► AURIS FAN CLUB ◄ (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Auris
erincar => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 19:34:23)
AURİS KULLANICILARI KULÜBÜ

asalcan => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 21:06:18)
arkadaslar super oldu.. ellerınıze saglık..

kabuto => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 21:14:39)
haydi hayirlisi hepimiz icin . bence bundan sonra burdan devam edelim muhabbete

levent-- => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 21:57:04)
hayirli olsun hepimize. Birde liste yapalim auris sahipleri diye motor ve renk yazalim ilk mesaj onu kapsasin sizce de uygun olursa?

Pis@gor => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 21:58:50)
Tamam, hemen yazmaya başlıyorum.
Herkes auris'inin motorunu-modelini ( comfort veya elegant ) - model yılını - rengini yazsın, ben eklerim ilk mesaja...

Edit: Sadece birkaç arkadaşı ekledim, sizler buraya araçlarınızın bilgilerini yazdıkça eklemeye devfam edeceğim.

levent-- => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 22:25:07)
Herkes dizelciymis valla

asalcan => ► AURIS FAN CLUB ◄ (7.7.2008 23:40:24)
quote:

Orjinalden alıntı: Pis@gor

Tamam, hemen yazmaya başlıyorum.
Herkes auris'inin motorunu-modelini ( comfort veya elegant ) - model yılını - rengini yazsın, ben eklerim ilk mesaja...

Edit: Sadece birkaç arkadaşı ekledim, sizler buraya araçlarınızın bilgilerini yazdıkça eklemeye devfam edeceğim.

aracımın rengi eksik kalmış -gümüş gri

attagun => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 00:16:40)
Hepimize hayırlı olsun kulübümüz. :)

Manatdown => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 00:32:17)
hayırlı olsun.

Pis@gor => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 01:22:29)
quote:

Orjinalden alıntı: asalcan
aracımın rengi eksik kalmış -gümüş gri

Tamamdır

JeFFreY.JeY => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 04:33:32)
Çok güzel olmuş klübünüz

Aurisim yok ama her renk her model Her özellik ve Bütün motorları kullandım. Ah 2.2 Dizeller Türkiyeye verilse bir tatsanız performansını hepiniz satardınız aracınızı...

designedbyimac => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 08:28:57)
1.6 elegant manuel gumus gri

ya arkadaslar uzun yola cikacam tavsiyeleriniz nelerdir?

akita => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 08:31:04)
1.4 d4d elegant gümüş gri 2008 mart çıkışlı ( Ankara )

ms47 => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 09:35:42)
arkadaşlar hafta sonu iki araba ankaraya gittik abimde megan dizel 1.5 80 bg var ve bende de auris comfort dizel araç vardı. aynı hızda araçları kullanmamıza rağmen ben 1 lt mazot ile 19 km yaptım abim ise 1lt ile 23 km yaptı. merak ettiğim sizin araçlarda bu kadar fazla yakıyor mu?

Pis@gor => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 09:54:27)
quote:

Orjinalden alıntı: designedbyimac

Dostum listeye ekledim, sen de imzayı değiştirirsen sevinirim.

quote:

Orjinalden alıntı: akita

1.4 d4d elegant gümüş gri 2008 mart çıkışlı

tamamdır.

Pis@gor => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 09:58:14)
quote:

Orjinalden alıntı: ms47

arkadaşlar hafta sonu iki araba ankaraya gittik abimde megan dizel 1.5 80 bg var ve bende de auris comfort dizel araç vardı. aynı hızda araçları kullanmamıza rağmen ben 1 lt mazot ile 19 km yaptım abim ise 1lt ile 23 km yaptı. merak ettiğim sizin araçlarda bu kadar fazla yakıyor mu?

Ben daha yeni uzun yol yaptım. İstanbul - Giresun arası 4.8 lt / 100 km ortalama ile geldim. Bu ortalama yol bilgisayarından alınma değil, kendi hesaplarımla çıkmıştır. Ona göre siz değerlendirme yapın.
Bu arada aracınızın tam bilgilerini veririseniz sizi de listeye ekleyeyim.

Pis@gor => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 10:39:26)
Merhabalar,

Makyajlanma ile ilgili sorumu cevaplandırdığınız için öncelikle teşekkürler.
Bir sorum daha olacak. Toyota dizel araçlarına neden hız sabitleyici ( C.C.) koymuyor? Opsiyonel olarak bile yok. Bunun nedeni neder acaba? Sonradan takılabilme olasılığı kaçtır?
Saygılar,

quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Çok güzel olmuş klübünüz

Aurisim yok ama her renk her model Her özellik ve Bütün motorları kullandım. Ah 2.2 Dizeller Türkiyeye verilse bir tatsanız performansını hepiniz satardınız aracınızı...

levent-- => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 11:49:13)
quote:

Bilindik şeyler dostum. Lastiklere, yağına baktır yeter. Zaten seninkide benimki gibi benzinli olduğu için yakıt kalitesi konusunda öyle çok dikkat etmene gerek yok Dizellerde daha çok önemli galiba bu kalite konusu.

levent-- => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 11:51:58)
quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Çok güzel olmuş klübünüz

Teşekkürler 2.2 ah bi gelebilse şu vergiler olmasada. Benim sormak istediğim şu fabrikada klasik otomatik şanzımanlı auris üretiliyor mu? MMt değilde diğer bildiğimiz otomatik?

designedbyimac => ► AURIS FAN CLUB ◄ (8.7.2008 13:37:25)
quote:

Orjinalden alıntı: levent--

quote:

Bilindik şeyler dostum. Lastiklere, yağına baktır yeter. Zaten seninkide benimki gibi benzinli olduğu için yakıt kalitesi konusunda öyle çok dikkat etmene gerek yok Dizellerde daha çok önemli galiba bu kalite konusu.

tesekkurler dostum...servisten cuma gunune randevu aldim..145 ytl bayilacagiz...

birde adana-bursa arasi yol guzergahi olarak; adana-pozanti-sereflikochisar-aksaray-golbasi-polatli-sivrihisar-eskisehir-bozoyuk-inegol-bursa olarak belirledim..
bu guzergah ile ilgili bilgisi olan var mi?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   sonraki >     >>