Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (868. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Sayın Otoriteler birazda KOLTUK KILIFLARI hakkında yorum alabilirmiyim sizlerden?

Benimkiler açık renkli şu yağmurlu-karlı günlerde ıslak ıslak binmeye gelmiyor ve yıkamacıya her gittiğimde koltuklardaki lekeleri de temizlettirmekten gına geldi adam beni görünce avuçlarını okşuyo 10 tl iç dış + 10 tl leke giderme. Abartısız neredeyse her sefer!! Birkaç tane denedim ama istediğim şekilde uymadı birazda bayağı durdu açıkcası. Önceki araçlarıma (93 ve 99 Civic) kendim yaptırmıştım bursa da hatta üzerlerine civic logosu bile yazdırmıştım dikişle. Yaza kadar idare edip bursa da tekrar mı yaptırsam diyorum (ki öyle olacak)
  • @egzodia
    yeterince açıklayıcı oldu. sağol.

@35JR1912
    hayrlı olsun. güle güle kullan.
    kıskandım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal_34
    Geldi bi sarı sarı sisleri dolaşan İst. için gerek yok babalar gibi uzunlarım var dağı taşı aydınlatıyorum

organizatör gelmiş
    uzunlara 100w narva bağlarım, çamlıcadan açar 4.leventi aydınlatırım hem de sapsarı

istanbul buluşması tekrarlasak bu aralar?
  • Şerif kardeşim iyi geceler öncelikle araçlarımız haliyle jantlarımız yeni. Jantçılar alıp üzerşne para alıp istediğin jantı getirebilir. Bence bu yönde çalışmaları sürdür.

Kasko - Bakım - Vergi

3'ü birarada.

kasko bakım vergi + trafik :) emre seni bilmem kaskoyu trafiği hallettim bakımı da 15000 km e 680 km kaldı onu da ocakta vergiyle beraber halledeceğim hepsinin bir araya gelmesi fena ama kurtaracak gibiyiz.

ilgilenenlere duyurulur.ilk kaskom axa oyaktan dı.nefret ettim son 6 aydır axa dan kurtuluş için yaşadım ve 7 aydır küçük çizik ve göçüklerle dolaştım.axa oyağın autokingle anlaşması yok bilmeyenlere duyurulur,hele de izmir de iseniz hepten yandınız bir iki yer öneriyorlar onlar da daha telefondA nefret ettirip şu olmuyor bunu yapamıyoruz diyip sallıyorlar.nihayetinde yapı kredi sigortadan 575 tl +8taksitle kaskoyu bitirdim.1000 tl bagaj teminatı (cep tlf gözlük çanta vs.)dahil.autoking beni bekle geliyorum :)

bu arada verilen fiyatlar (araç 1 yaşında)

yapı kredi :575 tl
    anadolu sigorta :780 tl (kuşmu konduruyor anlamadım)
    grupama : 680 tl
    güneş sigorta :630 tl
    axa oyak :620 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uxl2 -- 14 Aralık 2010; 23:04:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35JR1912

quote:

Orijinalden alıntı: edgarallenpoe

10 numara olmuş aklına sağlık...

yorumlarınız ıcın cok tesekkurler

Hayırlısı olsun kardeşime.
  • cjr ye herşey yakışır :) hayrılısı,yapacağız dedik yaptık demen gerekir cenk.
  • Orijinalden alıntı: uxl2

Şerif kardeşim iyi geceler öncelikle araçlarımız haliyle jantlarımız yeni. Jantçılar alıp üzerşne para alıp istediğin jantı getirebilir. Bence bu yönde çalışmaları sürdür.

Kasko - Bakım - Vergi

3'ü birarada.

kasko bakım vergi + trafik :) emre seni bilmem kaskoyu trafiği hallettim bakımı da 15000 km e 680 km kaldı onu da ocakta vergiyle beraber halledeceğim hepsinin bir araya gelmesi fena ama kurtaracak gibiyiz.

ilgilenenlere duyurulur.ilk kaskom axa oyaktan dı.nefret ettim son 6 aydır axa dan kurtuluş için yaşadım ve 7 aydır küçük çizik ve göçüklerle dolaştım.axa oyağın autokingle anlaşması yok bilmeyenlere duyurulur,hele de izmir de iseniz hepten yandınız bir iki yer öneriyorlar onlar da daha telefondA nefret ettirip şu olmuyor bunu yapamıyoruz diyip sallıyorlar.nihayetinde yapı kredi sigortadan 575 tl +8taksitle kaskoyu bitirdim.1000 tl bagaj teminatı (cep tlf gözlük çanta vs.)dahil.autoking beni bekle geliyorum :)

bu arada verilen fiyatlar (araç 1 yaşında)

yapı kredi :575 tl
    anadolu sigorta :780 tl (kuşmu konduruyor anlamadım)
    grupama : 680 tl
    güneş sigorta :630 tl
    axa oyak :620 tl

Abi ben trafiği heoten unutmusum. Otokoçta tanıdık var ben oraya göturucem km den degil yıldan giricem ben o yuzden ocak ayında (sıyırıcam ) gidip yaptıracağım.
    Bakalım tanıdık olayı kaça gelicek birde serkanında benımle aynı zamanda doluyor serkanda gelecektı 2009 -2010 benzın - dizel guncel bakım tutarlarını paylaşıcam ocakta. kaskoyu tümden merak ediyorum. Bakalım ne olacak eleman aramadı ? sanki 5 yıllık yaptırdım. Insan arar bı kardesım soyle soyle fıyatlarım diye ben mı arıycam kardesmı bıtıyor kaçtan yaparsın dıye ben bısı anlamadım bu işten. Bu arada Trafık ne kadar dı ?
  • Haydaaa Cenk te olsa olurmuş...

Bu konudaki kullanıcılar: 35AE9651(35), ekksl6, ForZ4 ( 35 ), .:GoRaN:., FİESTA48, srfdrd3555( 35 ) , egzodia, Quadriceps, uxl2(35)
    9 kayıtlı üye, 8 misafir

Team 35
  • Emrecim,otokoçtaki tanıdığın hangi departmanda ve yakınlık derecen nedir? Yakın zamanda gitmem gerekiyor,servis için önceden randevu almama gerek var mı ? Patlak tweeter,direksiyondan ve arka kapıdaki kabinden gelen ses için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35AE9651

arkadaşlar çok fazla paylaşmıyorum ancak hep ben paylaşıyorum...!

Güzel müzik paylaşacak olan arkadaşları bekliyorum. Kendine saklayanları kınıyorum...

Ben 2 tane daha paylaşıyorum.

enstrümantal - parça 1:30 dan sonra fena..!
    Arif N. Teşekkürler parça için. --- marcus_schossow-chase_my_rabbit ---
    2010 1.4Tdci aytozu gri için tavsiye edilen Tiz-2 , Bas-4 , Vol.20 :D

http://www.2shared.com/audio/FUj8dsUG/209-marcus_schossow-chase_my_r.html

Bunu duydum bayıldım. Daha fena..!
    Noname ismini bulacak ve paylaşacak olan arkadaşa sonsuz teşekkürler.
    2010 1.4Tdci aytozu gri için tavsiye edilen Tiz-2 , Bas-3 , Vol.19 :D

http://www.2shared.com/audio/AdODPPgA/35AE9651.html

Ses çıkmadı kimseden kaynadı mı ? İşe giderken ne dinliyorsunuz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForZ4

Emrecim,otokoçtaki tanıdığın hangi departmanda ve yakınlık derecen nedir? Yakın zamanda gitmem gerekiyor,servis için önceden randevu almama gerek var mı ? Patlak tweeter,direksiyondan ve arka kapıdaki kabinden gelen ses için.

Hoşgeldin , iş yerinde tanıştım Buzdolabı sattım kendısıne ne iş yaparsın fılan derken klym deparmanında garantıden ürünlerin değişimi için yetki sahibi

Ben habersiz gidiyorum. Yani randevu almadan . Seni nasıl yaparız araca bakan Özgür var , yani Tanıdıgım kısı vasıtasıyla tanıstım bende Orada ustalıgına guvendıgı birisi zaten genç Özgur de, ben ona bırakıyorum tam ne zaman gideceksin. ?
    Özgur 'un tlfnunu verebilrim Teknosadan emre deyince hatırlaya bilir.

Olmadı yarın ben göruseyım randevuya gerek olur mu ögreneyım bu arada sen benım kuzenım oluyorsun. Dayımın oğlusun .
  • Kuzen ne zaman gideceksin ?
    Tlfndan dön bana gun içerisinde msj atmandaha kabul olmadı mekanıma beklerım e Hatay Teknosadayım ? Gelecektin sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35AE9651

quote:

Emrecim,otokoçtaki tanıdığın hangi departmanda ve yakınlık derecen nedir? Yakın zamanda gitmem gerekiyor,servis için önceden randevu almama gerek var mı ? Patlak tweeter,direksiyondan ve arka kapıdaki kabinden gelen ses için.

Hoşgeldin , iş yerinde tanıştım Buzdolabı sattım kendısıne ne iş yaparsın fılan derken klym deparmanında garantıden ürünlerin değişimi için yetki sahibi

Ben habersiz gidiyorum. Yani randevu almadan . Seni nasıl yaparız araca bakan Özgür var , yani Tanıdıgım kısı vasıtasıyla tanıstım bende Orada ustalıgına guvendıgı birisi zaten genç Özgur de, ben ona bırakıyorum tam ne zaman gideceksin. ?
    Özgur 'un tlfnunu verebilrim Teknosadan emre deyince hatırlaya bilir.

Olmadı yarın ben göruseyım randevuya gerek olur mu ögreneyım bu arada sen benım kuzenım oluyorsun. Dayımın oğlusun .

Tamam kuzen Beni sıkıntılar bastı bu seslerden acil kurtulmam gerek ama en erken hafta sonu gidebilirim.Umarım kullanıcı hatası gibi ipe sapa gelmez bir yanıt vermezler, renkli hayatıma dahada renk katmazlar
  • Nasıl sizce???

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar-----
  • 2

• 3

• quote:

Orijinalden alıntı: srfdrd3555

2

2
  • quote:

quote:

2

2

Peki umut o jant sence beyaz olsa nasıl olur???
    Bende sıkıldıkça arabayla uğraşıyorum işte:)
    Gönül birçok şeyi yapmak istiyor ama, şu sıralar zor işte.
  • quote:

quote:

quote:

2

2

Peki umut o jant sence beyaz olsa nasıl olur???
    Bende sıkıldıkça arabayla uğraşıyorum işte:)
    Gönül birçok şeyi yapmak istiyor ama, şu sıralar zor işte.

Beyazda güzel duruyor fakat,çitaların renginde krom ve parlak bir jant daha uyumlu olur gibi geldi bana.Mesala vizyon maviye beyaz çok yakışmış,renk konusunda ben biraz gelenekselciyim sanırım, siyah beyazla pek kontrast durmamış bu örnekte.Ama tabi zevk meselesi FF ne olsa yakışır

• ''11'MYFİESTA BEYAZ''

TESLİM ALDIM ARKADAŞLAR...
    SÜPER ÖTESİ MÜKEMMEL OLAĞANÜSTÜ DEHŞET...:D
    Yeterince açıklayıcı olmuştur inşallah..
    DARISI YENİ ALAN ARKADAŞLARA....
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.