Şimdi Ara

SİVİLCELERE DOĞAL ÇÖZÜM ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
37.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uzun zamandır sivilcelerimle başım dertte. ilaç falan kullandım biraz eksiliyor sonra yine oluşuyor.neyse yazıyı fazla uzatmadan direkt konuya dalıyım

sivilceler için doğal olarak çözüm yolu varmı sizin bildiğiniz ?? ve yemeklerde ilgili bi tavsiye mesala çekirdek yeme gibi

BENİM BİLDİĞİM LİMON VAR.LİMONU YÜZÜME SÜRÜYORUM YAKIYOR İŞE YARIYOR.Bİ YERDEN DUYMUŞTUM BUNU..

ilaç eğer çoook etkili bildiğiniz bi ilaç varsa belki düşünebilirim fakat fiyatı çok uçaksa söylemeyin bile

ŞİMDİDEN TŞK EDERİM!!

• bunla ilgili az önce arkadaş konu açtı niye böyle gereksiz konu açıyosun ki..açıkçası bunu yaptığın için yazıcak olsam da yazmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ImpossibleIsNothing

bunla ilgili az önce arkadaş konu açtı niye böyle gereksiz konu açıyosun ki..açıkçası bunu yaptığın için yazıcak olsam da yazmam

SABAHTAN BERİ KONUDIŞINDAYIM AMA GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLABİLİR. UZUN ZAMANDIR AKLIMDAYDI TESADÜF GELMİŞTİR BELKİ. NEDEN BU KADAR TEPKİ GÖSTERİYORSUN Kİ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaRDCoRé_CHiLD -- 8 Temmuz 2008; 0:29:59 >
  • Bu akşamki 2. sivilce konusu , ne dertli millet

1. Limon doğal bir beyazlatıcıdır ve sivilce izlerinin, deri kusurlarının solmasını bu sayede daha az görünür olmasını sağlar ayrıca faaliyetteki sivilceyi kurutur.

2.Kuşburnu yağı da sivilceleri azaltmada bir diğer doğal çözüm yoludur.Birçok kozmetik ürünlerinde kullanılır ve sivilce izlerine,Yüz lekelere,cerrahi müdahale sonucu oluşan izlere,güneş yanıklarına iyi gelir.Bu yağ günde iki kez yüze masaj yapılarak yedirilmeli

3.Aloe Vera jelinin taze yaralara uygulanması kalıcı izlerin oluşmasını engeller

4.Sivilce izleri için bir diğer yöntem, üzerlerinde 10-15 dakka buz küpü bekletmek

5.E vitamini parlayan sağlıklı bir cilt için şarttır.Sivilcelere E Vitamini yağı veya kapsülü uygulaması sivilceleri bir kaç hafta içinde uçuracak

6.Sivilce izleri için en etkili yol günde bir kaç kez yüze "bal uygulamasıdır".Bal cildinize doğal bir parıltı bahşedecek ve sizi sivilce izlerinizden tamamen kurtaracak

Alıntıdır, self-translated
  • hazir maskeler var sivilce icin yazmiyor ama icinde kil ve isirgan otu olan maskeler cok faydali geliyor cok ucuz toz seklinde maskelerdi marketde satiliyordu
  • balı deneyeceğim
  • bol su iç güzelleşirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz_25

bol su iç güzelleşirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

quote:

Orjinalden alıntı: oguz_25

bol su iç güzelleşirsin

• up yapmak gibi olmasın ama

başka tavsiyesi olan varmı?
  • pudrada azaltıyo diye biliyorum bende cleosin 30 ml tropical solüsyon diye bi ilaç var günde iki kere sürülüyo işe yaradı baya ama bence en güzeli güneşlenmek acayip işe yarıyo kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ImpossibleIsNothing

bunla ilgili az önce arkadaş konu açtı niye böyle gereksiz konu açıyosun ki..açıkçası bunu yaptığın için yazıcak olsam da yazmam

abiiiii yalvarırırm yazzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plenus

pudrada azaltıyo diye biliyorum bende cleosin 30 ml tropical solüsyon diye bi ilaç var günde iki kere sürülüyo işe yaradı baya ama bence en güzeli güneşlenmek acayip işe yarıyo kardeşim

bunu bi soruyum bakalım. bu ilacın fiyatı ne alemde
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

quote:

Orjinalden alıntı: Plenus

pudrada azaltıyo diye biliyorum bende cleosin 30 ml tropical solüsyon diye bi ilaç var günde iki kere sürülüyo işe yaradı baya ama bence en güzeli güneşlenmek acayip işe yarıyo kardeşim

bunu bi soruyum bakalım. bu ilacın fiyatı ne alemde

dostum bilmiyorum ilac fiyatını halamın oğlu eczacı o getiriyo bana ama fazla bişe olucağını zannetmem işe yarıyo tavsiye ederim ama sen yinede sor araştır
  • Ben yüzümü sodayla yıkardım.Çok faydasını gördüm.Birde sebamed in sabunlarından alıp sodanın arkasından onu kullanırsan gözle görülür bi fark oluşacağını düşünüyorum.
  • Rouccatine yi al kesin çözüm.Tabi ilk doktora bir görün.
  • Photoshop
  • şu limon sürdükten sonra kaç dk bekleteyim ve yüzümü durularken dove sabun kullanılırmı?
  • ciltin yaglı bir cilt ise kurutucu sabunlar kullanabilirsin
    ayrıca diş macunuda sürüyorum bazen ben biraz etksini gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanSaR Salvo

ciltin yaglı bir cilt ise kurutucu sabunlar kullanabilirsin
    ayrıca diş macunuda sürüyorum bazen ben biraz etksini gördüm

evet cildim yağlı zaten bunun için oluyor sivilci. kurutucu derken nasıl bir sabun yani ??

bi isim ver korkma bişey olmaz yardım amaçlı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.