Şimdi Ara

B ehliyet toplam kaça mal olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
14.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B ehliyet toplam kaça mal olur? istanbul fiyatlarını bilen var mı? kursalar 400-500 arası ama trafiğe de para ödeniyor zannedersem

• Trafiğe 200 ytl ödeniyor yaklaşık. + kurs parası.
  • Toplamda 620 Ytl'ye mal olmustu bana...Gectiğimiz mart Ayında almıstım...
  • Ben 2006'da:
    Kurs:300
    Sınav:50
    Trafik:230
    Kart ücreti:30
    vermiştim.Birde kurstan sertifikayı aldıktan sonra beşli evrak denen bir dosya var o da 15ytl idi.Bunlardan sadece kurs ücretini 400'e çıkar gerisi aynıdır herhalde(Kurs ücreti değişebiliyor ama 400'e bulursun)
  • 700'ü geçmiyor.
  • peki kurs'a gidip bazı derslere girmek istemesek örn: sadece motor dersine girmek istesek diğerlerine girmek istemesek kursla anlaşmaya varsak o zaman bir indirim olma imkanı var mı ?
  • Şu an konyadaki fiyat toplamda 930 ytl. Kurs ücreti 600 ytl. Gerisi diğer masraflar.(1 hafta kadar önce teyzeoğlumu yazdırdık. net fiyat bu. tanıdık ise kurs sahibi kurs ücretinde bi indirim yapabilir. gerisi sabit zaten devlete ödeniyor. değişmez.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 14 Temmuz 2008; 13:44:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Şu an konyadaki fiyat toplamda 930 ytl. Kurs ücreti 600 ytl. Gerisi diğer masraflar.

Konya'da çokmuş be hocam fiyatlar. Burada (Denizli) rekabet falan mı var acaba? Pazarlık yapmadan 450ye yapan çok yer var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arif_icke

quote:

Şu an konyadaki fiyat toplamda 930 ytl. Kurs ücreti 600 ytl. Gerisi diğer masraflar.

Konya'da çokmuş be hocam fiyatlar. Burada (Denizli) rekabet falan mı var acaba? Pazarlık yapmadan 450ye yapan çok yer var.

Vallahi diğer illeri bilmiyorum. Teyzeoğlu 5 kurs gezdi hepsinde fiyat aynı. Bizim tanıdık vardı. Kurs ücretini 450'ye 9 taksit anlaştık. Başka da bi indirim yok. Son ücret bu.
  • quote:

Şu an konyadaki fiyat toplamda 930 ytl. Kurs ücreti 600 ytl. Gerisi diğer masraflar.(1 hafta kadar önce teyzeoğlumu yazdırdık. net fiyat bu. tanıdık ise kurs sahibi kurs ücretinde bi indirim yapabilir. gerisi sabit zaten devlete ödeniyor. değişmez.)

Kurs ücreti İstanbul'da 190-300 arası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Şu an konyadaki fiyat toplamda 930 ytl. Kurs ücreti 600 ytl. Gerisi diğer masraflar.(1 hafta kadar önce teyzeoğlumu yazdırdık. net fiyat bu. tanıdık ise kurs sahibi kurs ücretinde bi indirim yapabilir. gerisi sabit zaten devlete ödeniyor. değişmez.)

Yuh.
    Burda B ehliyet her yerde aynı. 600 ytl. Tanıdık falan varsa 450'ye iniyor.

Bi de istanbul pahalı şehir derler.

• quote:

quote:

450 toplam fiyat mı yoksa sadece kurs ücreti mi?

quote:

190 YTL de bir gariplik olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: suslu76

quote:

quote:

450 toplam fiyat mı yoksa sadece kurs ücreti mi?

quote:

190 YTL de bir gariplik olmasın?

Fatih civarlarında 190 YTL. Arkadaşım oradan almış, yine araştırmak lazım tabi.

• Sadece kurs ücreti.
  • eski ehliyet sahiplerine duyuru
    eski ehliyetlerde kimlik numarası olmadığı ıcın yaklasık 1 yıl ıcınde degısmelerı lazım
    degısım ucretı 40 ytl galba
  • Evraklara , raporlara vs. vs. 350 civarı gider

Kurs ücretide kursuna göre değiştir , ama oda ort. 300 YTl civarıdır tahminim
    Bazı yerlerde direksiyon yada , diğer derslerden kısılarak kurs ücretinin azaltıldığını duydum
  • istanbul çok pahalı ankarada herşey dahil 470 ytl
  • İstanbulda kurs ücretleri 400-500 arası değişiyor
    şahsen ben 470 liraya kayıt oldum. 195 civarıda sanırım trafiğe veriliyor. 600 lira civarı bir fiyata bitiyor hepsi ortalama olarak.

190 liraya kurs mu var yahu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.