Şimdi Ara

##Saraydaki Mücevher## // TRT 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saraydaki Mücevher adlı diziyi izleyenleriniz var mı ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meogk -- 27 Haziran 2008; 19:05:26 >

• Arada TV'de rast geliyorum , hiç ilgimi çekmedi.

• Ben izliyorum ve alternatif tıp hakkında bir çok bilgi öğreniyorum.İzlemenizi tavsiye ederim.
  • Bir Kore dizisi gerçek yaşamdan alınmıştır bu dizi ; yıllaaaaaar önce...Şimdi bu yayına geçirilmiş , başından geçenler felan...Çok sürükleyici bir dizi ; özellikle gerçek olduğunu bilince insanın tüyleri yeri geldiğinde diken diken oluyor (:...Kesinlikle izlemelisiniz...

Lee Young Ae

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meogk -- 27 Haziran 2008; 19:52:33 >
  • Bu arada izlemek isteyenler için ;
    Kanal : TRT 1
    Dizinin Başlangıcı : 18:10
    Dizinin Çıktığı Günler ; HAFTA İÇİ
  • Çok güzel bir dizi.ben internetten indirip izliyorum.ayrıca dublaj çok güzel yakışmış
  • ben de izliyorum Kore yapımlarına olan merakımı bilen bir arkadaşım haber verdi bu diziyi bana ilk başta biraz salakça geldi ama bir iki bölüm izledikten sonra hoşuma gitmeye başladı baya, güzel dizi severek izliyorum Jeong-ho Min çok tatlı bu arada ya

adamın dizideki hali çok farklı normal halinden, resimlerini görünce şaşırmıştım baya

dizideki hali daha hoş

not:dizinin bitmesine 10 bölüm falan kaldı galiba, alışmıştım baya diziye :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fr@gile -- 28 Haziran 2008; 12:58:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ..Oğuz

Bir Kore dizisi gerçek yaşamdan alınmıştır bu dizi ; yıllaaaaaar önce...Şimdi bu yayına geçirilmiş , başından geçenler felan...Çok sürükleyici bir dizi ; özellikle gerçek olduğunu bilince insanın tüyleri yeri geldiğinde diken diken oluyor (:...Kesinlikle izlemelisiniz...

Lee Young Ae

Yaşamdan alındığını bilmiyordum..Rast geldikçe izliyorum.Güzel dizi.
  • Bugün Saraydaki Mücevher Saat 18:10'da TRT1'de kaçırmayın derim.
  • Fanatik izleyicilerinden biriyim üzerine başka dizi tanımam..hayatımda izledigim izleyebilecegim en guzel en kaliteli dizidir

beni en cok etkileyen inancın, sevginin, dürüstlüğün, azmin, başarının, masumiyetin bu denli guzel anlatılması..ve bir de o muhtesem kore kültürü saygılarıyla kıyafetleriyle kısacası herseyiyle mukemmel bir iz bıraktırıyor insana..

lee young ae ve jin hee ji gelince hayranları olmamak içten değil bakışlarıyla oyunculugun kitabını yazmış insanlar bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Birce

Fanatik izleyicilerinden biriyim üzerine başka dizi tanımam..hayatımda izledigim izleyebilecegim en guzel en kaliteli dizidir

beni en cok etkileyen inancın, sevginin, dürüstlüğün, azmin, başarının, masumiyetin bu denli guzel anlatılması..ve bir de o muhtesem kore kültürü saygılarıyla kıyafetleriyle kısacası herseyiyle mukemmel bir iz bıraktırıyor insana..

lee young ae ve jin hee ji gelince hayranları olmamak içten değil bakışlarıyla oyunculugun kitabını yazmış insanlar bunlar

Bir kaç kez rast gelmiştim diziye tam bir karın ağrısı böyle dizileri yayınlamamaları gerek.

• Çok rastaldım ama hiç izlemedim dublajı çok berbat.Azerbaycan tvdeki dublaj ekini yapmış dublajı sanırım(senkronizasyon açısından)
  • denizler imparatoru cok güzel bir diziydi ama trt bu diziyi yayınkayaak s*cmış durumda
  • Bu diziyi ilk bakısta beğenmemek gercekten cok normal cunku alışageldiğimiz dizilerden gerek içeriğiyle gerekse goruntusuyle olsun cok ama cok farklı..

ozellikle amerikan yapımlarından bir hayli sıkılmıs olanların tercih edebilecegi bir numaralı dizi oldugunu dusunuyorum

dublaj konusunda ise sunu soyleyeyim bence trt bunun hakkını en guzel sekilde vermis bundan daha iyisi olamazdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.