Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi günü 2004 clio 1.5 DCI expresıon stil paket aldım 35.000 km de. aracı ılk sahıbınden aldım ama amcada pek bilmiyor ne özelliği var.. arkadaşlar stil paket ne oluyor ? birde expresıon ne demek ? belki çok basit sorular sordum kusura bakmayın ama gerçekten bende bılmıyorum
  • Sessiz@Saglıkcı
    HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ KULLAN. ARACI KULLANINCA YAKIT DURUMUNU PAYLAŞIRSAN SEWINIRIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: dirtysero

Sessiz@Saglıkcı
    HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ KULLAN. ARACI KULLANINCA YAKIT DURUMUNU PAYLAŞIRSAN SEWINIRIM

allah razı olsn.. valla aracı aldıgımda yarım depoya yakındı,henuz yakıt almadım

Ama gerçekten bende çok merak ediyorum söylenenler kadar az mı yakıyor diye

Kesinlikle yazıcam..
  • Sessiz@Saglıkcı symbol dünyasına hoşgeldin :) hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan inşallah.
    bu arada senden 1 depoyla en az 1000 km bekliyoruz ona göre :) stil paketinde bildiğim kadarıyla koltuk döşemesi farklı.yani gri değil de lacivert bir döşeme kullanılmış.daha kaliteli ve güzel görünüyor . tabiki başka özelleikleri de vardır ama ben malesef bilmiyorum sonuçta benim araba otentik
  • quote:

Orjinalden alıntı: damonbounce

Sessiz@Saglıkcı symbol dünyasına hoşgeldin :) hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan inşallah.
    bu arada senden 1 depoyla en az 1000 km bekliyoruz ona göre :) stil paketinde bildiğim kadarıyla koltuk döşemesi farklı.yani gri değil de lacivert bir döşeme kullanılmış.daha kaliteli ve güzel görünüyor . tabiki başka özelleikleri de vardır ama ben malesef bilmiyorum sonuçta benim araba otentik

teşekkür ederim

şimdi içindeki yakıtın bitmesini bekliyorum.. bittikten sonra doldurucam kaç km yapıcagını bende çok merak edıyorum.. gayet ekonomık bır araba oldugu soylenıroyr
    tek sevmediğim yanı tipi hoşuma gitmedi pek.golften sonra bıras kucuk gıbı geldı..sırf araç temiz diye aldım
    ama yinede sevmeye başladım insan zaman geçtikçe gözüde gönlüde alışıyor
  • Güle güle kullan sessiz sağlıkçı.
  • @brkcad34

teşekkür ederim
  • hayırlı olsun güle güle kullan Sessiz@Saglıkcı
  • @CLİO SYMBOL

teşekkür ederim.. yanlız senın şu aracın onundeki siyah olan kılıfı çok beğendim ne kadara almıştın ?
  • ya senin istediğin kılıf olsun adı DERİ MASKE 120 YTLye almıştım illaki istiyom diyosan pm den mesaj at
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanasın.
    quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

pazartesi günü 2004 clio 1.5 DCI expresıon stil paket aldım 35.000 km de. aracı ılk sahıbınden aldım ama amcada pek bilmiyor ne özelliği var.. arkadaşlar stil paket ne oluyor ? birde expresıon ne demek ? belki çok basit sorular sordum kusura bakmayın ama gerçekten bende bılmıyorum
  • quote:

pazartesi günü 2004 clio 1.5 DCI expresıon stil paket aldım 35.000 km de. aracı ılk sahıbınden aldım ama amcada pek bilmiyor ne özelliği var.. arkadaşlar stil paket ne oluyor ? birde expresıon ne demek ? belki çok basit sorular sordum kusura bakmayın ama gerçekten bende bılmıyorum

1. Hayırlı olsun. Herhalde daha önceki sayfalarda belirttiğiniz (Araç sahibinin 20.000 YTL istediği) aracı aldınız. Ne kadara aldınız?
    2. Expression aracın donanımını belirtir. Bu donanım 1,5 DCI versiyonun en üst seviyesidir.
    3. Stil Paketi: Alimünyum alaşım jant, gövde rengi, elektrikli ve ısıtmalı dış aynalar, dış ısı göstergesi ve ön sis farlarından oluşan donanımdır.

NOT:
    Araçta Güvenlik Paketi de var mı? (ABS+Yolcu Hava Yastığı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dirtysero

allah razı olsun dostum teşekkür ederim

Rica ederim. İyi sürüşler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: turbox

quote:

1. Hayırlı olsun. Herhalde daha önceki sayfalarda belirttiğiniz (Araç sahibinin 20.000 YTL istediği) aracı aldınız. Ne kadara aldınız?
    2. Expression aracın donanımını belirtir. Bu donanım 1,5 DCI versiyonun en üst seviyesidir.
    3. Stil Paketi: Alimünyum alaşım jant, gövde rengi, elektrikli ve ısıtmalı dış aynalar, dış ısı göstergesi ve ön sis farlarından oluşan donanımdır.

NOT:
    Araçta Güvenlik Paketi de var mı? (ABS+Yolcu Hava Yastığı)

18.000 e kadar dustu ama sıkı bı pazarlıkla 16.500 e aldım

trafıkten belgelerıne aktım faturalarına yanı stıl paket expresıon yazıyor bı de arabanın sağ tarafta torpıdonun ıcınde expresıon yazıyor..

guvenlık paketı varmı yokmu bılmıyorum

aliminyum jant var elektrıklı aynalar başka özelliklerini bılmıyorum klima var bu kadar sanırım

ABS var ama yolcu hava yastıgı yok sanırım

stıl paketı expresıonda en ustumu oluyor ?

1 hafta olucak nerdeyse alalı ama benım gerçekten hoşuma gitti.. her ne kadarda tipi hoş durmasada
  • Sessiz@Saglıkcı abicim sen şu arabanın bikaç resmini koy anlarız biz güvenlik paketi varmı yokmu
    içini falan çek motoru çek.hem frene sert basınca pedal titriyosa abs var demektir.ayrıca yolcunun tam önünde bez cd md falan koymak için bi boşluk varsa yolcu havayastığı yok demek.yani oranın dolu olması lazım
  • quote:

18.000 e kadar dustu ama sıkı bı pazarlıkla 16.500 e aldım

trafıkten belgelerıne aktım faturalarına yanı stıl paket expresıon yazıyor bı de arabanın sağ tarafta torpıdonun ıcınde expresıon yazıyor..

guvenlık paketı varmı yokmu bılmıyorum

aliminyum jant var elektrıklı aynalar başka özelliklerini bılmıyorum klima var bu kadar sanırım

ABS var ama yolcu hava yastıgı yok sanırım

stıl paketı expresıonda en ustumu oluyor ?

1 hafta olucak nerdeyse alalı ama benım gerçekten hoşuma gitti.. her ne kadarda tipi hoş durmasada

Fiyat gayet iyi.. Demek ki, aracı aldığınız amca pazarlık gücünüze dayanamamış. Eğer aracınızda yolcu hava yastığı yoksa, ABS de yoktur. Acaba iç görünümü fotoğraftaki gibi mi? Fotoğrafta da görüleceği üzere, torpidonun sağ üst tarafında kutu mendil alacak bir boşluk varsa yolcu hava yastığı yoktur. Diğer sorularınızdan olan Stil paketi, sadece Expression donanımı ile alınabilen ek bir pakettir. Autentique donanımında bulunmamaktadır. İyi sürüşler..

CLİO SYMBOL GRUBU
  • ARKADAŞLAR, LÜTFEN AŞAĞIDA Kİ LİNK'E TIKLAYIN. BU ARABAYA YAPILAN TENEKE YORUMU ARTIK ÇIĞRINDAN ÇIKTI.

http://forum.donanimhaber.com/m_25491955/tm.htm
  • gereken cevap yazıldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

ARKADAŞLAR, LÜTFEN AŞAĞIDA Kİ LİNK'E TIKLAYIN. BU ARABAYA YAPILAN TENEKE YORUMU ARTIK ÇIĞRINDAN ÇIKTI.

Verdiğiniz linkte "Bu konu gösterimden kaldırılmıştır, bu yüzden girişiniz engellendi. Sadece yöneticiler görebilir. Lütfen Giriş yeterli yönetici hesabınız ile buradan giriş yapın ya da anasayfaya geri dönün" uyarısı veriyor. Muhtemelen yazılan yazılar hakaret sınırına ulaştığı ve/veya forum kurallarına uygun yazılmadığı için yöneticiler tarafından silinmiş olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turbox

quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

ARKADAŞLAR, LÜTFEN AŞAĞIDA Kİ LİNK'E TIKLAYIN. BU ARABAYA YAPILAN TENEKE YORUMU ARTIK ÇIĞRINDAN ÇIKTI.

Verdiğiniz linkte "Bu konu gösterimden kaldırılmıştır, bu yüzden girişiniz engellendi. Sadece yöneticiler görebilir. Lütfen Giriş yeterli yönetici hesabınız ile buradan giriş yapın ya da anasayfaya geri dönün" uyarısı veriyor. Muhtemelen yazılan yazılar hakaret sınırına ulaştığı ve/veya forum kurallarına uygun yazılmadığı için yöneticiler tarafından silinmiş olabilir.

Evet, aynen öyle. Birisi dün Symbol kullanmak zorunda kalmış. Arabaya demediğini bırakmadığı yetmiyormuş gibi CLİO = TENEKE diye de başlık açmış.
    Yahu beğenmemiş olabilirsin ama ne diye teneke diyorsun?
    Neyse, silindiği iyi oldu. Konuyu açanı şikayet etmiştim dün sağolsun yöneticiler ilgilenmiş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.