Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mulligun

bravoecho,munans,kaya5789,aatabay,34UD5759,muradovsky,adahan34 ;

hepinize iyi dilekleriniz çok teşekkür ederim.

bugün çıktım yine güzergah gebze den kartal real, oradan da tekrar gebze ye annemin mezarını ziyarete gittim.yeni arabamı gösterdim ve başucunda biraz ağladıktan ve dua ettikten sonra tekrar gebze ye evime döndüm.

toplam 85 km yol yapmışım ve ortalama tüketim 7.5 lt oldu.bu aracın açıkcası bu kadar az yakacağını hiç tahmin etmezdim.bu konuda beni oldukça şaşırttı.

beni sevindiren gelişme ise eşim ben bu arabayı kullanmam herkes arabaya bakıyor rahatsız olurum dedi.

bende nasıl istersen hayatım ister kullan ister kullanma sorun değil gibi bir cümle ile bağladım olayı.

kullnamazsa daha da memnun olurum tabi.

genel olarak araç çok sessiz.ne lastik sesi nede motor sesi hiç duyulmuyor.sadece sunroof u açarsam ses alabiliyorum dışardan.

run flat lastiklerden başta çok sert diye korkmuştum açıkcası ama aracın konfor kalitesi o kadar yüksekki o lastiklerle bile konfor kaybı yok diyebilirim.

Dostum bizi bu güzel resimlerden mahrum etme devamini bekliyoruz
  • Sevgili Kaya ve Mulligun,

Yeni araclarınızı gule gule kullanın, hayırlı ugurlu olsun, insallah uzun seneler kazasız belasız kullanirsiniz. Yeni araba alirken etraflica degerlendirdigimiz diger iki arac Audi A4 ve BMW 3 serisi idi, sonunda esimin "genc yasta bu (onun tabiriyle) 'kocaman' arabalara binersek, ilerleyen yillarda ne kullacagiz" seklindeki yorumuna binaen Golf GT'de karar kilmistik. Ne hikmetse Audi A4, BMW 3 ve Golf, her ucu de 2009 modellerinde kasa degistirdi!!! Hangisini alsam zarar edecekmisim, sonunda ettim de sanırım

Bu arada SEAT da gercekten tas gibi araba, eminim uzun yıllar zevkle bineceksiniz.

Eger bir gun cocuk coluga karisip sinif yukseltmek nasip olursa bu son resimlerden sonra herhalde A4 ilk tercihimiz olur (gerci siz ne dusunuyorsunuz duymak iserim ama sahsen BMW 3 serisini de bir onceki kasaya gore basarili buldugumu soylemeliyim, bir onceki kasanin eblekligi ortadan kalkmis).

Bu forumun samimi ortamina binaen aracimin Yunanistan'daki ilk servis macerasini yazacagim bir firsat buldugumda. Ayrıca, olur da sozugecen 2. bulusma bayramdan sonraki haftasonu yapilarsa bakarsiniz biz de istirak ederiz, o haftasonu bir vesileyle Istanbul'da olacagiz sanirim.

Dostlukla,
  • arkadaşlar tr ye gelen comfortline pakette bu özellik var mıdır acaba_?

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • şöyle açık hava manzaralı bir yere gidersem bol bol resim çekip paylaşacağım inşallah.

quote:

Orjinalden alıntı: Aatabay

quote:

Orjinalden alıntı: mulligun

bravoecho,munans,kaya5789,aatabay,34UD5759,muradovsky,adahan34 ;

hepinize iyi dilekleriniz çok teşekkür ederim.

bugün çıktım yine güzergah gebze den kartal real, oradan da tekrar gebze ye annemin mezarını ziyarete gittim.yeni arabamı gösterdim ve başucunda biraz ağladıktan ve dua ettikten sonra tekrar gebze ye evime döndüm.

toplam 85 km yol yapmışım ve ortalama tüketim 7.5 lt oldu.bu aracın açıkcası bu kadar az yakacağını hiç tahmin etmezdim.bu konuda beni oldukça şaşırttı.

beni sevindiren gelişme ise eşim ben bu arabayı kullanmam herkes arabaya bakıyor rahatsız olurum dedi.

bende nasıl istersen hayatım ister kullan ister kullanma sorun değil gibi bir cümle ile bağladım olayı.

kullnamazsa daha da memnun olurum tabi.

genel olarak araç çok sessiz.ne lastik sesi nede motor sesi hiç duyulmuyor.sadece sunroof u açarsam ses alabiliyorum dışardan.

run flat lastiklerden başta çok sert diye korkmuştum açıkcası ama aracın konfor kalitesi o kadar yüksekki o lastiklerle bile konfor kaybı yok diyebilirim.

Dostum bizi bu güzel resimlerden mahrum etme devamini bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hexa

arkadaşlar tr ye gelen comfortline pakette bu özellik var mıdır acaba_?

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Malesef yok hexa.. Sadece Highline'da var
  • bravoecho gecmis olsun. Allah beterinden esirgesin.

kaya ve hüseyin hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TLGKOC

bravoecho gecmis olsun. Allah beterinden esirgesin.

kaya ve hüseyin hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Cok tesekkürler, amin.
  • TLGKOC ,

çok teşekkürler.
  • mulligun araban çok güzel.allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.allah nazardan saklasın.slmlar.
  • TO BET ON THE RIGHT HORSE, yani DOĞRU ATA OYNAMAK!

VOLKSWAGEN PASSAT YENİ ZELANDA MOTORLU ARAÇ GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇARPMA TESTLERİ SONUÇLARI:

YEŞİL = İYİ
    SARI = KABUL EDİLEBİLİR

(diğerleri zaten yok)

• tamamda arkadasım dizel arabaların sondevri kac benim bildiğim genelde dizel arabalrda son devir 4000 rpm
  • Sevgili mulligun ve kaya5789,
    Araçlarınızı kazasız belasız ve keyifle kullanmanızı dilerim.
    Haftasonu tesadüfi olarak Seat bayisindeydim (Otomotion).
    Yeni ibizayı inceledim, bagajı muhtemelen sınıfının en genişidir diye düşünüyorum.
  • teşekkürler Bahadır Özcihan.
  • Sevgili Hüseyin, aracın tekrar hayırlı olsun. İnşallah kazasız belasız günlerde kullanırsın.

Bizim büyükler gebze-yenimahallede oturuyorlar. Cumartesi günü annemin-babamın yanına iftara gitmiştim. Yenimahallede fatih caddesinde giderken beyaz bir yeni A4 görmüştüm. yine herzamanki gibi ağzımın suyu akmıştı acaba gördüğüm arabanın senin olma ihtimali var mıdır?
  • Hüseyin Kardeşim;

Bu arada senin arabayı hemen satılığa çıkarmışlar

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=234970
  • teşekkürler nesferatu.

yenimahalleden hiç geçmedim.

ama e5 de görmüşsen olabilir.

plakası da 0273.

quote:

Orjinalden alıntı: nesferatu

Sevgili Hüseyin, aracın tekrar hayırlı olsun. İnşallah kazasız belasız günlerde kullanırsın.

Bizim büyükler gebze-yenimahallede oturuyorlar. Cumartesi günü annemin-babamın yanına iftara gitmiştim. Yenimahallede fatih caddesinde giderken beyaz bir yeni A4 görmüştüm. yine herzamanki gibi ağzımın suyu akmıştı acaba gördüğüm arabanın senin olma ihtimali var mıdır?
  • Bahadır Özcan, iyi dilekleriniz için sagolun, ben de aracı Maslak-Otomotion bayiinden teslim aldım. Bu arada bagajı bildigim kadarıyla sınıfındaki en büyükler arasında 292lt ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 15 Eylül 2008; 11:33:50 >
  • Kaya5789, seninde aracın hayırlı olsun. Aslında senden mito bekliyoduk ama hayırlısı ne ise o olsun...
  • Selamun Aleykum, passata gonul vermis dostlar.
    Masallah topik almis basini gitmis.
    Emek veren herkese tesekkurlerimi iletiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

Selamun Aleykum, passata gonul vermis dostlar.
    Masallah topik almis basini gitmis.
    Emek veren herkese tesekkurlerimi iletiyorum.

Aleyküm Selam dostum, yoksun epeydir.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.