Şimdi Ara

25 MB/Sec ile dosya indiriyor..Bu Normal Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4Mb hızım var..Lost dizisini indiriyorum indirdiğim share sitesinde 350mb lık dosya %50 ye kadar (yani 175mb a kadar) 200kb/sec ile iniyo..ondan sonra indirme hızı birden 25 mb a çıkıo ve geriye kalan %50 yi (175mbı) yaklaşık 10 sn de indirio..capsını da aldım..bunun nedeni ne olabilir?

25 MB/Sec ile dosya indiriyor..Bu Normal Mi?

• Bağlantı kesildi falan yazıyor, bekleme yaptığı için o hızlara çıkmış gibi göstemiş olabilir idm
  • İndirdiğiniz film muhtemelen çalışmayacaktır. Bu hata genelde dosyada bozukluk var ise oluşur.
  • eğer 25 mb ile indirseydi 41 saniye değil 4,1 Saniyede biterdi kalan kısımlar. İnternet Download Manager üşütmüş biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: webkurdu47

Arkadaşlar 4Mb hızım var..Lost dizisini indiriyorum indirdiğim share sitesinde 350mb lık dosya %50 ye kadar (yani 175mb a kadar) 200kb/sec ile iniyo..ondan sonra indirme hızı birden 25 mb a çıkıo ve geriye kalan %50 yi (175mbı) yaklaşık 10 sn de indirio..capsını da aldım..bunun nedeni ne olabilir?

%50 de aslında dosyanın inmesi bitmiş oluyor kalan kısım ise temp klasöründen istediğin yere kopyalarken geçen zaman olsa gerek. Tabi kopyalamayı da indirme olarak görüyo heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::cc::

quote:

Arkadaşlar 4Mb hızım var..Lost dizisini indiriyorum indirdiğim share sitesinde 350mb lık dosya %50 ye kadar (yani 175mb a kadar) 200kb/sec ile iniyo..ondan sonra indirme hızı birden 25 mb a çıkıo ve geriye kalan %50 yi (175mbı) yaklaşık 10 sn de indirio..capsını da aldım..bunun nedeni ne olabilir?

%50 de aslında dosyanın inmesi bitmiş oluyor kalan kısım ise temp klasöründen istediğin yere kopyalarken geçen zaman olsa gerek. Tabi kopyalamayı da indirme olarak görüyo heralde

Yok baba ben yanlış hatırlamıyorsam indirme işlemini bitirdikten sonra birleştirme ve kopyalama işlemini yapıyor.

• benim bildiğim de birleştirme ve kopyalama işlemi dosya bittikten sonra oluyo..350 mbın 175 mbı indikten sonra öyle yapmaya başlıo..ve şuana kadar LOST un 3 sezonunu indirdim ve en ufak bi sorun yok dosyalarda..

EDİT: Bu arada istiyosanız size de pm den link veriim siz de deneyin sizde de öyle oluo mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webkurdu47 -- 22 Haziran 2008; 17:54:22 >
  • Açıldı mı peki dizi ? dosyada sorun varmıymış ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

Açıldı mı peki dizi ? dosyada sorun varmıymış ?

ya sadece tek bi dosyada bu dediğim olay olmadı..indirdiğim bütün diziler hiç sorunsuz açılıor..
  • quote:

quote:

ya sadece tek bi dosyada bu dediğim olay olmadı..indirdiğim bütün diziler hiç sorunsuz açılıor..

O zmn TTnet ' ten kaynaklanıyor sorun ama üzülme keşke her sorun böyle olsa
  • quote:

quote:

Dosyada sorun yoksa demek ki sorun IDM ile ilgili. Zaten 200kb/s ile indirmesi de aslında durumu biraz açıklıyor. %50 ye kadar 200 ile indiriyor gibi gözüküyor fakat 4mbit olduğu için 400 ile indiriyor. İkinci yarıdada aslında indirmiş ve bitirmiş olduğu için 25mb/S gibi gösteriyor. Sorun tamamen yazılımsal bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: waxxi

quote:

quote:

Dosyada sorun yoksa demek ki sorun IDM ile ilgili. Zaten 200kb/s ile indirmesi de aslında durumu biraz açıklıyor. %50 ye kadar 200 ile indiriyor gibi gözüküyor fakat 4mbit olduğu için 400 ile indiriyor. İkinci yarıdada aslında indirmiş ve bitirmiş olduğu için 25mb/S gibi gösteriyor. Sorun tamamen yazılımsal bence.

olabilir

• ayni muhabbet webden dosya indirirken de olur bir 10 saniye dl basladigi halde baslamamis gibi gorunur sonra akli basina gelince o 10 saniye boyunca cektigini 1 saniyede cektigini dusunur program... heycanlanicak bisey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.