Şimdi Ara

beyazesyam.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
7.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu site hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

alışveriş yapmayı düşünüyorum da. şartları nedir?
    güvenli midir?
    özellikle alışveriş yapanlar cevaplarsa sevinirim.

• Kardeş ben 2-3 ay önce internetten sipariş verdim.Siparişten önce aradım aradığınız model elinizde var mı dedim.Onlarda var dediler.Sonra sipariş geçtim.Sonra aradım ne oldu benim sipariş dedim.Kardeş pazartesi göndericeğiz dediler,mal bekliyoruz dediler(.Ben normalde cuma sipariş vermiştim.Cumarteside aradım).Pazartesi dedikleri gibi kargoya verdiler.Yani bir problem yaşamadan alış veriş yaptım.Ama sürat kargoyla çalışıyorlar,kargo bir felaket.Hamile bir bayanın kapısına kadar malı teslim etmeye mırın kırın etmişler.Kayserye siparişi 3 günde götürdüler.Alış verişten önce mutlaka stok bilgisini almayı unutmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lujin

Kardeş ben 2-3 ay önce internetten sipariş verdim.Siparişten önce aradım aradığınız model elinizde var mı dedim.Onlarda var dediler.Sonra sipariş geçtim.Sonra aradım ne oldu benim sipariş dedim.Kardeş pazartesi göndericeğiz dediler,mal bekliyoruz dediler(.Ben normalde cuma sipariş vermiştim.Cumarteside aradım).Pazartesi dedikleri gibi kargoya verdiler.Yani bir problem yaşamadan alış veriş yaptım.Ama sürat kargoyla çalışıyorlar,kargo bir felaket.Hamile bir bayanın kapısına kadar malı teslim etmeye mırın kırın etmişler.Kayserye siparişi 3 günde götürdüler.Alış verişten önce mutlaka stok bilgisini almayı unutmayın.

bu site aras kargo ile çalışıyormuş. emin misiniz beyazesyam.com olduğundan benzer isimde çok olduğu için karıştırmış olabilir misiniz?

bir de aldıktan sonra servisi aradınız ücretsiz kurdular sonra garanti belgesini imzaladılar değil mi?

• Beyazeşyam.com hocam alış veriş yaptığım siteyi bilmez miyim.Hocam ben alırkende sitede arsakargo ile gönderim yazıyordu.Ama ben siparişimin no sunu verin dediğimde süratkargonun takip numarasını verdiler.Bende arayıp oradan öğrendim.Sen orada yazana bakma.Servis geliyor,kuruyor para falan talep etmiyorlar.Hemen garantiyi başlatıyorlar.O bakımdan problem yok.Kurulumu mutlaka servise yaptırmalısınız.Kendiniz kurmayın.
  • kusura bakmayın yani bir sürü site var beyazesyaciyiz beyazesya falan diye o sebeple sordum. doğrudur o zaman.
    teşekkür ederim ilginize.
    1.kapıya kadar getirmezlerse ne yapabiliriz?
    2.servisi de o genel telefon numarasından mı çağırdıınz?
    3.garantiyi uzattınız mı?hangi marka bilmiyorum ama uzattıysanız ne kadar verdiniz?
  • Ben de dayımın yazlığı için sipariş verdim. İçinde Beko marka mikrodalga da vardı, Beko kalmadığından Arçelik mikrodalga daha pahalı olduğu halde ücret farkı almadan onu yolladılar.(bunu yapmadan önce bilgi de verdiler) Ellerinde ürün yoksa istediğiniz şekilde fark verip başka bir ürün seçebiliyorsunuz veya ücreti 1-2 günde iade ediyorlar. (ellerinde tv de kalmamıştı onun parasını da iade ettiler) Yani gayet güvenilir bir site, telefon açtığınızda karşınızda muhatap biri var. Dayım Bodrum'a eşyalar geldiğinde kargocular ile sorun yaşamış. 7 parça beyaz eşya için sadece şöför varmış, sonra adama ne yaparsan yap ben eşyaları yazlığa istiyorum demiş Mecburen adam getirtip evin içine yerleştirmişler. Aldıktan sonra firmanın çağrı merkezini arıyorsunuz gelip kuruyorlar. Siz ne almayı düşünüyorsunuz?

• 1.Kapıya kadar getiriyorlar.Apartmanda yaşıyorsanız binanın önünde indiriyorlar.Siz benim evime taşıyın dersiniz onlarda mutlaka çıkarmak zorundalar.
    2.Aldığınız markanın bulunduğunuz yerdeki servisini arayıp makiananın kurulumunu yaptırıyorsunuz.
    3.Garanti uzatıldı profilodan çamaşır makinası için 30 yada 40 lira ekstra para verildi.
    quote:

Orjinalden alıntı: erim11

kusura bakmayın yani bir sürü site var beyazesyaciyiz beyazesya falan diye o sebeple sordum. doğrudur o zaman.
    teşekkür ederim ilginize.
    1.kapıya kadar getirmezlerse ne yapabiliriz?
    2.servisi de o genel telefon numarasından mı çağırdıınz?
    3.garantiyi uzattınız mı?hangi marka bilmiyorum ama uzattıysanız ne kadar verdiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Ben de dayımın yazlığı için sipariş verdim. İçinde Beko marka mikrodalga da vardı, Beko kalmadığından Arçelik mikrodalga daha pahalı olduğu halde ücret farkı almadan onu yolladılar.(bunu yapmadan önce bilgi de verdiler) Ellerinde ürün yoksa istediğiniz şekilde fark verip başka bir ürün seçebiliyorsunuz veya ücreti 1-2 günde iade ediyorlar. (ellerinde tv de kalmamıştı onun parasını da iade ettiler) Yani gayet güvenilir bir site, telefon açtığınızda karşınızda muhatap biri var. Dayım Bodrum'a eşyalar geldiğinde kargocular ile sorun yaşamış. 7 parça beyaz eşya için sadece şöför varmış, sonra adama ne yaparsan yap ben eşyaları yazlığa istiyorum demiş Mecburen adam getirtip evin içine yerleştirmişler. Aldıktan sonra firmanın çağrı merkezini arıyorsunuz gelip kuruyorlar. Siz ne almayı düşünüyorsunuz?

teşekkürler.
    sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda profilo cm1000 ctr alacağım inşallah.

• quote:

teşekkürler.

200 devir düşüğü olan cm800ctr de alabilirsin sıkma devri çok önemli değilse. Devir dışında tüm özellikleri aynı. Arada 80-100 ytl fark var.
  • quote:

teşekkürler.

Bu makine geçen aylarda ucuzlamıştı ama şimdi zamlandı maalesef. Bu siteden aldığınızda sorun olacağını zannetmiyorum. Cihazı teslim aldıktan sonra 444 77 66 Profilo çağrı merkezini arıyorsunuz gelip kuruyorlar. Makine en kötü ihtimal 3-4 iş gününde elinize geçer zaten. Sıkması önemli değilse arkadaşın dediği gibi daha ucuza CM0800CTR de olabilir. Sıkma devri farkı ve program düğmesinin etrafının beyaz renk olması düşünda birebir aynısı.
  • valla ben de diyorum annemlere ama tutturmuşlar bi 1000 devirdi diye anlatamıyorum.
    100 lira farkediyor.
    şimdi siz de öyle deyince kafam karıştı.biraz daha ısrar edeyim bari o zaman.
  • quote:

valla ben de diyorum annemlere ama tutturmuşlar bi 1000 devirdi diye anlatamıyorum.
    100 lira farkediyor.
    şimdi siz de öyle deyince kafam karıştı.biraz daha ısrar edeyim bari o zaman.

devir sadece kurutmada farkediyor öyle değil mi?
    devir demek daha hızlı ve daha çok kurutma anlamına geliyor yani.
  • Evet. Sıkma esnasında 1000 devirli makinenin tamburu dakikada 1000 kez döner, 800 olanın 800 kez döner. Bu sadece pamuklu program için geçerlidir. Sentetik ve hızlı programlarda makine kaç devirli olursa olsun kıyafetleri korumak için 800'ün üzerine çıkmaz. Ben olsam pamukluların iyi sıkılması için 1000 alırım ama çoğu ev hanımı 1000 devirli alıp sonra 800 ve 600'de kullanıyor. Kısacası devrin sıkma performansı haricinde bir katkısı yoktur.
  • beyazesyam.com Gayri ciddi yaklaşım -- çamaşır makinesi gönderilmedi

13336 no lu çamaşır makinesi siparişi vereli 1 hafta oldu ses seda yok hatta sipariş vermeden önce aradık 3 güne kadar siparişi yollarız dendi stoğunuzda olmayan ürünü veya tedarik edemiyeceğiniz ürünü niye satıyorsunuz keşke daha önceden hakkındaki kötü yorumları okusaydım şikayetvar da, bu gibi sitelerin kimseyi mağdur etmeye hakkı yok, gayri ciddi tutum içindeler en kısa zamanda hakkettikleri yere gelirler umarım. yazmamın sebebi biz mağdur olduk başka arkadaşlar mağdur olmasın uzak durum aman....

bu siteden alışveriş yapmadan önce şikayet sitelerini mutlaka okuyun ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lujin

Beyazeşyam.com hocam alış veriş yaptığım siteyi bilmez miyim.Hocam ben alırkende sitede arsakargo ile gönderim yazıyordu.Ama ben siparişimin no sunu verin dediğimde süratkargonun takip numarasını verdiler.Bende arayıp oradan öğrendim.Sen orada yazana bakma.Servis geliyor,kuruyor para falan talep etmiyorlar.Hemen garantiyi başlatıyorlar.O bakımdan problem yok.Kurulumu mutlaka servise yaptırmalısınız.Kendiniz kurmayın.

Sürat Kargo Aras Kargo'nun (pardon,kendileri Amerikan şirketi herhalde,gerçek isimleri Aras Cargo!!) alt şirketi...
    Ana şirket Aras olunca,onun bir de altı nasıldır siz düşünün artık...

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobita -- 8 Ekim 2009; 9:12:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orijinalden alıntı: lujin

Beyazeşyam.com hocam alış veriş yaptığım siteyi bilmez miyim.Hocam ben alırkende sitede arsakargo ile gönderim yazıyordu.Ama ben siparişimin no sunu verin dediğimde süratkargonun takip numarasını verdiler.Bende arayıp oradan öğrendim.Sen orada yazana bakma.Servis geliyor,kuruyor para falan talep etmiyorlar.Hemen garantiyi başlatıyorlar.O bakımdan problem yok.Kurulumu mutlaka servise yaptırmalısınız.Kendiniz kurmayın.

Sürat Kargo Aras Kargo'nun (pardon,kendileri Amerikan şirketi herhalde,gerçek isimleri Aras Cargo!!) alt şirketi...
    Ana şirket Aras olunca,onun bir de altı nasıldır siz düşünün artık...

Edit:İmla

Aras kargo yerli firmadır..

• bende bugün Samsung buzdolabı siparişi verdim bakalım hayırlısı durumu burdan yazarım
  • arkadaşlar sonraki gün akşam teslim aldım tek sorun şu ki alım yaparken kargo ücretlerine dikkat edin bana kargo ücreti 139 TL eklediler ve ürün kargoyla değil nakliye şirketiyle geldi. ürünüm gayet temiz ve sağlam geldi ve eve kadar taşıdılar sağolsunlar
  • hmmmm ben de bi bakayım şu siteye,kullanılmamış sıfır ürünler değil mi?
  • Dyson DC37 animal turbine elektrik süpürgesi alıcam hakman garantili yazıyor ama hakman garantili DC37 animal turbine süpürge makinaları diğer sitelerde 1600 liradan aşağıda değil beyazesyam.comda 1460 lira fiyat farkı şüphelendirdi biraz site güvenilirmidir?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.