Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-clio-402-000-km-de-2007-model-taksi-cikmasi-clio-sembol-1-4-34308208/detay?

2007 model ve "402" binde!!

hergün 350 km civarında yol yapmalı ki bu km yi yapsın

ortalama bir sürücünün 40 yılda yapacağı kmyi 4 yılda yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon33 -- 13 Kasım 2010; 16:35:17 >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-clio-2005-model-ilk-sahibinden-6100-km-bej-renkli-ter-temiz-orjin-31053099/detay?

bu da farklı bir örnek

2005 model ilk sahibinden

6 yılda toplam "6100.- km"

günlük sadece -3- km yapmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon33 -- 13 Kasım 2010; 17:20:26 >
  • taksiden çıkma araba için normal o kilometre. adamlar günde iki şoförle çalışıyorlar gece gündüz..araba hiç durmuyor . motor yapılmıştır herhalde
  • günaydın sevgili symbolcüler dün arabayı iç dış yıkadım yarın memlekete gitmeden de komple sonax ciala atcam arabaya ee bakıyom dünden beri ses soluk çıkmıyo yine tatil girdi araya yok oldunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

günaydın sevgili symbolcüler dün arabayı iç dış yıkadım yarın memlekete gitmeden de komple sonax ciala atcam arabaya ee bakıyom dünden beri ses soluk çıkmıyo yine tatil girdi araya yok oldunuz

Burdayız be kardeş bi yere gitmedik:) sonax cilayı kaç liraya yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

günaydın sevgili symbolcüler dün arabayı iç dış yıkadım yarın memlekete gitmeden de komple sonax ciala atcam arabaya ee bakıyom dünden beri ses soluk çıkmıyo yine tatil girdi araya yok oldunuz

Burdayız be kardeş bi yere gitmedik:) sonax cilayı kaç liraya yapıyor?

yok patron tekzende sonax cila aldım dün yıkamıştım zaten akşam üstü bi su tutcam arabaya ondan sonra sonax cilayı kendim sürcem
  • quote:

yok patron tekzende sonax cila aldım dün yıkamıştım zaten akşam üstü bi su tutcam arabaya ondan sonra sonax cilayı kendim sürcem

Cilayı nasıl uyguluyorsun?Hangi malzemeleri kullanıyorsun?Kaç liraya aldın cilayı?Amma soru sordum bende yaw:)
  • quote:

quote:

Cilayı nasıl uyguluyorsun?Hangi malzemeleri kullanıyorsun?Kaç liraya aldın cilayı?Amma soru sordum bende yaw:)

patron temiz bi bez alıyon cilayı arbaya döküyon azıcık sonra sürüyon komle ama bastırmadan hafif hafif 10 tl ye aldım daha bu ikinci sürüşüm olcak yarın allah kısmet ederse düzceye gitcem düzceye giderkende kocaeliye uğrucam eş dost falan depoyu fullucem bakalım kaç km gitcem

hocam sen yeterki soru sor ben hep cevaplarım maksat muhabbet
    ben bakıyom birisi bişeyler yazsada cevaplasam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 14 Kasım 2010; 14:05:14 >
  • quote:

patron temiz bi bez alıyon cilayı arbaya döküyon azıcık sonra sürüyon komle ama bastırmadan hafif hafif 10 tl ye aldım daha bu ikinci sürüşüm olcak yarın allah kısmet ederse düzceye gitcem düzceye giderkende kocaeliye uğrucam eş dost falan depoyu fullucem bakalım kaç km gitcem

Sağolasın kardeş.Cila uyguladıktan sonra resim çekip ekleme imkanın var mı?Ciladan sonra araçta nasıl değişiklik oluyor?
  • quote:

quote:

Sağolasın kardeş.Cila uyguladıktan sonra resim çekip ekleme imkanın var mı?Ciladan sonra araçta nasıl değişiklik oluyor?

fotoraf eklemezmiyim beya
    hocam yalnız sabah hava güneşli idi şimdi bulutlandı yağmur falan yağarsa iptal edbilirim cila işini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 14 Kasım 2010; 14:33:45 >
  • bundanmı aldın

• quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

bundanmı aldın

evt de benimkinin üst kısmın süper güçlü cia yazıyo bu arada cilayı sürdüm bi baktımm kendimi ayna gibi görüyom sürene kadar akşam oldu fotoraflar çıkmaz adalet mülkün temeli kusura bakma patron
  • quote:

evt de benimkinin üst kısmın süper güçlü cia yazıyo bu arada cilayı sürdüm bi baktımm kendimi ayna gibi görüyom sürene kadar akşam oldu fotoraflar çıkmaz adalet mülkün temeli kusura bakma patron

Estağfirullah ne kusuru mert kardeş canın sağolsun.
  • quote:

Sevgili symbolcüler dün arabayı iç dış yıkadım yarın memlekete gitmeden de komple sonax ciala atcam arabaya ee bakıyom dünden beri ses soluk çıkmıyo yine tatil girdi araya yok oldunuz

Bayram günleride yorucu oluyor mert ustam ya kaç gündür bayrama hazırlık kurban ara fln derken daha yeni fırsat buldum arabada leş gibi oldu bu aralar çok kullanıyorum bayrama kdr temizler dinlendiririm ben onu masaj fln yaparım kendine gelir :)
  • Auto Hard WaX mı yazıyor?
    müdür onlar biraz aşındırıcı etkisi vardır ha haberin olsun. yani parlatmanın yanı sıra çizik giderme özelliği de olduğu için boyayı inceltir. yani hemen heyecan yapma öle bir seferde boyayı iyice inceltmez ama sürekli kullanmanı tavsiye etmem. çizikleri yok etme yöntemi bir nevi zımpara gibi bişey. çizik seviyesine indirerek çizikleri yok ediyor.
    çizikleri yok etmenin bir de farklı cilalarla 'dolgu' yöntemi var. bu da 1-2 yıkama idare ediyor sonra yine çıkıveriyor ortaya çizikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

Auto Hard WaX mı yazıyor?
    müdür onlar biraz aşındırıcı etkisi vardır ha haberin olsun. yani parlatmanın yanı sıra çizik giderme özelliği de olduğu için boyayı inceltir. yani hemen heyecan yapma öle bir seferde boyayı iyice inceltmez ama sürekli kullanmanı tavsiye etmem. çizikleri yok etme yöntemi bir nevi zımpara gibi bişey. çizik seviyesine indirerek çizikleri yok ediyor.
    çizikleri yok etmenin bir de farklı cilalarla 'dolgu' yöntemi var. bu da 1-2 yıkama idare ediyor sonra yine çıkıveriyor ortaya çizikler

yok hocam türkçe süper güçlü cila yazıyo bende cizik giderici olarak formula 1var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

Sevgili symbolcüler dün arabayı iç dış yıkadım yarın memlekete gitmeden de komple sonax ciala atcam arabaya ee bakıyom dünden beri ses soluk çıkmıyo yine tatil girdi araya yok oldunuz

Bayram günleride yorucu oluyor mert ustam ya kaç gündür bayrama hazırlık kurban ara fln derken daha yeni fırsat buldum arabada leş gibi oldu bu aralar çok kullanıyorum bayrama kdr temizler dinlendiririm ben onu masaj fln yaparım kendine gelir :)

haklısın hocam yarın 325 km yolum var git git bitmez dönüşte bide eş e dostta uğrucam araabanın depoyu fullucem bakalım kaç km gidiyo deyom hocam bide şöle bişi var araba kirli iken sanki 1980 1990 mdel eski arabaya biniyon gibi ama yıkıyınca 0 arabaya biniyon gibi oluyo öle acaip bişi bu
  • quote:

haklısın hocam yarın 325 km yolum var git git bitmez dönüşte bide eş e dostta uğrucam araabanın depoyu fullucem bakalım kaç km gidiyo deyom hocam bide şöle bişi var araba kirli iken sanki 1980 1990 mdel eski arabaya biniyon gibi ama yıkıyınca 0 arabaya biniyon gibi oluyo öle acaip bişi bu

Evt abi aynen öyle oluyor gerçekten hatta araba kirli olduğu zaman daha agresif kullanıyorum ama temizleyince böyle pırıl pırıl kıyamıyorum basma valla kokuyo böyle mis gibi,yarın içinde kazasız belasız inşallah hesapla bakalım ne kadar yakıcak paylaşırsın burada sonra tabiki.;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

Evt abi aynen öyle oluyor gerçekten hatta araba kirli olduğu zaman daha agresif kullanıyorum ama temizleyince böyle pırıl pırıl kıyamıyorum basma valla kokuyo böyle mis gibi,yarın içinde kazasız belasız inşallah hesapla bakalım ne kadar yakıcak paylaşırsın burada sonra tabiki.;)

inşallah az yakar bundan sonra benzili arabaya gelmem patron alırken de 2.el dizele de güvenemedim şimdi böle 1 2 sene idare ediyim bakıcam çaresine
  • beyler öyle kafanıza göre cila sürmeyin ilk önce arastırın öle sürün. cila var 1 yıkama ile gidiyor cila var 20 yıkamada bile gitmiyor. türkiyedeki alısveris merkezlerinde sonax ve turtle ürünleri satılıyor raflardaki en kaliteli marka olarak görünsede türkiyeye profesyonel cila gelmiyor bunlar amatör cila size göre mükemmel ola bilir ama arabanızı korumanız anlamına gelmiyor. benim özel olarak avrupadan getirttğim profesyone cila var. markası meguiars sealant synthetic 21 nxt yi bilen varsa onun galon hali.gayet memnunum defalarca yıkansa bile parlaklıgından ödün vermiyor bu cilanın özelliği aracın üstünde suyun kaydırmasını saglamak ve arabanın üstünde oluşan kılcal cizikleri yok ediyor yani aralarını dolduruyor üstündeki cila gidene kadar cizikler görünmüyor. 2009 symbol aracım platin giri parlaklıgını renginden dolayı tam vermesede aynı renkteki symbol ile farkını ortaya koyuyor. koyu renkteki araclara sürüldüğünde ise farkı görmekle kalmayıp yolda işaretle gösterilceksiniz. buna %100 garanti vere biliyorum.
    aracımın plastik kısımlarını,torpido ve lastiklerini meguiars hyper dressing ile hem koruma saglıyorum hemde parlatıyorum.

meguiars markayı arastırın derim.çünkü 100.yıldan beri bu sektörde amerikan malıdır.
    ihtiyacı olan arkads varsa ürünlerimin bir kısmını paylasa bilirim amacım satıs yapmak deil deneyimi görün die.
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.