Şimdi Ara

(takaslı) Megane II 1.5 DCi Privilege Station Wagon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
25.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane II 1.5 DCi Privilege StationWagon

2006 model --- 127.000 km'de (2005-11 ayda trafik çıkışlı)
    1.5 Dci 80bg sollamalarda ve rampalarda hiç sorun çıkartmadı.
    Yer istanbul çağlayan
    0533 953 85 38
    araç son derece temiz kullanıldı,
    Vuruk, Kaza yok, genelde otobanda uzun yolda kullanıldı, ufak tefek çizikler var ama incelemedikten sonra göze gelmiyor.
    Modeline göre park sensörü ve cd çalar yok, (cd çaları 150-200 ytl ye taktırabilirsiniz) ben navitech 4700 mp3 çalar taktım. isteyen orjinalde takabilir.
    60 litre mazot ile 1050 km yol yaptım bir 50 km daha giderdi (araç bagajı ful dolu ve 5 kişi).
    90km sabit hızda burakam 1200km yi rahat bulur.

Kalabalık aileler için ideal, kullanımı çok rahat, dreksiyonu çok hafif koltuklar hiç yormuyor, tam bir uzun yol aracı, uzun yolda yakıtı çok iyi,
    26.750 ytl 13-15 bin ytl civarı bir araç ile takas yapılabili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli -- 31 Mart 2009; 16:29:38 >

• 1.5 Dci 80bg sollamalarda ve rampalarda hiç sorun çıkartmadı.
    arıyacagım dostum bırde şırket aracı degildir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 4 Temmuz 2008; 0:40:09 >
  • Arabanın 100.000 i devirdiği neredeyse hiç anlaşılmıyor valla
  • rizeli arkadaşım sen bu arabayı almıştın.neden satıyorsun?
  • bukadar büyük araç düşünmüyordum krediyi fazla çektik ödemesi bir yana başka borçlarda çıktı hepsinin altından kalkamıyorum. yani şu an için arabayı elden çıkartmaktan başka bir çarem yok.
    araç ile ilgili bir problem yok zaten olan şeyleri megane II bölümünde yazıyorum.
  • hayırlı muşteriler kardesim ne durumda oldugunu biliyorum çunku bende kredi ile cektim aldım arabayı Allahtan sükürler olsun kredinin üstesinden gelebiliyorum umarım herşey istediğin gibi olur
  • eyvalalh
  • Renkdaşıma kıyağım olsun up
  • sattınmı?
  • yok henüz satamadım. çok şükür yavaş yavaş toparlamaya başladım. belkide gerek kalmayabilir. 4-5 bin ytl için de satmak işime gelmiyor şimdilik.
  • cd çalar taktırmışın

son resimleri koysana
  •  (takaslı) Megane II 1.5 DCi Privilege Station Wagon

Navitech 4700 usb-sd card, girişli mp3 çalar.
    arka kapılarada 13 lük JBC marka kolon taktım.
  • Ben de bagaja 12 cd lik mp3,track çalar taktım.Ama senin cd çaları görünce aklıma geldi,acaba bu cihaz yerine duble dın cihaz takamaz mıyız? Şöyle kendinden navigasyonlu,dvd,ekranlı falan...
  • Maaşallah, aracın gerçekten çok güzel inşallah borçlarını kapatıp binmeye devam edersin.
  • rizeli aracın privilige ama hız sabitleyici neden yok??
  • cd çalarda oldupu gibi sıfır alırken çok para istemişler gerek yokdiye taktırmamışlar

gerek yok zaten ben bileğimi kilitliyoeum hız sabitleniyor
  • bir sorum daha var vites topuzunun rakamlarını gösteren o metal kısmı senmi taktın orijinalmiydi?

çünkü makyajsızlarda yok diye biliyorum da
  • oricinal
  • Hayırlı satışlar Rizeli. Senin aracının ne kadar temiz olduğunu Megane II bölümünden biliyoruz

bu arada ben sana 5000 YTL nakit vereyim 15000 YTL yide 3 yıl vade yapsak olurmu?
  • hocam 3 yıl çok uzun bir zaman 15000 peşin ver 15000 de 1 yıl vade yapabilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.