Şimdi Ara

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
18
Favori
174.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşim almıştı. alınacak araba değil. kışın içinde donarsınız. araca biraz fazla insan bindi mi ağırlıktan dolayı direksiyon sertleşir (böyle birşey başka hiçbir araçta duymadım). şehirlerarası yola çıktıysan arada bir motoru kapatmadan aracı dinlendirmen gerekir (motoru kapatırsan motor gider, kardeşimin motor bu şekilde öldü). benim şahsi fikrim nostalji filan olsun diye alınıyorsa tosbağa almak çok daha mantıklı (o da mantıksız ya).
  • Maşallah demeyi unutmayın
    Bu mesaja eklenen görseller:

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wetx -- 16 Mayıs 2016; 7:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mesaja eklenen görseller:

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# 126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# 126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wetx -- 16 Mayıs 2016; 7:38:37 >

• Maşallah. Allah nazardan saklasın
    Far çerçevelerini nerden aldınız. Nasîl temin edebiliriz acaba ?

• wetx W kullanıcısına yanıt
    maşallah hocam kazasız belasız surersiniz umarım. toplam ne kadara mal oldu acaba araba ve gerekli işlemler?

• Arabanyn kendisi ve toplanmasy dahil 12.000 TL yi biraz geçti. ilk önce motor elden geçirildi ya? kaçaklary tekleme problemleri vs.. daha sonra kaporta çürükleri giderildi boya ve dö?eme derken en sonda jantlar alyndy ve bu halde :)))
  • oldpoet kullanıcısına yanıt
    üzerinde geldi ama internette mevcuthttp://www.yedekparca.com/66847.html
  • arkadaşlar 2001 yılında satmış olduğumuz 16 KA 1237 plakalı bisimizi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim plakası şimdi nedir bilmiyorum ama rengi beyaz sulu şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eses26Es -- 3 Temmuz 2016; 21:59:06 >
  • Oncelikle selamlar hastası olduğum ve çok almak isteyipte çevredeki etkenler bilen bilmeyen aracı kullanmadan yorum yapanlar yüzünden alamadığim bisi sonunda ne olursa olsun alma kararı aldım. Ve Size bikac soru sormak istiyorum zonguldakta oturuyorum zonguldagin yolları hep engebeli ve dik yokus lar mevcut beni hep almaktan vazgeciren husus buydu yani bu araç dik yokus larda 2 kişi olsak arabada bana sıkıntı çıkartır mi direk bilen kullananlardan yardım istiyorum bide mümkünse çıktığınız o yokuslarn resmini burda paylaşırsanız sevinirim başkalarına da yardımcı olmuş oluruz bide şunu belirteyim araca benzinde binicem tüp takılı olsa bile sokucem bide ikinci sorum yedek parça ile ilgili ustam var çoğu parçayı bulurum zonguldakta ama bulamadiklarim için irtibata gecebilecegim bu işlerle ilgilenen biri varmı şimdiden teşekkürler çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

arkadaşlar 2001 yılında satmış olduğumuz 16 KA 1237 plakalı bisimizi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim plakası şimdi nedir bilmiyorum ama rengi beyaz sulu şimdiden teşekkürler

Deviri sizin üstünüzde kaldıysa plakayı değiştiremezler diye biliyorum ben. Hee çok beğenmiştik tekrar alalım diyorsanız hiç girmeyin o toplara.

Psikolojiye bak ya konu adminiyim insanlara arabayı almayın diyorum

@Ramazan kardeşim, yokuşlarda çekmeme gibi bir durumu olabilir, 1. vitesi çabuk arızalandığı için araç hareket halindeyken 1'e atmamanı öneririm, diyorsan ki 26 beygir araba o yokuşları çıkar(ereğliye gittiğimde otogardan kıyının yukarısındaki bir otele gitmiştik, ölüm gibiydi) 2. vites ile, al. ama çok da yük taşıyamayacağını hatırlatmak isterim

Bir de arkadaşlar, ben çok bakamıyorum konuya ama bir yardımcı olup yazarsanız gelen arkadaşlara sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

arkadaşlar 2001 yılında satmış olduğumuz 16 KA 1237 plakalı bisimizi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim plakası şimdi nedir bilmiyorum ama rengi beyaz sulu şimdiden teşekkürler

Deviri sizin üstünüzde kaldıysa plakayı değiştiremezler diye biliyorum ben. Hee çok beğenmiştik tekrar alalım diyorsanız hiç girmeyin o toplara.

Psikolojiye bak ya konu adminiyim insanlara arabayı almayın diyorum

@Ramazan kardeşim, yokuşlarda çekmeme gibi bir durumu olabilir, 1. vitesi çabuk arızalandığı için araç hareket halindeyken 1'e atmamanı öneririm, diyorsan ki 26 beygir araba o yokuşları çıkar(ereğliye gittiğimde otogardan kıyının yukarısındaki bir otele gitmiştik, ölüm gibiydi) 2. vites ile, al. ama çok da yük taşıyamayacağını hatırlatmak isterim

Bir de arkadaşlar, ben çok bakamıyorum konuya ama bir yardımcı olup yazarsanız gelen arkadaşlara sevinirim.

bizde 2 adet kırmızı ve beyaz bis vardı babam 90 senesinde almış kırmızı olan 3 sene gibi elimizde kaldı ama beyazı tam 11 sene kullandık doğal olarak ustası da olduk bu nedenle korkum yok eğer bulursam alacağım yardımcı olursanız sevinirim
    16 KA 1237

• Arkadaşlar uzun zamandır hayalini kurup kavuşamadığım bisime sonunda kavuştum 😊 91 model toplu bir araba giresunda oturuyoyorum ve buranın yokuşları da bayağı diktir. Dün kuzenimle en dik rampalardan birine sardık ve kesilmeden çıktık gerçekten hayret ettim o kadar beklemiyodum araba da tüp yok hiç takılmamış. Ve 1 günde aşık oldum resmen zaten önceden beri tutkunuydum sahibi olunca daha bi sevdim 😊 tek bir sorunu var sadece karburator hava kaçırıyo conta dan sanırım eski sahibi öyle dedi. O yüzden sıcakken geç çalışıyor. Her türlü öneri ve soruya açığım. Sürekli müsait olamıyorum müsait oldukça takip ederim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# 126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#

• Arkadaşlar merhaba

Fiat bis WhatsApp grubu açmayı düşünüyorum. Parça konusunda ustalık konusunda tecrübe konusunda yardımlaşmalarımız daha hızlı olur. Eğer talep olursa açacağım. Gelmek isteyenler özelden numaralarınızı atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cfrcfkr

Arkadaşlar merhaba

Fiat bis WhatsApp grubu açmayı düşünüyorum. Parça konusunda ustalık konusunda tecrübe konusunda yardımlaşmalarımız daha hızlı olur. Eğer talep olursa açacağım. Gelmek isteyenler özelden numaralarınızı atabilirsiniz.

Hocam valla güzel iş ama kurduysanız toplandıysa göz atmaya gelebilirim sadece :)
  • .:Power:. kullanıcısına yanıt
    Buyrun kapımız açık:)

• Selam ey cemaat nasilsiniz bu ne herkez susmus. Surayi bi canlandiralim. Bende bir bisseverim ama bis almadim . 2001 fiat brava var . almamamin sebebi cok pahaliya satmalari . abi adam arabaya 10.000 istiyor. Evet hayaraniyim ama okadar verilmez .
  • ben de 98 model bmw 520i verip bis alacam takas düşünen olursa bana mesaj atabilir ankaradan
  • Merhaba ben bursadayım çocukluğumdan beri çok severim bisi ve artık almak istiyorum. Kendi garajım olduğundan mekanik ve elektriktende anlarım o yüzden arıza durumunda kaporta hariç tamirciye gitmedim şu ana kadar ki araçlarımda. Bursa civarı kaportası iyi durumda olsun yeter kaça almam gerekir 126 bisi(sulu).
  • arkadaşlar okudugum arastırdıgım kadarıyla sulu motorlara nazaran havalı motorlara daha iyi modifiye edildiğini söyleyenler var doğrumudur ? ...
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.