Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Full kaskosu olmayanlar aman dikkat edin bikaç gündür istanbul anadolu yakasında gecede 30 araç yakıyor ne yediği belirsiz soysuz insanlar...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 28 Aralık 2010; 23:24:01 >
  • bu ne iştir arkadaş! fiesta xp tdci için şubat teslim 34100TL+MTV anlaştık, fiyatı sabitleyeceklerini ve dosya masrafsız krediden yararlanabileceğimi söylediler, ama bugün telefonla arayıp fiyat sabitleme yapacaklarını fakat dosya masrafını ödemem gerektiği söylendi. heralde talep arttıkça adamların malları kıymetleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST@B

bu ne iştir arkadaş! fiesta xp tdci için şubat teslim 34100TL+MTV anlaştık, fiyatı sabitleyeceklerini ve dosya masrafsız krediden yararlanabileceğimi söylediler, ama bugün telefonla arayıp fiyat sabitleme yapacaklarını fakat dosya masrafını ödemem gerektiği söylendi. heralde talep arttıkça adamların malları kıymetleniyor.

benim kredi onaylandı ama aracın seri numarası olmadığından kullanamıyorum krediyi bu aya yetişmez ise bakalım ne olcak 20 ocak teslim 35.000tl 1.4 tit.tdci xp elekt.kırmızı
  • soğuk havalarda ve bu har gidrirken arka cam rezistansının yukarıdan dördüncü olanı şerit halinde çalışmıyor...sizde de öylemi?1.4 tdcı gece gri2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

quote:

bu ne iştir arkadaş! fiesta xp tdci için şubat teslim 34100TL+MTV anlaştık, fiyatı sabitleyeceklerini ve dosya masrafsız krediden yararlanabileceğimi söylediler, ama bugün telefonla arayıp fiyat sabitleme yapacaklarını fakat dosya masrafını ödemem gerektiği söylendi. heralde talep arttıkça adamların malları kıymetleniyor.

benim kredi onaylandı ama aracın seri numarası olmadığından kullanamıyorum krediyi bu aya yetişmez ise bakalım ne olcak 20 ocak teslim 35.000tl 1.4 tit.tdci xp elekt.kırmızı

Hocam krediyi fordfinans aracılığı ile aldıysanız banka seri, mot, şasi istemiyor. Bayi talebi şube iletiyor ve kredi başvurusu ardından k.nin onaylanması ve bayiye paranın aktarılması şeklinde işlem tamamlanıyor. Kendimden biliyorum hatta (ykb-koç bank) banka ile görüştüm ffinans aracılığı ile alınan araçlarda araç teslim edilene kadar bu bilgilere ihtiyaç duymuyoruz dendi...Araç bilgileri sonradan dosyaya konabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkotikim

soğuk havalarda ve bu har gidrirken arka cam rezistansının yukarıdan dördüncü olanı şerit halinde çalışmıyor...sizde de öylemi?1.4 tdcı gece gri2011

bu sizin aracınızdaki bir sorun gidin garantiden değiştirin yada temassızlık gibi birşey varsa termal boyalarla düzeltiyorlar...
  • kafama bişey takıldı ustatlar yeni fiestaların çakmak çıkışı kontağamı baglı benim eski 2006 fiestamda direk bağlıydı ve problem yaşıyordum malesef...
  • Pek foruma yazmasam da hemen hemen tüm sayfaların %90 'ını okumuş ve neredeyse hergün yeni bir şeyler yazılmış mı diye bakıp günlük tapik eden birisi olarak forumda ne zaman bir kaza haberini okusam hissediyordum yaşadıklarınızı. Keşke hep hissetmekle kalsaydım :) Bugün kaza yapınca hissetmekle kalmadım, yaşadım. Evlat acısı gibi :) Heleki arabayı alalı daha 1 ay olmuşken. Park halindeyken hatalı bir şekilde yola girince ( dikizlerden bakınca yol temiz görünüyordu) bir kamyonet sol çamurluğuma taktı. Sol dikiz aynamda çizikler oluştu. Sol ön çamurluk gitti birde çamurlukla bağlantılı kısımdan tamponu söktü. Aslında tampon şeklen sağlam ama sanırım bağlantı yerlerinden koptuğu için bu üç parça değiştirilir. Yarın expertiz bakacak. Bakalım ne zaman arabayı teslim alabileceğim. Satışta ( ki 5 yıldan önce satmayı düşünmüyorum) çok fiyat düşermi diye sordum ustaya, yok dedi bunlar önemli parçalar değil ki o kadar düşsün. Sıradan dedi ama tabi gerçek piyasada ne olur durum bilmiyorum. Neyseki kimsenin burnu bile kanamadı. Kazasız sürüşler dileğiyle...
  • quote:

kafama bişey takıldı ustatlar yeni fiestaların çakmak çıkışı kontağamı baglı benim eski 2006 fiestamda direk bağlıydı ve problem yaşıyordum malesef...

Kontağa bağlı değil,ben birkaç kez araç çalışmaz vaziyette iken kısa süreli telefonumu şarj etmiştim.Elektrik geliyorsa,çakmağı kullanmak için bastığımızda da çalışır heralde:) Sigara içmediğim için çakmağı da o amaçla hiç kullanmadım,çakmaklık benim için sadece şarja yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulucinarmurat

Pek foruma yazmasam da hemen hemen tüm sayfaların %90 'ını okumuş ve neredeyse hergün yeni bir şeyler yazılmış mı diye bakıp günlük tapik eden birisi olarak forumda ne zaman bir kaza haberini okusam hissediyordum yaşadıklarınızı. Keşke hep hissetmekle kalsaydım :) Bugün kaza yapınca hissetmekle kalmadım, yaşadım. Evlat acısı gibi :) Heleki arabayı alalı daha 1 ay olmuşken. Park halindeyken hatalı bir şekilde yola girince ( dikizlerden bakınca yol temiz görünüyordu) bir kamyonet sol çamurluğuma taktı. Sol dikiz aynamda çizikler oluştu. Sol ön çamurluk gitti birde çamurlukla bağlantılı kısımdan tamponu söktü. Aslında tampon şeklen sağlam ama sanırım bağlantı yerlerinden koptuğu için bu üç parça değiştirilir. Yarın expertiz bakacak. Bakalım ne zaman arabayı teslim alabileceğim. Satışta ( ki 5 yıldan önce satmayı düşünmüyorum) çok fiyat düşermi diye sordum ustaya, yok dedi bunlar önemli parçalar değil ki o kadar düşsün. Sıradan dedi ama tabi gerçek piyasada ne olur durum bilmiyorum. Neyseki kimsenin burnu bile kanamadı. Kazasız sürüşler dileğiyle...

Geçmiş olsun.. bir an dikkatsizlikle herşey olabiliyor.. önemli olan can sağlığı..
    tekrardan büyük geçmiş olsun herkeze kazasız belasız cezasız sürüşler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzodia

quote:

kafama bişey takıldı ustatlar yeni fiestaların çakmak çıkışı kontağamı baglı benim eski 2006 fiestamda direk bağlıydı ve problem yaşıyordum malesef...

Kontağa bağlı değil,ben birkaç kez araç çalışmaz vaziyette iken kısa süreli telefonumu şarj etmiştim.Elektrik geliyorsa,çakmağı kullanmak için bastığımızda da çalışır heralde:) Sigara içmediğim için çakmağı da o amaçla hiç kullanmadım,çakmaklık benim için sadece şarja yarıyor.

bende sadece şarz amaçlı kullanıyorum sürekli navigasyon şarzda duruyor çıkar tak sürekli sorun oluyor anladığım kadarıyla devam edicek bu sorun :((
  • quote:

Pek foruma yazmasam da hemen hemen tüm sayfaların %90 'ını okumuş ve neredeyse hergün yeni bir şeyler yazılmış mı diye bakıp günlük tapik eden birisi olarak forumda ne zaman bir kaza haberini okusam hissediyordum yaşadıklarınızı. Keşke hep hissetmekle kalsaydım :) Bugün kaza yapınca hissetmekle kalmadım, yaşadım. Evlat acısı gibi :) Heleki arabayı alalı daha 1 ay olmuşken. Park halindeyken hatalı bir şekilde yola girince ( dikizlerden bakınca yol temiz görünüyordu) bir kamyonet sol çamurluğuma taktı. Sol dikiz aynamda çizikler oluştu. Sol ön çamurluk gitti birde çamurlukla bağlantılı kısımdan tamponu söktü. Aslında tampon şeklen sağlam ama sanırım bağlantı yerlerinden koptuğu için bu üç parça değiştirilir. Yarın expertiz bakacak. Bakalım ne zaman arabayı teslim alabileceğim. Satışta ( ki 5 yıldan önce satmayı düşünmüyorum) çok fiyat düşermi diye sordum ustaya, yok dedi bunlar önemli parçalar değil ki o kadar düşsün. Sıradan dedi ama tabi gerçek piyasada ne olur durum bilmiyorum. Neyseki kimsenin burnu bile kanamadı. Kazasız sürüşler dileğiyle...

arkadasım çok çok geçmiş olsun yüce mevlam büyügünden korusun kaza bela vermesin...
  • quote:

geçmiş olsun,
    araç satış konusunda tampon ve dikiz aynası önemli değil, fakat çamurluk metal olduğu için ondaki boya dikkati çeker boya ölçüm cihazıyla,
    galerilere yada kasko kaydına bakıp alacaklarsa değişen parçalar da gözükür ama kullanıcıya satarsanız pek onlar incelenmez boya kalınlığına anca bakarlar...
    tekrar geçmiş olsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias
    radyo olayını bende bilmiyorum.

ama bugun araca bişey oldu.
    motor kısmından bir ses geliyor. tak diye. 20 - 25 saniyede bir tekrarlıyor bunu. iyice dinledim ses sol tarafarda bulunan kayışların oradan geliyor. motor suyuna yakın olan tarafdan. sizce sorun ne olabilir ve başıma büyük olay açarmı. yarın servise gideceğim göstereceğimde birde sizin fikirlerinizi alayım dedim.

motor kulağı denen plastik parça kopmuş olabilir kanımca servis sonrası bilgileri paylaş geçmiş olsun şimdiden
    Bu arada benim nazarım değmedi ben maşallah demiştim oysa ki...
    :)

inşallah öyle ufak bir parçadır.
    ben kayıştan şüphe ediyorum. ama kayışa bakıyorum herhangi bir anormallikte yok. düzgün stabile şekilde dönüyor. bakalım yarın serviste ne diyecekler. serviste yapılan işlemleri yazarım

senin canın sağolsun istersen maşallah deme sadece ufak bir sorun olsun yeter yoksa benden çekeceğin var

dostum gittin mi servise sesin çıkmaz oldu bugün sorun büyük sanırım...
  • 1.4 tdci için chip yaptıran varmı? varsa ne gibi değişiklikler oluyor? birde bu euro4 euro5 motor kafamı karıştırdı. 1.4 tdci lerin sonu yaklaştı gibi.
  • quote:

büyük geçmiş olsun. allah yaralanmalı, ölümlü kazalar vermesin. sanırım tek sorun çamurluğun değişmesi olur ama ondada fazla fiyat düşüsü olmasını beklemiyorum. galericiler 3 üstü değişen parçalardan düşük fiyat söylüyor.

@sarsici
    dostum filme dalmışım.

evet gittim. hiç bir sıkıntısı yokmuş. sesi klima motoru yapıyormuş. klimayı acınca duyuldu ses. usta o ses normal bunun çalışma sekli böyle dedi. sesi yapan yeride gösterdi. klima motoru 25 saniyede bir vakum yapıyor o yüzden ses cıkıyor.
    bu arada usta kışın otomatik klimayı kullanmayın. 15 gunde bir acın yağlansın dedi.

açıkcası hiçbirşey yok.
    hadi yırttın. gene iyisin
  • hay allah desene sabah beri yazmanı bekliyorum iyi hadi gözün aydın sıkıntı yok :)
  • quote:

1.4 tdci için chip yaptıran varmı? varsa ne gibi değişiklikler oluyor? birde bu euro4 euro5 motor kafamı karıştırdı. 1.4 tdci lerin sonu yaklaştı gibi.

1.4 tdci motorların ömürleri kolay kolay bitmez dostum merak etme wv grubu hitler motorunu bile yıllarca sattı tüm dünyada
  • quote:

hay allah desene sabah beri yazmanı bekliyorum iyi hadi gözün aydın sıkıntı yok :)

sağol. sağol. usta bişey yok deyince bir sevinç kapladı zaten o sevinçle nasıl eve geldim bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.