Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci taktığım hortum fiatın bir modelinindi. adi bir mal olduğu belli çünkü 2 aylık hortum elimde parçalandı. orijinal olanı arıyorum ama internet dahi bulamadım. serviste ilimizde yok.
  • havasini nasil aliyosunuz suyu koyduktan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2008 Stylance arabam. Tamirde akü de söküp çıkarıldığından radyo artık açılmıyor. '1000' yazıyor açtığım zaman. Kitapçıktan baka baka yapmaya çalıştım ama olmadı şimdi de 'SAFE' yazıyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    direkt suyu koyuyorsun sonra aracı çalıştırıyorsun. fan açıncaya kadar araba çalışır olarak kalıyor. fan açılınca eksik suyu tamamlıyorsun o kadar.
  • pirjun P kullanıcısına yanıt
    Bende bagaj keçesinin altında stepne boşluğunun yanında yapıştırılmış bir kağıt var. Teyp kodunu oraya yazmışlar. Bi inceleyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdererrr

Bende bagaj keçesinin altında stepne boşluğunun yanında yapıştırılmış bir kağıt var. Teyp kodunu oraya yazmışlar. Bi inceleyin isterseniz.

Kitapçıkları karıştırırken buldum kodu, az önce de arabaya iniphttps://www.youtube.com/watch?v=3KnKeoRM14g anlatılanları uygulayıp sorunu çözdüm. İlginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan9015

direkt suyu koyuyorsun sonra aracı çalıştırıyorsun. fan açıncaya kadar araba çalışır olarak kalıyor. fan açılınca eksik suyu tamamlıyorsun o kadar.

kaloriferi sicaga alip calistirma yda bidon kapagi acikmi calistiriyoruz

hava alma yerleri yok sanirim o zaman

• Arkadaşlar arabada bi sorun var sanırım.
    Kumandadan kilitleyince şöför kapısında yanıp sönem kırmızı ışık artık hiç yanmıyor..
    Kapılar kilitleniyo. Bikaç defa denedim yanmadı.
    Sizce sorun ne olabilir?

• sa.acil yardımm!!! arkadaşalr 2004 cordoba signo aracımın klimasına gaz bastırtdım.ertesi günde marş motorundan ses geldiği için aynı yere marş motorunu temizlemesi için bıraktım.herneyse marş motoru halledildi ama şimdi klima soğutmuyor. 1 gün boyunca araştırdılar.bilgisayara bağladılar hallemediler.servisine götürmen lazım onların cihazı daha detaylı filan dedi usta. bazen kontağı çevirince klima göstergesindeki bütün harfler yanıp yanıp sönüyordu. acaba bununlamı alakalaı yada ne olabilir.klima çalışıyo yalnız sogutmuyor.
  • greendiablo kullanıcısına yanıt
    Klima ekranındaki simgeler yanıp söndükten sonra klimayı çalıştırdığında hava geliyor mu? Yoksa hava geliyor ama sıcak mı geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Klima ekranındaki simgeler yanıp söndükten sonra klimayı çalıştırdığında hava geliyor mu? Yoksa hava geliyor ama sıcak mı geliyor?

herzaman yanıp sönme işini yapmıyor.ama klimadan sadece sıcak hava geliyor.fan sesi çok gürültülü radyoyu duyamıyorum nerdeyse.
  • greendiablo kullanıcısına yanıt
    Klima kompresörü gibi görünüyor.

• arkadaslar geri vites lambam yanmiyo ne yapmam lazim siz cozersiniz lamba saglam sigorta saglam

bu arada seatcilar bi etkinlik duzenlesekmi ist da toplanalim

• günaydın, ilgilenen arkadaşlar olur belki diye buraya da bir mesaj yazayım dedim. arabamı satıyorum linki paylaşıyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-brs-auto-dan-ucuz-otomatik-spor-arayanlara-1.6-sport-coupe-311398628/detay
  • 2016 ibiza 1.2 tsi ile aranıza katılmış bulunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: teatrous

2016 ibiza 1.2 tsi ile aranıza katılmış bulunuyorum.

2016 IBIZA 1.2 TSI 90HP Manuel Style+Plus Paket için 47500 fiyat aldım. Siz kaça aldınız? Ekstra var mı?
    Paspas ve trafik seti hediye olacakmış. Zaten bunlar araba donanımın parçası değil mi? Yoksa Doğuş/WV oyunu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diglam -- 22 Haziran 2016; 17:24:01 >
  • diglam kullanıcısına yanıt
    ben style pakete 45100 fiyat aldim hocam.

• Önce kompresör kontrol edilecek eğer o sağlamsa fan rolesi eger o da sağlamsa klima paneli diye gider malesef bende de aynı sorun var klima devreye girip hemen çıkıyor tum sistem sağlam sonunda bi usta buldu fan rezistansı arızalı dedi servis sadece parçaya 360 tl diyor oyle kaldi

• Sa arkadaşlar bende bugün itibariyle SEAT ibiza sahibi oldum aracın ön camı çatlak değişmesi gerekiyor orjinal çıkma cam nerden bulabilirim yada yan sanayi cam araç 2006 model cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Ön camı yan sanayii Olimpia taktırdım memnunum. Orijinalin yarı fiyatına.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.