Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leon_312

beyler yeni opel astradaki arkadaslar bir video paylaşmış aracın dış kaplaması ile ilgili fakat orda kafama yatan çok güzel bir ayrıntı var...
    adam farlarada şeffaf film cekiyor. aslında mantıklı fakat far ısındıgında film ,filmlikten cıkarmı yoksa ne tür tepkime girer bilmiyorum ama tahminen birsey olmaz gibi geliyor cünkü cam filleri ne ısılara maruz kalıyor...

sararmaya karşı, taş sıcramalarına karşı, cizilmeye karsı iyi olcagını düsünüyorum... 30-50 tl alırlar düsüncesindeyim kaliteli cam film markası ve cizilmelere dayanıklı, güneş ısınlarını yok eden cekmeyen cam filmi ile cok iyi olcagını düsünüyorum..
    götürüsünden cok getirisi olan birsey bence. benim aklıma yattı nasip olursa yeni aracıma yaptırmayı düsünüyorum. sis farlarınıda...
    tabi videoda farları felan söküyorlar ama söktürmedende yapılır sanırım.. sökülürse asla yaptırmamzaten..

https://www.youtube.com/watch?v=zXhIcR0BDUM&feature=player_embedded

leon slm dostum bu fikrin benimde içime yattı.özellikle farlara şeffaf cam filmi çekilebilir.ön kaputada 30-50cmlik bi boy çeksek nasıl durur acaba en azından aracı taş vuruklarına karşı korur boyaya zararı olurmu ilerde? ısınma olayıolmaz bence zaten camlar güneş ışınlarına maruz kalıyor filmlere bişey olmuyor.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-guvenlik-seffaf-cam-filmi-152-cm-x-3-mt-rulo-50-micron-oto-551329/ProductDetails.aspx?productId=otm551329&categoryId=20024902

bu ürünü buldum uygun erişilebilir olarak işimizi görürmü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

beyler 2006 1.5alize model araca,hangı lastık markası onerıyorsunuz?bu araçlarda orjınal gelen lastık markası hangısı?

arkadaşım orjinalden kastetdiğin fabrika çıkışı 2005 2008 arası eski kasa symbollerde goooyear gt2 lastik kulanılmaktadır

quote:

quote:

beyler 2006 1.5alize model araca,hangı lastık markası onerıyorsunuz?bu araçlarda orjınal gelen lastık markası hangısı?

hocam orjinal lastik diye birsey söz konusu degil olamazda. sadece orjinal ebat vardır 175-65-r14 82t dir..
    paran varsa michelin energy sever al.
    bridgestone b381 al. fabrika cıkışlı üzerinde geldi ben memnunum.
    uygun birsey arıyorsan petlas al hangi model kendi arasında daha iyi bilmiyorum..

konfor ve yakıt tüketimi az olsun dersen michelin.. ama latik yumusak oldugundan cukurlarda riskli şişme yapa bilir ,dikkat edersen birsey olmaz..
    bridgeston türiye yolları icin en uyunu ve en iyisi.
    continantel eco contac3 bu lastiikte iyidir ama biraz sanki fazla yol sesini alıyor iceri gibi geldi.. bridgestone b381 bakarak...

beyler biriniz,fabrikadan gelen haliyle bridgestone b381 diyorsunuz,diğeri gooodyear gt2....
    hangisi doğru şimdi,benım amac fabrıka hangısı takmışsa ben de onu takayım diyorum
  • beyler 2002 yılından bugüne 2002 model 1.5 dci authentique kullanıyorum suan 94 bin km de şükür ne değişen ne bir gram boya var; aileye 1 araç daha ihtiyaç doğdu bir clio buldum 2008 MODEL 1.5 dci authentique 104 BİN KMDE sol ön çamurluk ve kaput değişmiş gerisi orjinal içi dışı temiz 16,750 tl istiyor sahibi cliocular olarak sizce nasıl fikirlerinizi bekliyorm. acill yarın dönmem lazım adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FYMAYIS -- 25 Ağustos 2011; 11:37:53 >
  • quote:

beyler biriniz,fabrikadan gelen haliyle bridgestone b381 diyorsunuz,diğeri gooodyear gt2....
    hangisi doğru şimdi,benım amac fabrıka hangısı takmışsa ben de onu takayım diyorum

arkadaşım ya benim dediğimi dikkate almıyorsun yada bizimle alay geciyorsun. hiç bir araba markasının kendi belirlediği lastik markası yoktur.
    fabrika cıkışlı her hafta her ay farklı lastik markası takılmakta...

ben renaultun michelin haricinde bridgestone,continental,goodyear,dunlop takıldıgını gördüm. bu yüzden orjinal lastik söz konusu degil olamazda..
    bur kanaldan sana birsey cıkmaz, herkes ayrı kafadan marka söyleyecektir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: FYMAYIS

beyler 2002 yılından bugüne 2002 model 1.5 dci authentique kullanıyorum suan 94 bin km de şükür ne değişen ne bir gram boya var; aileye 1 araç daha ihtiyaç doğdu bir clio buldum 2008 MODEL 1.5 dci authentique 104 BİN KMDE sol ön çamurluk ve kaput değişmiş gerisi orjinal içi dışı temiz 16,750 tl istiyor sahibi cliocular olarak sizce nasıl fikirlerinizi bekliyorm. acill yarın dönmem lazım adama

abi sen ne yapıyorsun yhaa cıldırmış olman lazım....

senin arac 10 senelik 94.000de ,bu söylediğin arac 3 senelik 104.000binde. bu aracı nasıl düsünüyorsun hiç anlamış degilim. ilk önce kmsini iyi doldurmuş, bakımı kesin atlatılmıştır. zaten servis bakımlı ise serviste tek tek cıkacaktır...

sol çamurluk ve kapu degişmil dedin. far kesin kırılmıştır ve şaseye iyi vurmuştur. şaseye zaten darbe aldıysa hava yastıgıda maglüm acılcaktır eger kemer takılı ise... birde tamponda degişmiştir ve teker aksları.

bu araba zaten hasarından dolayı alınmaz ,üstelik kmsini ve aracın yarı ömrünü doldurdugundan dolayıda alınmaz...
    çöpe atılacak paran varsa bu arac tam parasına göre...
  • zaten vazgeçtik hasarı sürtmeden olmuş dedi servise götürüp baktıracaktım baktırmadan almam zaten kafamıda kurcalayan km si olmuştu ben düşünürken başka alıcı çıkmış aradı sahibi bende beni bekleme dedim bakalım daha az km bişeyler bulursam değerlendiririm artık sağolasın fikrin için

-----------------------------------------------2002 1.5 dci 94.000 km---------------------------------------------------------------------
  • quote:

zaten vazgeçtik hasarı sürtmeden olmuş dedi servise götürüp baktıracaktım baktırmadan almam zaten kafamıda kurcalayan km si olmuştu ben düşünürken başka alıcı çıkmış aradı sahibi bende beni bekleme dedim bakalım daha az km bişeyler bulursam değerlendiririm artık sağolasın fikrin için

-----------------------------------------------2002 1.5 dci 94.000 km---------------------------------------------------------------------

abi iyi yapmışsın vaz geçmekle... satış politikası uygulasmış sana seni gaza getirmek icin....
    şimdi abi bir kez daha neden symbol sectiğini bilmek isterim cünkü 10 sene symbole binmişsin ve tekrar symbole binmek istiyorsun.
    bildiğin üzere sadece görüntü itibariyle farklı kalite olarak milimal degişsede arada pek bir fark yok.... bu yüzden yeniden symmbol almanın bir anlamı olmayacagı yönündeyim..

inan piyasada dogru düzgün araba yok. aracını sattıgına pişman olursun. eger aracın seni üzmüyorsa..
  • quote:

zaten vazgeçtik hasarı sürtmeden olmuş dedi

abi sürtmeden nasıl oluyormuş. taaa kaput degişmiş camurluk ile kaput arası 7,8cm oynuyor 8 cm iceri gösmesi lazım ki pakuta ulasa bilsin sürtme. ki sadece 8 cm kaputun hizasına denk geliyor.4,5 cm daha giceri girmesi lazım ki kaput degişsin.. ince düsünürsen sürtme ile alaksız birsey..
    eger böyle sürtme olmuşsa kazasını düsüne miyorum acıkcası..

her zman söylerim kaza anında en az 2 parca zarar görerek ayrılır.
  • yok hocam aracımı satmıyorum 2. bir araca ihtiyaç olduğundan tekrar symbole yöneldim bildiğim bir araç birde kendi aracımızın yıllardır bakımını yaptırdığımız reno dizelde işin ehli bir özel reno servisi var bu araçların motor konusunda yapamayacağı yoktur bitmiş motoru bile toparlaya bilir onada güvenerek clio dizele devam dedim aslında bazen değişiklik iyidir ama piyasada sağlam doğru bir araç yok 2002 den bu güne genel bakımı 1 kez lastik ve akü dışında değişen olmadı eksoz bile orjinal sadece geçen sağ rotili değiştirdim acemiliğimide bu araçta attım şükür hiç üzmedi bizi o yüzden kaliteli vazgeçemiyor insan kolay
  • quote:

yok hocam aracımı satmıyorum 2. bir araca ihtiyaç olduğundan tekrar symbole yöneldim bildiğim bir araç birde kendi aracımızın yıllardır bakımını yaptırdığımız reno dizelde işin ehli bir özel reno servisi var bu araçların motor konusunda yapamayacağı yoktur bitmiş motoru bile toparlaya bilir onada güvenerek clio dizele devam dedim aslında bazen değişiklik iyidir ama piyasada sağlam doğru bir araç yok 2002 den bu güne genel bakımı 1 kez lastik ve akü dışında değişen olmadı eksoz bile orjinal sadece geçen sağ rotili değiştirdim acemiliğimide bu araçta attım şükür hiç üzmedi bizi o yüzden kaliteli vazgeçemiyor insan kolay

hocam düşüncen iyide ,herseyi ustaya güvenerek inşaa etme derim. bütcen bukadarsa alına bilecek yüksek model araba renault.
    bütcem kısıtlı degil dersen ustaya baglı kalmayarak ve renaultta sınırlı kalmayarak başka arabalara yönele bilirsin..
    symbol degilde clio hb, megane olur, veya diger markalar..
  • quote:

quote:

arkadaşım ya benim dediğimi dikkate almıyorsun yada bizimle alay geciyorsun. hiç bir araba markasının kendi belirlediği lastik markası yoktur.
    fabrika cıkışlı her hafta her ay farklı lastik markası takılmakta...

ben renaultun michelin haricinde bridgestone,continental,goodyear,dunlop takıldıgını gördüm. bu yüzden orjinal lastik söz konusu degil olamazda..
    bur kanaldan sana birsey cıkmaz, herkes ayrı kafadan marka söyleyecektir....

tamam hocam boyle soylesene,daha ilk defa söylüyorsun,renonun değişik lastık markası kullandığını...
  • sayın clio symbol foromundakiler herkesin kadir gecesini kutlarım
  • quote:

sayın clio symbol foromundakiler herkesin kadir gecesini kutlarım

eyv
  • quote:

sayın clio symbol foromundakiler herkesin kadir gecesini kutlarım

teşekkürler sizlerinde....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

valahi hocam dediklerini yapıcam inşallah bir fark olur

İnşallah abi ama sen öncedende demiştin benim geçtiğim yollar çok yokuşlu die oda baya fark eder abi o yüzden bence fazla bir fark bekleme derim,bayramda uzun yol yapacaksan eğer iyice hesaplarsın tam sağlıklı bir sonuç çıkar.

hocam noouldu sana uzaklaştırılmışssın hayırdır

Abi oldu bşyler sıkıntı yok boşver

Allah razı olsun bende herkesin kadir gecesini kutlarım aramızda mübarek arkadaşlar vardır gece dua ederken symbol grubunda kafkas11 kardeşiniz içinde dua edin lütfen.Saygılar
  • arkadaşlar hepsiburadadan aldığım direksiyon kılıfını bugün diktim. haftabaşında geldi ama çok uğraştırdığından dikemedim. bitirdim ama parmaklarım kalmadı...

• 2

• gögüslüğün deseni ile aynı olması benim için büyük şanstı...

• 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah09nazilli -- 27 Ağustos 2011; 20:32:37 >
  • 5

fotoları aynı mesaja koyamadım kusura bakmayın arkadaşlar...

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.