Şimdi Ara

Konu Başlığı Kurallara Aykırıdır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• walla artık şüphem kalmadı , telekom bugün bişiler çeviriyo. Kimsinin bağlantısı yükseliyo kimisini düşüyo. Kimisinin başka bi derdi war.

ama senin durum daha bi ilginç o değerin o kadar uçuk olması için kaç Km olması gerekli kimbilir.
  • Bakalım ne çıkcak 3-5 gün bekleyelim
  • telekomdan kaynaklanıyor.
  • Modem fazla calismaktan kafayi siyirmis :)
  • Ah telekom vah telekom
  • vdsl2 operasyonu var telekomda
    bütün önemli telefon kutularının içinde bi kaç telekom işcisi kablo falan değiştiriyorlar
    kısa devre falan olunca o tip saçmalıklar çıkabiliyor

bugün gördüm adam ağzında sigarayla tek göz kapalı kurcalıyodu orda bişeylerle
    üniversite falan görmüş tipler değiller, bu adamlar çıraklıktanmı yetişti
    kahvehaneden çıkmış insanlar dolaşıyo kutuların etrafında
  • valla Trabzon da birşey olduğu yok hiç her pc açmamda bakıyorum ayarlara ama tık yok
  • Bana kalırsa modemden kaynaklanmış bir olay bu.
  • evet bende öle dusunuyorum yeni firmware yukledim sonuc bu baglantım kopuyor sürekli eski firmwarede de aynı idi. çıldırıcam

yeni modem almak gerekecek sanırım.

modem Philips SNA6500
  • hocam hattında zaten arıza var 1 mbit ile haberleşemiyor ondan kaynaklı olrak böyle sapıtmış olabilir modemin ence müşetri hizmetleriyle bir irtihbata geç
  • ordaki değerlerin hepsi bi acayip 1021 yazıyor hızında ve bazı değerler 0 gösteriyor ilginç modeme reset at bakalım aynımı
  • aynı ve 2 defa ttnet görevlileri geldi hiç bişe olmadi ve yeni firmware de sorun var modem gtti en dandik modemle bile nete baglanıyorum ama bunla olmuyor!
  • modemden dolayı ozaman telekomdan değil?
  • Zaten modemden dolayı.Benim eski modemimde SNA6500 idi ve aynı sorun vardı.Kesinlikle berbat bir modem, telekomla ilgili dğeil bu konu
  • BEnde bi değişklik yok sürekli aynı netim... 7/24 te downloaddayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.