Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocaog!u

quote:

Orijinalden alıntı: cozep
    düşünsene buyuk sehırde sokakta bagajı acık bırakılmıs arac

hocam ben resimden hiç bişey anlamadım ya :)
    yine de paylaştığınız için sağolun

yazdıklarımı oku sonra bagajı ac bak kablo olan yere anlarsın ne dedıgımı
  • quote:

slm arkadaslar sizinle ufak ama önemlı bır yasadıgım sıkıntıyı paylasım dedım sorun sudur eger sızde benım gıbı bagajı sıksık kullanıyorsanız kılıt kablonuzun kopma ihtımalı vardır.asıl sıkıntı bı aksam arabanızı parkedersınız bagaj kapagınız kıtlenmez işin dahada kotusu anahtr yerı olmadıgı içinde kitleyemessınız.sorunun cozumu resımde kablonun kaportaya gırdıgı yerde sert bır lastık parcası var onun sökulmesı ve kablonun uzatılmasıdır.bence bı kontrol edın derım servıs ucretsız yapıyor bılgınıze...

Ben baktım evet aynen dediğin gibi kablo muhafazası o plastik parçadan kopmak üzere ilk fırsatta götürüp yaptırayım. Bilgi için teşekkürler..
  • benim ki kopmuştu kabloyu uzatıp tekrar bantladım bagajı anahtarla kilitlemek gerçekten zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

benim ki kopmuştu kabloyu uzatıp tekrar bantladım bagajı anahtarla kilitlemek gerçekten zor

Hocam kabloyu nasıl uzattınız? bende yapayım ozaman servisle uğraşmayayım
  • Leon ;
    Hocam şu benim resim işinide bir ayarlarmısın bir türlü yapamadım bak imzamda nasıl çıkıyor ön izlemede gözüküyor mesaj yazınca imzam bu şekilde çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

Leon ;
    Hocam şu benim resim işinide bir ayarlarmısın bir türlü yapamadım bak imzamda nasıl çıkıyor ön izlemede gözüküyor mesaj yazınca imzam bu şekilde çıkıyor.

abi senin yaptıgını denedim ama ben hic görünmedi.
    ben senin yerine birsey yaptım begenirmisin bilmiyorum begenmezsen bana resim göster ben ona göre ayarlayıp sana gönderirim.
    https://store.donanimhaber.com/49/37/62/493762feb9e8b11b5e2940f2788ffb71.jpg

bu linki kopyala imzana yapıştır çalısıyor. basında image.............sonunda /image diye kodunu yazarsan imzanı yapmıs olursun.yada alıntıdan asagıdakikini kopyala yapıştır imzana. begenmezsen söylersin baska resim yaparız.
  • quote:

benim ki kopmuştu kabloyu uzatıp tekrar bantladım bagajı anahtarla kilitlemek gerçekten zor

eskı kasalarda anahtarlı kılıt var bızımkılerde oyle degıl kumanda harıcınde dısardan kıtlenmıyor sıkıntı orda zateen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Orijinalden alıntı: gokmen_82

iyi akşamlar arkadaşlar. bende 2001 model clio symbol araç var. Problemim aracın istop etmesi. Yetkili servise ve sanayiye götürmeme rağmen sorun tekrarlıyor. Araç gün içinde ilk çalıştırmamda ısınma sürecinde istop ediyor. İstop ederken hiç bir sarsıntı geçirmiyor. Direk stop ışığı yanıyor. Hararet göstergesi orta seviyeye gelinceye kadar istop yol boyunca iki üç kez oluyor. Aracım lpg li fakat bu problemi hem benzinde hem de gazda yapmakta. Bi fikri olup yardımcı olacak olan varsa çok memnun olacağım. Araçtan soğudum bir yıl önce almama rağmen. Hayrlı geceler herkese

LPG'den kaynaklanmış olabilir montaj hatası olabilir montajdan kaynaklı şase alıp otomatik olarak araç stop ediyor olabilir.

Lpg ile uzun süredir kullandığım halde böyle bir problem yoktu. son zamanlarda yapmaya başladı ve de sıklaştı bugünlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmen_82 -- 19 Şubat 2011; 1:07:16 >
  • ben yaptım bu imza işinide yazıyı ortaya denk getıremedım
  • quote:

ben yaptım bu imza işinide yazıyı ortaya denk getıremedım

hocam imzanın en basından center yacaksın en sonuna /center yazacaksın ben şimdi parantez koymuyorum işleme girmesin diye [ ] bu köseli paran tezin ortasına center yazacaksın sonuna /center.

en sondaki /image] yanına entere basarsan benim ki gibi araba üste yazılar altta olur.
  • quote:

Lpg ile uzun süredir kullandığım halde böyle bir problem yoktu. son zamanlarda yapmaya başladı ve de sıklaştı bugünlerde

hocam bu formda olan sinan usta nikli arkadas lpgden iyi anlıyor, yada benden daha iyi anlıyor. mesajını gördümü görmedimi bilemiyorum ama görürüse sorununu cözecektir diye tahmin ediyorum.

sanırım ankaradasın. lpgden anlarmı bilemiyorum ama renault mais subesinde calısan bir usta var.şaşmaz sanayidede yeri var ufak caplı babası ile beraber calısıyor. renaultta calısan hafta sonu parza günleri kendi dükkanlarında yardımcı olcaktır olmasa ile tanıdıgı elbet vardır..
    burdaki arkadaşların görüşünü al sonra sanayiye git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312
    abi senin yaptıgını denedim ama ben hic görünmedi.
    ben senin yerine birsey yaptım begenirmisin bilmiyorum begenmezsen bana resim göster ben ona göre ayarlayıp sana gönderirim.
    https://store.donanimhaber.com/49/37/62/493762feb9e8b11b5e2940f2788ffb71.jpg

bu linki kopyala imzana yapıştır çalısıyor. basında image.............sonunda /image diye kodunu yazarsan imzanı yapmıs olursun.yada alıntıdan asagıdakikini kopyala yapıştır imzana. begenmezsen söylersin baska resim yaparız.

leon;
    Saolasın şimdi oldu teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

hocam bu formda olan sinan usta nikli arkadas lpgden iyi anlıyor, yada benden daha iyi anlıyor. mesajını gördümü görmedimi bilemiyorum ama görürüse sorununu cözecektir diye tahmin ediyorum.

sanırım ankaradasın. lpgden anlarmı bilemiyorum ama renault mais subesinde calısan bir usta var.şaşmaz sanayidede yeri var ufak caplı babası ile beraber calısıyor. renaultta calısan hafta sonu parza günleri kendi dükkanlarında yardımcı olcaktır olmasa ile tanıdıgı elbet vardır..
    burdaki arkadaşların görüşünü al sonra sanayiye git.

Teşekkür ederim. Ben çanakkalede çalışıyorum. Burda sanayiye götürdüm. Çözüm olmadı. Serviste bi parça dediler. Su kızdırma ile ilgiliydi sanırım o parça. 120 lira dediler. ama garantisini vermediler. farklı bi problem de olabilir dediler. aracımı devamlı surette benzinde de çalştırsam problem devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288
    leon;
    Saolasın şimdi oldu teşekkür ederim.

rica ederim abi. begendiysen istediğin gibi olduysa, ne mutlu.
    yazının kalınlıgını,büyüklüğünü ve renginide degiştirelim, yazılar pasif kalmış resmin yanında : )
  • quote:

Teşekkür ederim. Ben çanakkalede çalışıyorum. Burda sanayiye götürdüm. Çözüm olmadı. Serviste bi parça dediler. Su kızdırma ile ilgiliydi sanırım o parça. 120 lira dediler. ama garantisini vermediler. farklı bi problem de olabilir dediler. aracımı devamlı surette benzinde de çalştırsam problem devam ediyor.

dogrudur hocam burdada bazı arkadaslarında sorunları vardı tüm parcaları degiştirmişler yine çözülememisti. burdaki arkadasların yardımı ile sorunları cözüldü ve ustanın aklına gelmeyecek parca degiştiğini belirtmişti.

yani parca degişe degişe sorun giderilcek kimse garanti vermez. o parcanın sökülüp takılması felan cok uzun iş oldugundan garanti vermiyorlar.
    bursa sana yakın bursanın ustalarıda cok iyi anlar. bursalılar cekirdekten yetişme ,otomotiv sanayisi bölgesi oldu icin.

sinan usta nikli arkadasa pm attım onun görüsü ne olcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 19 Şubat 2011; 12:49:14 >
  • leon hocam msjını okudum ,bagaj olayını 5cm kablo aldım bi bantladım o şekilde uzadı.

gökmen arkadaşın sorunu ilginç gerçek ve bu haliyle bişey söylemek imkansız.hararet mesela orta kısımlara(çalışma sıcaklığına) geldiğinde araç stop ediyor mu etmiyor mu ?ayrıca ayağın gazdayken yani belli bir hızda giderken daha motor soğukken araç stop ediyor mu?yoksa stop etme işini sadece rolanti halindeyken mi yapıyor?

araç hiç sarsıntısız stop ediyorsa aniden elektirik kesiilmesi oluyor demektir.bunun için aküye de bi baktır ömrü nekadar kalmış kaçak var mı ?
  • Fiat fiorino silecekleri Yeni Symbol orjinal sileceklerinin tıpa tıp aynısı aynı marka 4 Ay önce parçacıdan 25 tl'ye aldım
    Silecek alacak arkadaşlara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: semozgur

Fiat fiorino silecekleri Yeni Symbol orjinal sileceklerinin tıpa tıp aynısı aynı marka 4 Ay önce parçacıdan 25 tl'ye aldım
    Silecek alacak arkadaşlara duyurulur

hocam ben 2 hafta öncesinden renault orjinal parcacıdan 35 tlye silecek aldım. silgec marka. renaultun teknik serviside silgec marka takıyor 42,5tl.
    silgec markadan baska hic bir silecek ve silecek markası olmuyor. renault öyle ayarlamıski seve seve orjinal aldırtıyor.
  • leon gökmen problemini çözmüş mü? bu tür problemler (stop etme,rolanti düzensizliği gibi)genelde lpg sisteminden kaynaklanır lpg dönüşüm bölümünde bir sürü bu tür problemlerle karşılaşan insanlar var ve bir çoğu da çözümsüz değişmedik şeyi kalmamış en son söküp atacam diyenler var .ama gökmenin problemi benzinde de gerçekleşiyormuş o yüzden bişey söylemek daha da zorlaşıyor
  • quote:

leon gökmen problemini çözmüş mü? bu tür problemler (stop etme,rolanti düzensizliği gibi)genelde lpg sisteminden kaynaklanır lpg dönüşüm bölümünde bir sürü bu tür problemlerle karşılaşan insanlar var ve bir çoğu da çözümsüz değişmedik şeyi kalmamış en son söküp atacam diyenler var .ama gökmenin problemi benzinde de gerçekleşiyormuş o yüzden bişey söylemek daha da zorlaşıyor

vala abi sabah girdi birdaha görmedim senin yazdıklarını okursa muhagah cevap yazacaktır. lpgden anlamasamda aynı olayı benzindede yapması kafada soru işareti olusturudu bende.bir yönden kolaylastırıyormuş gibi geliyor bana cünkü lpg ile benzinin ortak parcasında sorun oldugunu belirtir diye düsünüyorum. dediğin gibi elektriksel problem olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.