Şimdi Ara

Girilen siteler hakkında iz bırakmamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
9.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çerez vs hiçbirşey kalmamasını istiyorum firefox kullanıyorum yani hiçbirşey kalmasın hiçbirşekilde nasıl yapacagm

• araçlar-->Özel verileri temizler-->çerezler vs.
  • CCleaner programı ile bir anda internet expoler firefox tüm girilen şeyleri cerezleri merezleri pcde ki artıkları silersin
  • Hiçbiryerde hiçbirşey kalmaz dimi o zaman_ en ufak birşeyin bile kalmaması gerekiyor çünkü evde degılım.
  • nereye giriyon ki
  • ben o yaşı aştım isterse arşivi bulsun bir şey olmaz pehh 2-3 sene önce ben de yusuf yusuf oluyordum
  • Ccleaner
  • Hacı Ruhçuluk felan birşeyler okudum gazetede gerçek mi diye araştırıyorum evde olmadıgım icin manyak sanmasın pcnin sahibi diye :)

ayrıca tokat mevzusu değil ondan bişey olmaz daha dün bastılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 14 Temmuz 2008; 22:33:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

Hacı Ruhçuluk felan birşeyler okudum gazetede gerçek mi diye araştırıyorum evde olmadıgım icin manyak sanmasın pcnin sahibi diye :)

C/Doccuments and setting/X/üstte araçları tıkla/klasör seçenekleri/görünüm/gizli dosyaları göster de.Gizlenmiş dosyalar açılacak.Local setting klasörünü aç.Sonra history klasörünü aç.Zaman aralığı var girdiğin siteler orda yazar ordan da sil
  • Geçmiş-Tüm geçmişi göster çıkan pencereden girilen siteleri silebilirsin.Çerezleri arkadaşlar söylemiş zaten.
  • Ctrl+Shift+Delete
  • Ccleaner ile silince ve firefoxda araçlar özel verileri temizle deyip hepsini işaretleyip temizle dediğimizdfe hepsi siliniyormu su an windows98 bu makina veasla tek bir harfin bile kalmamasını ıstıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

Ccleaner ile silince ve firefoxda araçlar özel verileri temizle deyip hepsini işaretleyip temizle dediğimizdfe hepsi siliniyormu su an windows98 bu makina veasla tek bir harfin bile kalmamasını ıstıyorum

bi dene oLmadı başka çözümLer:D
  • İnternet seçenekleri menüsünden geçmişi silebilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

Ctrl+Shift+Delete

Üzerine tanımam en basit çözüm.
  • Bilgisayarda girilen siteleri takip eden bir program varsa bunlar bir işe yaramaz tabii. Bunu da kesin olarak bilmeniz çok zor.
  • ben bu konuda bişi söölemek istemiyorum zaten bütün gereken şeyler benden önce sölenmiş bu siteye internette gezinirken rastladımm ve orda respect illegal diye bir üye olduğunu gördüm irtibata geçip nickimi ndn çaldığını öğrenmek istiyorum:D saygılarımı sunarım cnm
  • quote:

Orjinalden alıntı: !LL3G4L

ben bu konuda bişi söölemek istemiyorum zaten bütün gereken şeyler benden önce sölenmiş bu siteye internette gezinirken rastladımm ve orda respect illegal diye bir üye olduğunu gördüm irtibata geçip nickimi ndn çaldığını öğrenmek istiyorum:D saygılarımı sunarım cnm

afbuyur?

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Ccleaner
    Kaynak:http://fs5.filehippo.com/7960/aa96e1266cc14719bc054f4c14f1ce92/ccsetup209.exe

İyi Geceler.

hocam başka şeylerle uğraşma bence. kendin elle temizlemeye kalkarsan bir yerlede bişey unutursun, sonra başın yanar

ömer kardeşin dediği gibi ccleaner kur, temizle. için rahat olsun. zaten türkçe dil seçeneği de mevcut...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 10 Eylül 2008; 6:13:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.