre göre garantisi bitmiş sorun çıkardığı kesinleşmiş araçları alabiliyosunuz bir anlam veremiyorum...

Hayırlı olsun.

iyi ama biraz daha fazlanın sonu yok arkadaşım maksimum bütçem 20000 ytl civarı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurkso

iyi ama biraz daha fazlanın sonu yok arkadaşım maksimum bütçem 20000 ytl civarı.

Benimde demek istediğim bu...
    Araca Kasko vs. yaptıracaksan tamam , eğer yaptıramayacaksan sana çıkaracağı masraflarıda göz önünde bulundur...
  • Megane'ı hem kullandım,genellikle de yolcu koltuklarında oturdum.

Özellikle arka taraf bana alçak gibi geldi,1.89 luk boyumla arka koltuğa yaslanıp dik durmaya çalıştığımda kafam ya tavana sürttü ya da çok az bir boşluk kaldı,bu durumdan hiç hoşnut olmadım.

Ekonomik olduğu söyleniyor,söyleniyor dedim çünkü sürerken yol bilgisayarına bakmadım.

Ara hızlanmaları yavaş geldi bana.Sürdüğüm araç dizeldi belki dizele özel bir durumdu,pek sanmıyorum ama olsun

Benim size tavsiyem City ye bakmanız.20 bine bulabileceğinizi düşünüyorum 2.elini
  • megane 2 sedanımız var evet güzel arac fakat cok arıza cıkartıyor. bu tüm meganlarda böyle olcak degil ama genel itibariyle o paraya alınabilecek en güzel araclardan biri.

• meganlar piyasanın en sorunlu araçlarından

kullanıp memnun kalan görmedim

kendimde defalarca bindim ve kullandım ancak en iyi bakılanı da en hor kullanılanı da döküldüğüne bizzat şahit oldum
  • Meganı Salla Alfa Romeo Alabilirsen Al

Megan'ı fazla sevmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24

quote:

Orjinalden alıntı: ozgurkso

Benimde demek istediğim bu...
    Araca Kasko vs. yaptıracaksan tamam , eğer yaptıramayacaksan sana çıkaracağı masraflarıda göz önünde bulundur...

Kasko yaptırınca arızanın parasını ödüyomuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazım19 -- 17 Temmuz 2008; 13:31:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

meganlar piyasanın en sorunlu araçlarından

kendimde defalarca bindim ve kullandım ancak en iyi bakılanı da en hor kullanılanı da döküldüğüne bizzat şahit oldum

ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım kesinlikle memnunum
  • şikayetvar.com
  • Aman aman

Şirketimizde 2007 megane 1.5 DCI 100 var Düşman başına dıyorum.
  • Aynısından bizim şirkette de var ama biz memnunuz. Tüm bakımlarını yaptıroyoruz. 70000 km oldu. Ufak tefek bir iki şey dışında arızası olmadı...

quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

Aman aman

• quote:

beyfendi sizdeki bu megane sevgisini anlamak mümkün değil.Bindiğinizi söylüyorsunuz neresi döküldü bizi tam olarak bir aydınlatın.Dayımın oğlunda var 45000 de tek sorunu bobinlerde oldu onun dışında en ufak bir sorunu olmadı.Meganenin başarısı sizin gibi wv fanatiklerine ağır geliyor hazmedemiyorsunuz.20000 ytl ye gidip golf 4 mü alsın ne alsın bi fikir verin allah aşkına
  • quote:

Orjinalden alıntı: fottili

quote:

beyfendi sizdeki bu megane sevgisini anlamak mümkün değil.Bindiğinizi söylüyorsunuz neresi döküldü bizi tam olarak bir aydınlatın.Dayımın oğlunda var 45000 de tek sorunu bobinlerde oldu onun dışında en ufak bir sorunu olmadı.Meganenin başarısı sizin gibi wv fanatiklerine ağır geliyor hazmedemiyorsunuz.20000 ytl ye gidip golf 4 mü alsın ne alsın bi fikir verin allah aşkına

marka fanatikliği yapmak konuyu açan arkadaşın kafasını karıştırır.
    Evet,megane tutuluyor,çünkü alırken aynı donanımdaki diğer arçalara göre ucuz.
    Amaaaaaaa;
    sizin başınıza gelmemiş olabilir,ama çoğu ileride özellikle yüksek km. lerde arıza yapıyor.Sanayiyi gezin derim.

Son olarak eklemek istediğim,megane ile jettayı kıyaslarsak,hatta anket açsak sizce sonuç ne olur?

• Çok komik yorumlar var. Genelde megane sahipleri 1-2 küçük arıza dışında arıza yapmadı pek gibi ilginç yorumlar yapıyorlar. Yepyeni araba nasıl bir kaç küçük arıza yapar yav? Benim araba 13 yaşında 14ünden gün aldı bi kaç küçük arızayı o yapıyor. Sebebi de 2 senedir arabanın sadece yağını ve lastiklerini değiştirip yaklaşık 40000 km yol yapmam. Megane ı bu şekilde kullanın sonra da çöpe atın gitsin. Dağılır çünkü Selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: fottili

quote:

meganın nesini çekemeyeceğim afedersin ???

dönüp de bakmam bile

ucuz dizel motor ve şirket satışları başarı mı yani

sen jetta 1.6 dizel getir aynı fiyata bir tek megan alan kalacak mı bak bakalım

veya hadi yiğitliği elden bırakmayacağım diyorsan yukarıda deserthawk'ın dediği bir anket yap jetta mı megan mı alırsınız diye

geçin bunları ...

almanın kalitesi, konforu ve sağlamlığı yanında bunun ve replikalarının adı dahi geçmez

• Yeni kasa daha sorunsuz gibi sanki. Eski kasayıda yeni kasayıda sürdüm. Yeni kasa biraz daha alınası. 20000 YTL'de alınmıyor işte. Bence Megane'dan vazgeçin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

Aman aman

Bizim burdada 4 5 megane var aynı dertler var şoförler hiç memnun değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.