Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
430
Cevap
2
Favori
128.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peugeot partnercileeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr

nerdesiniz arkadaşlarrrr
  • buradayız merak etme
  • cemıandcemo msn imi ekler misin ?
    quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

buradayız merak etme
  • valla bende buralardayım hemen hemen her gun giriyorum ama kımseden tık yok .yazdıklarımızla ılgılenen de yok...
  • arkadaşlar acaba sil baştan bir grup mu oluştursak ?
  • olabilir aslında açabiliriz
  • selamlar aranıza yeni katıldım çözemediğim konu yazdıklarımız bu sayfada nasıl çıkıyor ve bir konu başlatmak ve soru sormak için nereye nasıl yazmalıyım tepee premium pack black 90 beygir şu zamana kadar kullandığım en konforlu ticari saygılarımla.
  • Selam bu foruma ve aranıza yeni katıldım tepee premium pack black 90 beygir bu aracı yeni satın aldım almayı düşünen arkadaşlara deneyimlrimi paylaşabilirim keyifli ve kazasız belasız sürüşler.
  • Selamlar.... yeni bi grup açmışsınız tekrardan...
    bu forumda en eski tepee kullanıcısıyım, merak edilenleri bana sorabilirsiniz..
    ayrıca 90 hp premium pack modelini türkiyede en son ben satın aldım. 5 ay önce. ondan sonrada bir daha 90 hp premium pack gelmedi türkiyeye....
  • aslında yeni grup açmadık devam edeiyo bu

TEPEE PREMİUM PACK hoşgeldin senide ekliyorum
  • MERHABA BEN BU ARACI 2. EL SATIN ALDIM 21.000 KM'DE ALDIĞIM KİŞİ BU ARACIN TÜRKİYEDEKİ SAYILI 60 TANEDEN BİRİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ DEMEKKİ DOĞRU BÖYLE BİR ARAŞTIRMA YAPMADIM TABİ.FAKAT OBJEKTİF OLARAK SÖYLEMELİYİMKİ BU ZAMANA KADAR SIRASIYLA KANGOO CADYY VE CONNECT KULLANAN BİR ŞOFÖR OLARAK BU ARAÇ HERŞEYİYLE BİR BAŞKA ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM BİR TEST SÜRÜŞÜ YAPMADAN ASLA ÖNYARGILI OLMAYIN
  • güncel beyler bira zcanlandıralım konuyu
  • guncel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmaxenon

guncel...

Arkadaşlar bizim araçlar normal binek araçlar kadar yola tutunuyor mu ? diyelim bir binek otomobille girdigimiz sert viraja bunla girsek devrilme olur mu
  • Güncel...
  • Bunlarda Benden Benim Partner

• devam

• oo senin araç 58000 de benimki daha 9800 de:d
  • aslan krallar.. bu kasa da çok güzel bence 1.9 değilmi

• quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

oo senin araç 58000 de benimki daha 9800 de:d

baa ben aracı aldıgımda 3.haftada o kmye ulaştım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.