Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (886. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaww zaten full'düm bugun gelemezdim breh breh breh....

Ama bidahakine bekliyorum haberinizi ....
  • dizel ve benzinlinin yakıt, performans değerleri nelerdir? benzinli cebimizi çok üzer mi? dizelde hızlanma isteksiz oluşundan canımızı sıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST@B

dizel ve benzinlinin yakıt, performans değerleri nelerdir? benzinli cebimizi çok üzer mi? dizelde hızlanma isteksiz oluşundan canımızı sıkar mı?

Dizel al kafan da cebinde rahat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35AE9651

quote:

dizel ve benzinlinin yakıt, performans değerleri nelerdir? benzinli cebimizi çok üzer mi? dizelde hızlanma isteksiz oluşundan canımızı sıkar mı?

Dizel al kafan da cebinde rahat etsin.

Tereddüt bile etme dizel al derim... (benzin istasyonunu unut) :)) gücüde oldukça iyi 2005'den beri dizel fiesta kullanıyorum çok çok memnunum önceki aracım golf wr6 dı 240 hp onla kıyas olmaz ama genede mükemmel bence...
  • peki bu euro4 euro5 durumu ne olacak? 1.4 dizel euro4 yeni kararla artık euro5 uyumlu motorlar üretilecek. ilerisi için bu motor sıkıntı olmaz mı? satış konusunda falan.
  • cjr nolmuş öyle ya.
    arkadaşım aracı kaça satıyon hemen alayım. istersen kafa kafa değişeşim :P
    şaka bir yana çok güzel olmuş.

kum griye ne gibi değişiklikler yapabiliriz arkadaşlar fikirlerinizi alalım bakalım
  • burada dahttp://www.netcarshow.com/ford/2011-fiesta/800x600/wallpaper_01.htm makyajlanmış fiesta fotoğrafları var. şimdiki kasa ve motorun fiyatı daha da düşer gibi
  • quote:

burada dahttp://www.netcarshow.com/ford/2011-fiesta/800x600/wallpaper_01.htm makyajlanmış fiesta fotoğrafları var. şimdiki kasa ve motorun fiyatı daha da düşer gibi

sen bekle arkadaşım düşer.

Herşeyin fiyatı zamanla düşer....
  • quote:

burada dahttp://www.netcarshow.com/ford/2011-fiesta/800x600/wallpaper_01.htm makyajlanmış fiesta fotoğrafları var. şimdiki kasa ve motorun fiyatı daha da düşer gibi

dostum seni bilmem ama bence şimdikilerin ön tarafı daha etkileyici emin ol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

cjr nolmuş öyle ya.

kum griye ne gibi değişiklikler yapabiliriz arkadaşlar fikirlerinizi alalım bakalım

ben bundan sonra Cjr ye danışmadan araca xenon takmam !

Zevkine güvenmemek aptallık olur.
  • quote:

cjr nolmuş öyle ya.

sakası bıle kotu tesekkurler.

bu arada kum grıyı bugun canlı gorme sansımız oldu. cok ıyı bır renk super secım. kazasız belasız kullanman dılegıyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35JR1912

quote:

cjr nolmuş öyle ya.

sakası bıle kotu tesekkurler.

bu arada kum grıyı bugun canlı gorme sansımız oldu. cok ıyı bır renk super secım. kazasız belasız kullanman dılegıyle...

bende teşekkür ederim. aracın rengini annem seçti.
    benim gönlüm kırmızıdan yanaydı. teredütlü bir şekilde seçtim ama rengi canlı gördüğümde aşık oldum
    düzgün bir işde çalışayım bende birşeyler yapmayı düşünüyorum. eğer forumda takılmaya devam edersen senin görüşlerini almak isterim
  • quote:

motorda şimdilik değişiklik yok, 2015'e kadar geçiş süresi var çünkü. resimdeki kasa da avrupa kasa olmayacak, amerikan kasası o
  • CJR aracı süper yapmışın. maşallah. allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badbora

quote:

motorda şimdilik değişiklik yok, 2015'e kadar geçiş süresi var çünkü. resimdeki kasa da avrupa kasa olmayacak, amerikan kasası o

Aynen öyle, zaten abd de voice kontrol de dahil olmak üzre kabin içi bize gelenlerden çok çok farklı.
    Ama helal olsun adamlar kendi üretimleri olduğundan ülke pazarlarına araçları daha donanımlı sunuyorlar...
    bizde olsa bize araçları donanımsız, çığlak dışarıya ise full yollarlar...
    bi video izledim fiesta sedan modeli banda konmuş ancak sanırım ülkemize uğramaz fiesta sedanı..
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi küçük bir kaza yapmıştık ve akabinde arka tampon ve sol çamurluk ford serviste komple boyanmıştı!

Şimdi bu konuyla ilgili boya farkı olup olmadığı kafama takıldı ben bunu nasıl anlayabilirim? Aracın neresinden bakmak lazım bunu anlayabilmek için.?
    Bunu neden soruyorum sanki işçilikleri profesyonel gelmedi bana çalışanlara baktım 20 25 yaşları arasında yani tecrübe yok gibbi...

İkincisi aracımda tampon ve kaportada ufak çizikler mevcut bu çizikleri sizce anlaşmalı özel servise götürüp mü kapattırayım yoksa auto king e götürüp mü yaptırayım? Bunu sormamdaki amaç sanayide boya ustası çok daha deneyimli oluyor yalnız forumda yazılanlardan ve böyle kurumsallaşan merkezlerde auto king gibi tecrübesiz elemanlar çalıştırılıyor gibime geliyor bana siz ne dersiniz oto boya ustasımı sanayide yoksa auto king mi?

Birde enteresan dır internetten sigortanın servise yaptığı ödemeye baktım 1039 tl idi sizce bu kadar paraya hem çamurluk boyası hem arka tampon boyası hemde orjinal tampon çıkar mı? Ben tampon fiyatına internetten bakıyorum 600 tl diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgarallenpoe -- 23 Aralık 2010; 15:47:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgarallenpoe

Arkadaşlar bildiğiniz gibi küçük bir kaza yapmıştık ve akabinde arka tampon ve sol çamurluk ford serviste komple boyanmıştı!

Şimdi bu konuyla ilgili boya farkı olup olmadığı kafama takıldı ben bunu nasıl anlayabilirim? Aracın neresinden bakmak lazım bunu anlayabilmek için.?
    Bunu neden soruyorum sanki işçilikleri profesyonel gelmedi bana çalışanlara baktım 20 25 yaşları arasında yani tecrübe yok gibbi...

İkincisi aracımda tampon ve kaportada ufak çizikler mevcut bu çizikleri sizce anlaşmalı özel servise götürüp mü kapattırayım yoksa auto king e götürüp mü yaptırayım? Bunu sormamdaki amaç sanayide boya ustası çok daha deneyimli oluyor yalnız forumda yazılanlardan ve böyle kurumsallaşan merkezlerde auto king gibi tecrübesiz elemanlar çalıştırılıyor gibime geliyor bana siz ne dersiniz oto boya ustasımı sanayide yoksa auto king mi?

Birde enteresan dır internetten sigortanın servise yaptığı ödemeye baktım 1039 tl idi sizce bu kadar paraya hem çamurluk boyası hem arka tampon boyası hemde orjinal tampon çıkar mı? Ben tampon fiyatına internetten bakıyorum 600 tl diyor...

boya ıscılıgı cok pahalı o yuzden o sekılde cıkıyor fıyat.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgarallenpoe

Arkadaşlar bildiğiniz gibi küçük bir kaza yapmıştık ve akabinde arka tampon ve sol çamurluk ford serviste komple boyanmıştı!

selamlar, yapacağın şey basit bence... bir Spektrofotometrik Renk Uyumluluk Makinesi bul (tahminimce autoking'de vardır) ve eski boya ile yeni boyanın renklerini ölçtür. ayrıca boyua kalınlığını da ölçtürebilirsin.

ufak çizikler için ise, bence kesinlikle autoking derim. adamlar gayet iyi çalışıyor (kayınpederin aracı götürmüştüm) ama randevu konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin. 1 ay sonrasına veriyorlar(dı)
  • A.S.D sorunum var o yüzden KIŞ LATİĞİ alacağım ama markaya karar veremedim.

ø Pirelli ?
    ø Goodyear ?
    ø Bridgestone ?
    ø Yeri malı Lassa ?
    ø Veya sizin tavsiyeniz?

* A.S.D= 175 taban genişliği yüzünden düşük yol tutuş , tereddüt eden ABS, olmayan ESP. yani kısaca A..S..D...........
  • istanbullu arkadaşlar sizin araçlarınız ortalama yakıtta ne göseteriyor söyleyebilirmisiniz.? benim tdci 6 - 7 lt arası gösteriyor 100km de bu çok fazla acaba benim araçtamı bi sorun var
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.