Şimdi Ara

İstanbul - şarköy arası kaç km?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
30.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şarköye gideceğiz ama kaç kilometre mesafede

• Istanbul-Sarkoy arasi otobusle 3.5 saat km olarak 220 km
  • Özel araçla ne kadar sürer acaba?
    Çok hız yapmam
  • ben motorla gittim bi sefer 2 yol var biri kestirme bozuk yol diğer asfalt ama çok güzel yollar tavsiye ederim 200km den fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

ben motorla gittim bi sefer 2 yol var biri kestirme bozuk yol diğer asfalt ama çok güzel yollar tavsiye ederim 200km den fazla

Tekirdağ-Kumbağ-Mürefte-Şarköy güzergahını kullanmayı düşünüyorum..Yol durumu iyi mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalı

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

ben motorla gittim bi sefer 2 yol var biri kestirme bozuk yol diğer asfalt ama çok güzel yollar tavsiye ederim 200km den fazla

Tekirdağ-Kumbağ-Mürefte-Şarköy güzergahını kullanmayı düşünüyorum..Yol durumu iyi mi?

Ben Cok Uzun Zaman Once Murefte'de Oturmustum Yollar Cok Kotuydu Ancak Ayrılmamıza Yakın Yol Yapım Calısmaları Baslamıstı Ne Durumdadır Bilmiyorum Ancak Erdek'e Gitmeni Tavsiye Ederim

• istanbul bagcılardan çıktıgımızda gidişli gelişli toplam 448 km diğer arkadaşında dediği gibi. 4 senedir gidiyoruz geçen sene gittiğimizde sıfır araba almıştık, ama keşke gitmeseydik biyerde yol çalışması vardı heryere küçük taş koymuşlar gelen geçen araba lar hep sıçrattı battı araba bu sene bakalım eğer bittiyse tekrar gidicez....
  • Gelin Tekirdağ'a yaz burda güzeldir. İstanbul-Tekirdağ arası sorun değil yollarda gayet güzel.
  • karıştıranda karıştırırsın biraz sonrası güzeldir =) şarköy'ü boşver mürefte'ye git, kafa dinlersin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezik Man -- 21 Temmuz 2009; 13:48:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.