Şimdi Ara

SİVİLCELERE DOĞAL ÇÖZÜM ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
37.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uzun zamandır sivilcelerimle başım dertte. ilaç falan kullandım biraz eksiliyor sonra yine oluşuyor.neyse yazıyı fazla uzatmadan direkt konuya dalıyım

sivilceler için doğal olarak çözüm yolu varmı sizin bildiğiniz ?? ve yemeklerde ilgili bi tavsiye mesala çekirdek yeme gibi

BENİM BİLDİĞİM LİMON VAR.LİMONU YÜZÜME SÜRÜYORUM YAKIYOR İŞE YARIYOR.Bİ YERDEN DUYMUŞTUM BUNU..

ilaç eğer çoook etkili bildiğiniz bi ilaç varsa belki düşünebilirim fakat fiyatı çok uçaksa söylemeyin bile

ŞİMDİDEN TŞK EDERİM!!

• Bu akşamki 2. sivilce konusu , ne dertli millet

1. Limon doğal bir beyazlatıcıdır ve sivilce izlerinin, deri kusurlarının solmasını bu sayede daha az görünür olmasını sağlar ayrıca faaliyetteki sivilceyi kurutur.

2.Kuşburnu yağı da sivilceleri azaltmada bir diğer doğal çözüm yoludur.Birçok kozmetik ürünlerinde kullanılır ve sivilce izlerine,Yüz lekelere,cerrahi müdahale sonucu oluşan izlere,güneş yanıklarına iyi gelir.Bu yağ günde iki kez yüze masaj yapılarak yedirilmeli

3.Aloe Vera jelinin taze yaralara uygulanması kalıcı izlerin oluşmasını engeller

4.Sivilce izleri için bir diğer yöntem, üzerlerinde 10-15 dakka buz küpü bekletmek

5.E vitamini parlayan sağlıklı bir cilt için şarttır.Sivilcelere E Vitamini yağı veya kapsülü uygulaması sivilceleri bir kaç hafta içinde uçuracak

6.Sivilce izleri için en etkili yol günde bir kaç kez yüze "bal uygulamasıdır".Bal cildinize doğal bir parıltı bahşedecek ve sizi sivilce izlerinizden tamamen kurtaracak

Alıntıdır, self-translated

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.