Şimdi Ara

yüz kızarması ve tedavisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yüz kızarmasının bildiğiniz bir tedavisi var mı? bazı durumlarda yüzüm kızarıyor ve ben bu durumu engellemek istiyorum. araştırdım biraz ve ets adında bir ameliyatın yüz kızarmasını yok ettiğini öğrendim. bu ameliyat iki koltukaltından yüze giden damarları ya yakarak ya klips takarak ya da o damarları kesip alarak yapılıyor. ameliyatın amacı aslında terlemeyi engellemek. zaten kızarmayı engellemesinin yanında yüzdeki terlemeyi de kesiyor. tek yan etkisi refleks terleme adında yüz hariç diğer yerlerin biraz daha terlemesi olabiliyormuş. ben bu ameliyatı olmayı düşünüyorum ayrıca eli yada herhangi bir yeri fazla terleyen şikayetçi arkadaşlara da bu ameliyatı bir araştırmalarını tavsiye ederim. şimdi sorularım şunlar. bu ameliyatı duyan var mı? yüz kızarmasının başka bilinen tedavisi var mı? eğer ki yüzüm terlemezse yüzümden kilo alır mıyım? düz mantıkla terleyerek kilo atılıyorsa terlemeyerek kilo alınır mı? kilo alımı derken yüzün şişmanlaması gibi. herhangi birinden bi fikriniz varsa yazarsanız memnun olurum.

• hangi durumlarda yüzün kızarıyor?aynı anda heyecanlanma veya nefes darlığı çekiyosan bu sosyal fobiye işarettir ki sosyal-fobi nin sitesi var gir mutlaka yararı olur..ama durduk yer kızarıyosa o zaman fiziksel bişeydir doktora görün
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

hangi durumlarda yüzün kızarıyor?aynı anda heyecanlanma veya nefes darlığı çekiyosan bu sosyal fobiye işarettir ki sosyal-fobi nin sitesi var gir mutlaka yararı olur..ama durduk yer kızarıyosa o zaman fiziksel bişeydir doktora görün

yok heyecanlanma ve nefes darlığı çekmiyorum. ama pisikolojik olduğunu düşünüyorum. bunu geçirmek zor olabilir beyin bi kere şartlanmıştır diye düşünüyorum. ameliyatla kurtulmak kolay geliyor doğrusu.
  • yüzünde önceden sivilce varmıydı yada çok güneşte duruncamı kızarıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4anil

yüzünde önceden sivilce varmıydı yada çok güneşte duruncamı kızarıyor?

sivilce halen var ama eskisine oranla az. güneşte olsun olmasın kızarıyorum güneşle bir alakası yok.
  • birisi sana soru sorduğunda toplum içinde yüz kızarması olabilirmi
    benimde doğarken yanaklarım kırmızıymış utandığımda halen yanaklarım kızarır asdasd
  • Benim bildiğim kadarıyla Yüz kızarması utangaç kişilerde meydana gelen bir durum çok mu utangaçsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.