Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (802. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler Dostum.. Hayır Orjinal Olsun Kaliteli İşçilik Olsun Diye Fazla Para Verip Servise Götürüyoruz.. Üstüne Birde Yan Sanayi Ürün Takılırsa O Plazada Oturan Başkan Kadar Artistlerin Yanına Plazanın Camından Girerim Arabayla
  • Clio mu satıyorum arkadaşlar bu ay sonu bir tanıdığım talipli oldu veriyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Clio mu satıyorum arkadaşlar bu ay sonu bir tanıdığım talipli oldu veriyorum artık

ooooo hayırlı olur inşallah abi.... nekadara satmayı düsünüyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Clio mu satıyorum arkadaşlar bu ay sonu bir tanıdığım talipli oldu veriyorum artık

ooooo hayırlı olur inşallah abi.... nekadara satmayı düsünüyorsun...

2005 1.4 8v 75 bg. clio auh. 71 bin km'de hocam 15-16 arası vercem artık ay sonunda pazarlık yaparız 15 den aşağı vermem ama,sence ne kadara vermeliyim ?
  • quote:

2005 1.4 8v 75 bg. clio auh. 71 bin km'de hocam 15-16 arası vercem artık ay sonunda pazarlık yaparız 15 den aşağı vermem ama,sence ne kadara vermeliyim ?

abi aracın full orjinal ve kmsi ile yası orantılı olsada ,kmsi düsük. aracın hakkı 16.bin ama sende lpg olmadıgından 15.bine temiz gider diye düsünüyorum dedin gibi. ama 15.500tlden aşagı satmanı tavsiye etmem...
    piyasada senin arabanın yanından gecemeyen arabalar var 17.000tl civarı istiyor, tabikide şişik fiyat neticede.

arkadasın piyasa göre hareket ederse 16.binde düsünmeden alır bence.
  • quote:

quote:

abi aracın full orjinal ve kmsi ile yası orantılı olsada ,kmsi düsük. aracın hakkı 16.bin ama sende lpg olmadıgından 15.bine temiz gider diye düsünüyorum dedin gibi. ama 15.500tlden aşagı satmanı tavsiye etmem...
    piyasada senin arabanın yanından gecemeyen arabalar var 17.000tl civarı istiyor, tabikide şişik fiyat neticede.

arkadasın piyasa göre hareket ederse 16.binde düsünmeden alır bence.

Evet nette koysam 16500-16250 yazarım bende hocam ama bakalım arkadaşla anlaşırız büyük ihtimal sevdiğim bir arkadaş yeni evlendi zaten 15500 kadar inerim bakarım elinde yoksa yaparız gene bir şeyler umarım benim içinde onun içinde hayırlısı olur,bu arada cumartesi günü volvo s40'la deneme sürüşü yapcam arabayı baya beğendim 1.6 115 bg dizel motor :)
  • quote:

Evet nette koysam 16500-16250 yazarım bende hocam ama bakalım arkadaşla anlaşırız büyük ihtimal sevdiğim bir arkadaş yeni evlendi zaten 15500 kadar inerim bakarım elinde yoksa yaparız gene bir şeyler umarım benim içinde onun içinde hayırlısı olur,bu arada cumartesi günü volvo s40'la deneme sürüşü yapcam arabayı baya beğendim 1.6 115 bg dizel motor :)

abi tabikide denemeye git , ama almanı istemem. tamam günümüzün tasarımlarına taş cıkartacak cinste hatta günümüzdaki güncel kasadan farkı olmayan bir tasarıma sahip ama elinde patlayacak bir araba..

bildiğim kadarıyla s 40 birdaha tükiyeye adımını atmayacak ve güncellenmeyecek kasa olcakmış, duyduguma göre...
    bu yüzden hondacıların city modeli gibi arac senin elinde patlar. tamam her nekaar güncel kasalar gibi tasarıma sahip olsa bile eski model olmayacagı anlamına gelmez...

suanki güncel kasa honda citynin üretimi türkiye icin durduruldu artık üretilmiyor... hondacılar nekadar savunsada araclarının degerinin kaybettiği ap acık ortada ...

zaten volvonun 2. el piyasası yok. sen zaten ömürlük aldıgından dolayı bu seni etkilemez ama sıkıştıgın vakit elinden kolayca cıkaracagın marka degil.. elinden cıkartırsın ama cok deger kaybederek..

volvonun herkes nasıl araba ürettiğini biliyor adları gibi ama volvoyu tercih etmiyorlar korktukları icin. kısaca volvo cesaret işi....
    fakat sectiğin modellin dış tasarımı cok iyi olsada kendi acımdan kusur bulmasamda iç tasarımı yani konsolu 90lı model arabası gibi durmasını saglıyor..
    tabikide volvo kolay model degiştiren marka degil 6,8 sne gfötürüyor tasarımı bu yüzden şimdi bu volvoyu alırsan atıyorum sıfır 2005 model volvoya binmiş olursun...

fiyatı opel astra clasic 3 gibi indirimli olsa abi düsünmeden al sen zaten uzun ömürlü binceksin ,zaten indirimi senin zararını bir nebze olsata tohtatır derim... ama volvoda böyle bir şansınyok...

biliyormuusn bilmiyorum ama volvo fordun motorsunu tasıyor.. zaten eskiden fordundu. ford cinlilere sattı gleey arab markasına..
    tabikide cinlilere satılsada saglamlıgından ödün vermedi...

yeni s60 gibi...
    yinede sen bilirsin ama alman taraftarı degilim...
  • quote:

Dış görünümü gerçekten çok güzel hocam sağlamda dediğin gibi içi dizaynı bana göre çok sade ve şık ben beğendimhttp://www.volvocars.com/tr/all-cars/volvo-s40/pages/the-gallery.aspx#/gallery-1

Tabi almaya kalksam en az 65 bin gözden çıkarmalıyım ki o kadar para passat,mondeo vb. arabalar varken verilir mi kocaman ???? işareti.
  • quote:

quote:

Dış görünümü gerçekten çok güzel hocam sağlamda dediğin gibi içi dizaynı bana göre çok sade ve şık ben beğendimhttp://www.volvocars.com/tr/all-cars/volvo-s40/pages/the-gallery.aspx#/gallery-1

Tabi almaya kalksam en az 65 bin gözden çıkarmalıyım ki o kadar para passat,mondeo vb. arabalar varken verilir mi kocaman ???? işareti.

vala abi 65.000tlyi volvoya c segmentine baglamak yanlıs olur. dediğin gibi pasat gibi d segmenti araclar var.
    jettaya 65.000tl verilir full donnaım dizel cünkü piyasa arabası...

şimdi ki güncel kasalardaki ic tasarımla kıyaslarsak sade, sık diye biliriz ama biraz ic ambiyans janjanlı (gösterişli) olmalı diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 12 Eylül 2011; 18:21:40 >
  • quote:

Evet hocam doğru diyorsun ama şunuda gerçekten içtenlikle söylüyorum gördüğüm en şık ve dediğin gibi janjanlı iç tasarım yeni astra mükemmel yapmışlar adamlar,güven verse içte kronik sorunları olmasa kensinlikle düşünülür zira chevrolet cruzda öyle.
  • quote:

ooh be enson foruma birşey yazan olmuş vayyyy kafkas hocam denmek clio satıp aramamızdan ayrılıyosun hee hayırlısı olsun abi volvo güzel arabada bir tanığımda var bayağı güzel genel açıdan araba kusursuz ama yinede benim içime sinmiyen bir araba sana vw jetta opel astra 3vb gibi arabalar önerrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

ooh be enson foruma birşey yazan olmuş vayyyy kafkas hocam denmek clio satıp aramamızdan ayrılıyosun hee hayırlısı olsun abi volvo güzel arabada bir tanığımda var bayağı güzel genel açıdan araba kusursuz ama yinede benim içime sinmiyen bir araba sana vw jetta opel astra 3vb gibi arabalar önerrim

Aynen öyle abi hayırlısıyla bir satılsında gene buralarda olurum vefasızlık etmem :)
    *Bayadır arayıştayımda hocam jetta falan çok para vermem gibi geliyor aslında gönül çok ister binmeyi ama gerek yok astrada veya chevrolet cruzda olabilirdi onlarda çok kronik sorun çıkardığından dolayı işimi şansa bırakamam gene her yol megane 3 e çıkıyor
  • quote:

Evet hocam doğru diyorsun ama şunuda gerçekten içtenlikle söylüyorum gördüğüm en şık ve dediğin gibi janjanlı iç tasarım yeni astra mükemmel yapmışlar adamlar,güven verse içte kronik sorunları olmasa kensinlikle düşünülür zira chevrolet cruzda öyle.

aynen abi bencede en şık iç tasarımına sahip astra... bildiğin üzere takipcisi oldugumdan dolayı 2011 son ceyregindeki arabalarda sana saydıgım kronikler görülmemiş ama tam anlamıyla yok edilmiş degiller arastırdıgım kadarıyl ama şuan için sorun yok onlarda beklemedeler ama önemli olan 2012 modeller artık 2011 modeler gecti tabi bayinin elinde kalanlar varsa..

dizel düşünmezsen al derim seninde acelen oldugundan dolayı kısmen almanı öneririm ma benim gibi bekleyip 2012 modellerdeki şikayetleri dinlersen ona göre kendine yol cizmeni isterim..

şunuda bilmeni isterim ki astrada bazı özellikleri kısmış full donanım olan cosmo donanım...
    en basitinden benim gözüme takılanlar. arabada donanımlı alarım sistemi var ic hareket algılama,arac konumu algılama. ama dokundugunda veya bir yerine vurdugunda ötmüyor, camı kırsanda ötmüyor fakat camdan elini soktugun an alarım ötmeye baslıyor icerdeki hareket algılama sayesinde..
    icerde kedi köpek bırakılma ihtimali icin icerden bir dügme sayesinde bunuda cözmüşler..

arac cekici ile kaldırıldıgında ise konum sensörü harekete gecip arac ötmeye baslıyor..

zaten günümüzün teknolojsi araba hırsızlıgına el koymuş vaziyette alarımı hırsıza göre ayarlamışlar fakat araca zarar vermek isteyen sokak magandalarına önlem almamışlar. alarım dediğin dokundugunda ötecek. en azından aracın 1 parcasına zarar verip kaçmasını saglar ,ama bu larım sisteminde nekadar zarr veririsen ver arac ötmüyor :)

bu larım sistemini sacma buluyorum..

2. eksik ise cocouk kilitleme sistemi manule olarak kilitleniyor, okadar para ver sen renault gibi kablodan kaç olacak iş mi tamam aracımda cocuk olmayacak ama oldugunu varsayarsam büyük sorun bu benim acımdan...

3. otomatik katlanır yan aynalar icerden dügme ile kapanmakta. ben ne anladım o işten abi yhaa. anahtara basarsın kapatma dügmesine aynalar otomatik kapanır bunda oda yok...

full donanımda böyle basitseylerden kacınılması bana tuhafgeliyor. ufak yazılımla bu işi cözmesi gerekirken , işi yokusa sürmüşler, zaten dügmeyi acıp kapatmak icin yazılım yüklüyorsun ve sisteme baglamak icin tesisat cekiyorsun. anahtara programı yüklesen bu maraftan kacınılırdı diye düsünüyorum..

bir kaçtane daha var ama onları söylemiyorum :)

bence volvoyu denemişken astrayıda dene derim... kesin astra diyecegini biliyorum hatta icinden inmeyeceginide biliyorum ama sen yine dene...
  • quote:

abi opel sayfası gırgırlı ben laf sokmaktan bıktım adam halen benle ugrasıyor.... takip etmeni tavsiye ederim....

http://forum.donanimhaber.com/m_12095476/mpage_212//tm.htm#52644684

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 12 Eylül 2011; 23:12:41 >
  • quote:

quote:

Aynen öyle abi hayırlısıyla bir satılsında gene buralarda olurum vefasızlık etmem :)
    *Bayadır arayıştayımda hocam jetta falan çok para vermem gibi geliyor aslında gönül çok ister binmeyi ama gerek yok astrada veya chevrolet cruzda olabilirdi onlarda çok kronik sorun çıkardığından dolayı işimi şansa bırakamam gene her yol megane 3 e çıkıyor

vallaha hocam renault almakla çok büyük akıllıklık etmiş olursun bana sorarsan sonuçta yılların renaultsu. 1 yıl falan oldu galiba megene 3 prigele diye bir versiyonun kullnamıştım 105 liğini hatta forumda paylaşmıştım test deneyimini benim hoşuma gitmişti arabanın tek dez avatajı arka görüşu kısıtlıydı okadar başka bir kusurunu bulamadım hocam cruzdan uzak dur derim bir garip araba logosu hac gibi tövbe yarabbi bakıyorumda arabayla giderken chevroletlere hep logaları sökmüşler ve cruzların tüketiminin fazla olduğunu duymuştum
  • quote:

quote:

abi tabikide denemeye git , ama almanı istemem. tamam günümüzün tasarımlarına taş cıkartacak cinste hatta günümüzdaki güncel kasadan farkı olmayan bir tasarıma sahip ama elinde patlayacak bir araba..

bildiğim kadarıyla s 40 birdaha tükiyeye adımını atmayacak ve güncellenmeyecek kasa olcakmış, duyduguma göre...
    bu yüzden hondacıların city modeli gibi arac senin elinde patlar. tamam her nekaar güncel kasalar gibi tasarıma sahip olsa bile eski model olmayacagı anlamına gelmez...

suanki güncel kasa honda citynin üretimi türkiye icin durduruldu artık üretilmiyor... hondacılar nekadar savunsada araclarının degerinin kaybettiği ap acık ortada ...

zaten volvonun 2. el piyasası yok. sen zaten ömürlük aldıgından dolayı bu seni etkilemez ama sıkıştıgın vakit elinden kolayca cıkaracagın marka degil.. elinden cıkartırsın ama cok deger kaybederek..

volvonun herkes nasıl araba ürettiğini biliyor adları gibi ama volvoyu tercih etmiyorlar korktukları icin. kısaca volvo cesaret işi....
    fakat sectiğin modellin dış tasarımı cok iyi olsada kendi acımdan kusur bulmasamda iç tasarımı yani konsolu 90lı model arabası gibi durmasını saglıyor..
    tabikide volvo kolay model degiştiren marka degil 6,8 sne gfötürüyor tasarımı bu yüzden şimdi bu volvoyu alırsan atıyorum sıfır 2005 model volvoya binmiş olursun...

fiyatı opel astra clasic 3 gibi indirimli olsa abi düsünmeden al sen zaten uzun ömürlü binceksin ,zaten indirimi senin zararını bir nebze olsata tohtatır derim... ama volvoda böyle bir şansınyok...

biliyormuusn bilmiyorum ama volvo fordun motorsunu tasıyor.. zaten eskiden fordundu. ford cinlilere sattı gleey arab markasına..
    tabikide cinlilere satılsada saglamlıgından ödün vermedi...

yeni s60 gibi...
    yinede sen bilirsin ama alman taraftarı degilim...

varya sırf arkadaştan dolayı hondalara gıcık kaptım hala sevmiyorum şu lanet arabaları ohhh canıma deysin deprem oldu inşllah o honda fabrikları başlrına yıkılır o kdar pis kin tuttum bir tane bizim geri zekalı arkadaş neymiş bu yeni city yi çok iyi yapmışlarda cıvıc he kafa tutyomuş ta bir daha bu kadar iyi yapmıcaklarmış city leri ya bırak arkadaşım toplasan honda nın kaç model aracı var hala türkiye piyasaında ara sıra yayınlıyorum bu haziran temmuz satışları hondanın adı geçmiyo bir tek suv da crv var yok inşallah civic te kalkarda arkdaşa laf sokarım şerefsize bak bizim bindiğimiz arabayı hor görüyo akşam akşam sinirim yükseldi yaw bunları yazarken sonuçta kardeşim hemen hemen bu türkiye şartlarında en uygun araba renault bunları inkar eden varsa ben o kişinin aklını karıştırırm
  • quote:

quote:

abi opel sayfası gırgırlı ben laf sokmaktan bıktım adam halen benle ugrasıyor.... takip etmeni tavsiye ederim....

http://forum.donanimhaber.com/m_12095476/mpage_212//tm.htm#52644684

Sayfayı arada okuyorum hocam zaten ama aktif olarakta bulunacağım bundan sonra oradada baya fanatik var belli :))
  • quote:

varya sırf arkadaştan dolayı hondalara gıcık kaptım hala sevmiyorum şu lanet arabaları ohhh canıma deysin deprem oldu inşllah o honda fabrikları başlrına yıkılır o kdar pis kin tuttum bir tane bizim geri zekalı arkadaş neymiş bu yeni city yi çok iyi yapmışlarda cıvıc he kafa tutyomuş ta bir daha bu kadar iyi yapmıcaklarmış city leri ya bırak arkadaşım toplasan honda nın kaç model aracı var hala türkiye piyasaında ara sıra yayınlıyorum bu haziran temmuz satışları hondanın adı geçmiyo bir tek suv da crv var yok inşallah civic te kalkarda arkdaşa laf sokarım şerefsize bak bizim bindiğimiz arabayı hor görüyo akşam akşam sinirim yükseldi yaw bunları yazarken sonuçta kardeşim hemen hemen bu türkiye şartlarında en uygun araba renault bunları inkar eden varsa ben o kişinin aklını karıştırırm

Yapma abi yazık adamlara beddua etme genede sen
    Bizim arabanın en sevmediğim yönünü söyliyim hocam yol tutuşu bir arabanın bu kadar kötü olabilir virajlarda özellikle çok sinirleniyorum o yüzden satmaya karar verdim zaten yeter artık dedim harbiden,o araçını kötüleyen arkadaş sırf seni gıcık etmek için kötülüyor hocam der kesin sahin,doğan bundan iyidir tam teneke bunlar falan filan klasik laflar car clio böyle kötüleyen tipler çünkü özellikle renault düşmanları neresine düşman oluyorlarsa ne güzel ülkemizde renault sayesinde o kadar ekmek yiyen aile var bu bile yeter bence hondanın nesi var mış bu kadar abartılacak.
    *birde chevrolet konusunda haklısın abi haç işareti var bariz alfa romeoda öyle zaten herşey mükemmel olsaydı bu yüzden bile almama sebep olabilirdi araç almayacağım için zaten bu kadar rahat konuşuyorum bu araç hakkımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 13 Eylül 2011; 0:23:58 >
  • quote:

abi hiç sinirlenme, renaulttun adı büyük neticede kimse kabullenmek istemiyor iyi oldugunu.
    en basitinden renaultun ortagı mercedes(daimler)

şimdi mercedes dünya capınca prestij sahibi gelipte renault ile ortak olarak prestiğini düşüremez ki, mercedesinde bir bildiği var ki ortak olmuş..
    bildiğim kadarıyla mercedes sacede renault ile ortak iş biliği yapıyor.

mercedes renaultun motorlarını kullancak yeni cıkacak olan 1,6 130bglik dizel motorunu, ve bu motoru 160bg cıkarmışlar ama üretime gecmemiş..
    tabikide karşındakinin ön yargılarını birden kıramazsın yavas yavas iştenlikle renault kırcaktır..

sen demeden onlar diyecektir. renaultu basta sevmedim ama şimdi hosuma gitmeye basladı diye...

hondanın bu yeni civc modeli ile türkiyede tutunacagını sanmıyorum. abd deki tasarım ile türkiyenin ki farklı olcagından dolayı satılır veya satılmaz diyemem ama abd deki tasarımla satılmayacagı ortada...

renault en uygun araba bunda kimsenin inkar etmesi mümkün degil...
  • quote:

Sayfayı arada okuyorum hocam zaten ama aktif olarakta bulunacağım bundan sonra oradada baya fanatik var belli :))

sorma abi yhaa her türlü sıkıstırıyorum sen böyle dedim baksimdi ne diyorsun diye ama adam gamsız cıktı. ama sonradan soktugum laflar doyurdu. bakalım bana laf atmasını beklicem, birazdaha rencide olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.