Şimdi Ara

325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (408 EFSANE MEHMETÇİK OLDUK) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.836
Cevap
33
Favori
1.657.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fenerlix07

liberti hocam bilgiler eksikmiş heralde ben söyleyeyim hemen

Anadolu-İşletme-22-İstanbul-Kastamonu(İnebolu)-Sınav yerini bilmiyorum

Gittim bende şubeye de çok kalabalıktı gelecek hafta gideceğim tekrar bu sıralar kalabalık olurmuş, ne zaman biter bu kalabalık fikri olan var mı

Şubelerde ne zaman gidersen git hep bir kalabalık vardır. Özelliklede istanbuldaki şubelerde ben ne zaman gitsem şubeye sırada oluyor 50 veya 60 kişi rahat snr dan geliyor bir o kadar daha. Geçen halıcıoğlundaki İl askerlik dairesi başkanlığına gittim orası dahada kalabalıktı. Biraz erken saatte gitmekte fayda var şubeye ilk sıralarda olursun ve işlerini halledebilirsin erkenden.

• Bilgilerimi ilk sayfada yazmamıştım, ben de yazayim.

Çukurova Üni.-Bilgisayar Mühendisliği-22-Adana-Osmaniye-Adana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhir -- 14 Ağustos 2008; 12:03:23 >
  • Saç-sakalı en geç ne zaman kesmemiz gerekir bilen var mı?

12 Aralık'ta teslim olmadan birkaç saat önce o şehirde kestirmeyi düşünüyorum da ben.

Yoksa 1-2-3 Aralık sınavlarına girerken veya, son muayenede traşlı olmamız mı lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcaner

Şubelerde ne zaman gidersen git hep bir kalabalık vardır. Özelliklede istanbuldaki şubelerde ben ne zaman gitsem şubeye sırada oluyor 50 veya 60 kişi rahat snr dan geliyor bir o kadar daha. Geçen halıcıoğlundaki İl askerlik dairesi başkanlığına gittim orası dahada kalabalıktı. Biraz erken saatte gitmekte fayda var şubeye ilk sıralarda olursun ve işlerini halledebilirsin erkenden.

7 de gittim kadıköy şubey geçen sefer giripde işimi halledemediğim için kalan numarayı heralde işe yaramaz diye getirmedim, meğer onlara öncelik veriliyormuş, biz sap gibi kapıda bekledik, neyse aldılar içeri tam sıra bana geldi kütüğü Kadıköy ve ya Üsküdar da olanlara öncelik veriyorz onlar öne gelsin dedi, sıralar karıştı aynı anda bana gına geldi ve ayrıldım, ama numara hala yanımda bir dahakine affetmem halledeceğim bu işleri

@beckhir; Ben 2 haftada bir saçları kestiriyorum, zaten sakalda bırakmıyorm sorun yok yani o zamanlar traşa gerek yok traş yapma adamlara yeter

• Bende hemen hemen seninle aynı durumdayım. Evliyim bir kızım olacak bugunlerde inşallah. Bu arada Anadolu Üniversitesi hakimiyetini kurmuş durumdayız.

quote:

Orjinalden alıntı: 26_bbz_26

selam arkadaslar.
    dedeler gitti meydan bize kaldi.
    hadi bakalim bi tanisalim kaynasalim soyle.
    ben aof isletme mezunuyum , oncesinde bogazici MYO programlama mezunuyum.
    aslen eskisehirliyim ama ist da ikamet ediyorum.
    evliyim 8 yasinda bi kizim var ve 32 yasindayim...
  • Liste güncellenmiştir. İlk sayfada kontrol edebilirsiniz tabloyu. Eksik olan bilgiler ulaştıkça güncellemeye devam ediyorum.
  • hocam güncellenmemiş galiba bilgiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

hocam güncellenmemiş galiba bilgiler

İlk sayfada benim mesajıma bakacaksın. Güncellemeleri oraya koyuyorum. Daha sonra okko konunun ilk mesajına ekliyor.
  • düzeltme: ilk mesaj okkonun mesajıymış liberti hocamızın listesi aşağıda karıştırıpda burada milletin başını ağrıtmayın

• quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

Saç-sakalı en geç ne zaman kesmemiz gerekir bilen var mı?

12 Aralık'ta teslim olmadan birkaç saat önce o şehirde kestirmeyi düşünüyorum da ben.

Yoksa 1-2-3 Aralık sınavlarına girerken veya, son muayenede traşlı olmamız mı lazım?

1-2-3 aralıktaki sınavlarda saça sakala karışılıomudur bilmiyorum ama çok abartı bir sakal mevcutsa kesin laf ederler sonuçta askeriye hocam.
  • KARDEŞLER Bİ 325 DAHA GELDİ BENİDE EKLEYİN

HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN!...

• Tuzla Piyade Okulunun sitesinden alıntıdır. http://www.piyadeok.kkk.tsk.mil.tr/

Yüksek Öğretim Mezunlarının Kısa Dönem VE Yedek Subay Adayı Seçme Test ve Mülakatı ESNASINDA UYMASI GEREKEN KURALLAR

1. UYULMASI GEREKEN KURALLAR :

a. Emniyet ve park yeri sorunu açısından test ve mülakata gelirken, şahsi aracınızla gelmemeniz, toplu ulaşım araçlarını tercih etmeniz tavsiye olunur.

b. Piyade Okuluna cep telefonu ile giriş yasak olduğundan ve teslim edilecek yer olmaması nedeniyle, test ve mülakata gelirken cep telefonunuzu yanınızda getirmemeniz tavsiye olunur.

c. Test ve mülakata gelirken çağdaş kılık ve kıyafet esaslarına uygun olarak katılmanız gerekmektedir. ( Sakallı, çirkin ve uzun saçlı, küpeli adaylar alınmayacaktır. )

ç. Test ve mülakat günü yoğunluktan dolayı faaliyetler uzayabileceği dikkate alınmalıdır. Yakınlarınızı getirmemeniz tavsiye olunur.

d. Test ve mülakat günleri saat 07:00’dan itibaren içeriye alım olacağından çok erken saatte gelinmemesi tavsiye olunur.

e. Test ve mülakata gelirken gerekli olan kırtasiye malzemelerinizi ( kurşun kalem, silgi, siyah tükenmez kalem ) yanınızda getirebilirsiniz. Getiremeyenler sınav yerinden temin edebilir.

f. Test ve mülakat gelirken gerekli olan sınav giriş belgenizi ve dosyanızı kimliğinizle birlikte yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

2. Ulaşım : Piyade Okul Komutanlığının ulaşımını görmek için tıklayınız.

3. Faaliyet Akışı :

a. Sınava Katılacakların Gruplarının Oluşturulması ( 10-15 dk.)

b. Kimlik Kontrolü ve Sınav Aday Numaralarının Verilmesi ( 30 dk. )

c. Mülakat ve Sağlık İşlemleri ( 30 dk. )

d. Sınavın İcrası ( 60 dk. )

NOT : Yoğunluk nedeniyle belirtilen süreler artabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcaner -- 14 Ağustos 2008; 12:57:18 >

• @beckhir sanırım sorunun cevabı c maddesinde var
  • Selam arkadaşlar. Bende temmuz muzunuyum üniversitemden aldım belgemi doğruca askerlik şubesine :D Aynı zımbırtıları yaptım çünkü ağustos 2009 a askersin dedi bana komutan :D dedim ne yapıyorsunuz ben şimdi gideyim diye uğraşıyorum :D Neyse dilekçemizi verdik eylül ayını bekliyoruz artık kabul olsun diye :D Ama şimdiden hepimize hayırlısı olsun inşallah en güzel şekilde görevimizi icra edip yuvamıza döneriz ;) Bu listeye beni de ekleyin arkadaşlar garanti olmasa da :D :D

J-Constantine-Marmara Üniversitesi-Kimyager-23-İstanbul-İstanbul-İstanbul (yaş-ikamet-kütük )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Constantine -- 14 Ağustos 2008; 13:09:04 >
  • Abartı bir durumun yoksa askeriyede bile kestirebilirsin
  • ginyas325 ANADOLU İŞLETME 24 İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
  • quote:

@beckhir sanırım sorunun cevabı c maddesinde var

Sağol hocam çok yararlı oldu.

Napalım kestirir gideriz :\

Teşekkürler cevaplayanlara.

@fenerlix07, Hocam senin saçlar çok çabuk mu uzuyor yoksa bilerek kazıtıyor veya kısa halde gezmeyi mi seviyorsun?
  • arkadaşlar eğer dilekçeler kabul olmaz ise 25 eylülden önce bir daha dilekçe verme gibi bir durum var mı?
    illa alacaksınız beni de
  • bugune kadar kabul olmayan dilekçe görmedim. Fakat bir aksilik olursa bu sefer Ankara asal'a gönderirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: alier44

arkadaşlar eğer dilekçeler kabul olmaz ise 25 eylülden önce bir daha dilekçe verme gibi bir durum var mı?
    illa alacaksınız beni de
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

quote:

@beckhir sanırım sorunun cevabı c maddesinde var

Sağol hocam çok yararlı oldu.

Napalım kestirir gideriz :\

Teşekkürler cevaplayanlara.

@fenerlix07, Hocam senin saçlar çok çabuk mu uzuyor yoksa bilerek kazıtıyor veya kısa halde gezmeyi mi seviyorsun?

son fotoğrafım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.